Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

pomijając fakt, że mało oglądam :classic_cool: mam podobnie , z tym że wojenne uwielbiam :classic_cool: a romensełe niektóre są też :classic_cool: :P oprócz komedii rom. :O bo są straszne, tzn większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie słyszałam, ze jest nowa? :O ey dobra zmiana tematu, bo aż mi wstyd 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie musiałabym zacząć już dziś :classic_cool: aczkolwiek wolałabym spędzić dni swe ostatnie na nadrabianiu innych zaległości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak chcialabys spedzic swoje ostatnie dni to bym Ci nie przeszkadzal i zajal sie czyms konstruktywnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglibysmy zagrac w Heroes III: Armageddon zeby bylo bardziej klimatycznie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet tuz przed koncem swiata :classic_cool: ? Zaczaje sie w lazience, moze spiewasz pod prysznicem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha :D ey zawsze, dzień w dzień :classic_cool: nawet tańczę und udaję super star :classic_cool: a przyłączysz się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylacze :classic_cool::D Tez zdarza mi sie spiewac, ale tylko wtedy gdy mam 100% pewnosc ze nikogo nie ma w poblizu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Tyy, śpiewanie pod prysznicem und w aucie jest usprawiedliwione :classic_cool: następnym razem możesz mi się nagrać :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×