Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Znowu musze pisac przez proxy, bo moje IP jest zablokowane 😴. Co to koorwa ma byc 😠 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jak mama Cię odwiedziła też miałeś zablokowane :classic_cool: czy to nie podejrzane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to zbieg okolicznosci :classic_cool:. Nie moge pisac, to wszystko :classic_cool: Wlasnie jestem sam, jest ciemno, mam sluchawki na uszach i ogladam Egzorcyzmy Emily Rose :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia z jakiego powodu mam zablokowane IP, jeszcze wczoraj w nocy moglem pisac. A dzisiaj po poludniu wyskoczyl ten komunikat :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako calosc - tylko pierwsza czesc Paranormal Activity, a tak poza tym tylko momenty o ktorych Ci pisalem :classic_cool:. PA ogladalem o 1 w nocy i bardzo wczulem sie w nastroj budujacy napiecie dzieki temu, ze mam wzmacniacz do glosnikow :classic_cool:. Mniej wiecej w 3/4 filmu gdy akcja sie rozwijala, a ja bylem maksymalnie skupiony, do pokoju nagle wszedl moj tate i powiedzial zebym to sciszyl :D🖐️. Prawie podskoczylem na krzesle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekalem tylko 30 min 😴:classic_cool:. Jestes niemila i zaraz chyba sobie pojde :classic_cool:. Nie, jak dla mnie to byl zwykly muminek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem miła i towarzyska dziś właśnie 😴 tylko minimalnie zajęta :classic_cool: to jaki horror oglądasz jako następny? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tym, ze w ogóle piszę udowadniam jak bardzo jestem 😭 :classic_cool: nie widzisz :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl :classic_cool:. Dostaniesz role glowna, a akcja bedzie sie toczyla w lesie, oczywiscie noca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×