Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Na Twoim miejscu zrezygnowalbym z egzorcyzmow :classic_cool:. Takie drapiezne dziewczyny sa bardziej pociagajace :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłeś już naukę? bo ja się właśnie zabieram, koorwa ale mi się nie chcę 😭 i muszę jakiś pieprzony artykuł przeczytać, mam nadzieję że jest krótki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo udzielam sie na kafetełe :classic_cool:🖐️. Tez mi sie nie chce, 100 stron o zobowiazaniach to stanowczo za duzo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :O zawsze mam takie szczęście :O a na wykładach często się na mnie patrzy, także jestem niemalże pewna w 100% :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec to jest kolejna rzecz ktora nas laczy :classic_cool:. Tez zazwyczaj lece na pierwszy ogien :D🖐️ A moze... Wpadlas mu w oko ! 😠:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuje Cię to? 😭 to męczące, szczególnie że są osoby omijane nie zapytane ani razu :O wpadłam chyba innemu, młodemu und przystojnemu :classic_cool: ten patrzy na mnie z nienawiścią 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzalo mnie to w liceum do tego stopnia, ze reagowalem agresja :classic_cool:. Kiedys na historii zapytal mnie 3 razy w ciagu 2 tyg, a inni nie odpowiadali ani razu w ciagu semestru :classic_cool:. Zdazylem sie przyzwyczaic :classic_cool:🖐️ Aha 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×