Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

A nie odpowiadalby Ci taki wariant :classic_cool: ? Cisza, spokoj, dzika przyroda i tylko my we dwoje :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko raz na jakiś czas, ewentualnie na starość :classic_cool: :D zwariowałabym po miesiącu, nawet z Tobą :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbino))--
własnie było 1111 postów ale zaburze wam spokoj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznam, ze po ogloszeniu wynikow matur osssstro zalowalem, ze zapomnialem o UJcie i wyladowalem w Lublinie :classic_cool:😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeniesienie zalezaloby od wynikow na studiach, a nie od wynikow matur. Chyba ze zaczynalbym od 1 roku, a tego nie chce :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wysokie są wymagania takiego transferu? jestem ciekawa jak jest z transferami międzynarodowymi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia :classic_cool: Podobno trzeba miec wysoka srednia, 4.5 Wezme udzial w ERASMUSIE i wybiore Irlandie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiesz dlaczego :classic_cool:🖐️. Ale uczenie sie prawa w obcym jezyku jest jak na razie poza moim zasiegiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej go :classic_cool: Ja tez sie zmywam, nie wiem czy jutro tu wejde 😴. Dobranoc i w przeciwienstwie do Ciebie zycze Ci slodkich snow 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×