Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

a tak w ogóle to noc kruka była właśnie najlepsza z wszystkich części 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kwestionuje tego, ze byla najlepsza :classic_cool:. Po prostu jak dla mnie gra byla zbyt dluga, aby przechodzic ja kilka razy :classic_cool:. Oczywiscie gralem paladynem w lśniącej zbroi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdej grze RPG zawsze gram albo ciezkozbrojnym wojownikiem z dwureczniakiem albo zabojca :classic_cool:. Magowie jeszcze ujda, a zupelnie nie trawie roznego rodzaju lucznikow :classic_cool: Brak w samej sobie sugeruje, ze nie ma nazwy, wiec tylko to przyszlo mi do glowy :classic_cool: Osobiscie nazwalbym go Xardas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak postaci, o to mi chodziło, Xardas było na drugim miejscu :classic_cool: nazwałam go Beliar :classic_cool: pomijając pierwotne pochodzenie tego imienia - zainspirowana byłam tylko i wyłącznie grą :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko pierwsza czesc lepiej wspominam :classic_cool:. Miala niepotwarzalny klimat, przez ta bariere mozna bylo odczuc, ze naprawde jest sie uwiezionym. Pamietam jak zginalem od scierwojadow albo dostalem w morde od straznikow :classic_cool:. No i niepowtarzalny NPC "Wrzód" :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 była ok, ale do 2 mam sentymentalne podejście :classic_cool:tylko o arkadii mam negatywne zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra, to co ja mam powiedziec 😭:classic_cool: ? Szoke, nie spodziewalem sie, ze dziewczyny takie jak Ty graja w Gothica :classic_cool:. Ideal, po prostu ideal ! :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło z Twojej strony, ale nie próbuj tak usprawiedliwiać moich bezproduktywnych godzin spędzonych na próbie zabójstwa smoka :classic_cool: :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie, ze smoki zabijalem na kodach :classic_cool:. Grajac paladynem za chooya nie moglem do nich podejsc, a nawet gdy podchodzilem to ognisty podmuch mnie odpychal :D🖐️. Po prostu nie wytrzymalem :classic_cool:. Ale ostatniego smoka zabilem bez kodow ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszust :classic_cool: ja pierwszy raz dwójkę przeszłam bez kodów, ale w nocy kruka dla przyśpieszenia użyłam kodów do latania :classic_cool: za 3 razem już używałam na nieśmiertelność :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu myslalem, ze uwazalas gry za strate czasu, bo mialas 123812388132 innych zajec, a tu taka mila niespodzianka :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam od razu oszust :classic_cool:. Powinni lepiej przygotowac te walke dla postaci walczacych wrecz, bo byly z gory skazane na porazke :classic_cool:. Probowalem wszystkiego, ale nie wypalilo dlatego skorzystalem z kodow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ulanska szarza z dwureczniakiem na "hurrra" nie jest dobra strategia :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu ogromne cielsko padlo pod burza ciosow :classic_cool: Chyba zaraz zaczne ogladac jakis film i ide spac 😭:classic_cool:. Wszystko przez ten mroz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, ze na stacjonarnym ogladam film, a na laptopie pisze z Toba, wiec nie tak szybko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×