Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Mam nadzieje, ze nie tych "humanistów", ktorzy twierdza, ze nimi sa, bo nie potrafia matematyki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, dzieki :classic_cool:. Jutro od razu po egzaminie musze isc na silownie, zeby miec wpis :D🖐️. Ciekawe jak bede cwiczyl w garaniaku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak egzamin? i czy masz coś dla mnie? :classic_cool: wiem, ale to dobrze, bo zapomniałam ze to wstawiłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak juz rozgryzlem jak to otworzyc :classic_cool:. To Twoja voodoo :D🖐️ ? Egzamin nie za ciekawie :o Przylozylem sie do tematow dotyczacych prawa, a na egzaminie bylo sporo szczegolow z poczatku i konca ksiazki, czyli o panstwie i UE :o:o Zreszta przycial w chooya, mowil, ze bedzie kilka otwartych i "polotwartych", a byly same otwarte z poleceniem "wyjasnij zwiezle" :o Nie mam nic dla Ciebie, bo dzisiaj nie bylo zajec, jedynie wpisy do indeksu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie Twoja twarz, jest taka... pluszowa ! :classic_cool::D Niekoniecznie, bo 26 bede mial egzamin ustny z tego przedmiotu i dopiero po ustnym wystawi ocene calosciowa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zaczela sie :classic_cool:. Dzisiaj siedzialem do 1 w nocy i wstalem o 6 zeby sie pouczyc i chooy z tego :classic_cool::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej obawiam sie ustnego z prawa rzymskiego :classic_cool:. Stary dziadele lubi sie znecac nad studentami i gnebic ich psychicznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę :classic_cool: tylko daj znać dzień przed bo zapomnę :classic_cool: napij się kawy :classic_cool: a ja muszę się jeszcze uczyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole :classic_cool: W wieku 10 lat pilem przez jakis czas jakas kawe waniliowa, ale mi nie smakowala :classic_cool:. Mam w sobie tyle energii, ze ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×