Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

na jakiś czas możemy Cię przeklasyfikować :classic_cool: rocznikowo to ja mam 22 😭 😭 😭 a w rzeczywistości 21 przez jeszcze dłuższy czas :classic_cool: w zasadzie to nie, ale czasami obserwuję sobie tak Twój rocznik... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczywistosci to 19 lat bede mial przez jeszcze dluzszy czas niz Ty :D🖐️ Nie ma co obserwowac, zapewniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem właśnie małolacie 😴 dlatego mnie to troszkę śmieszy ;) dobra pomińmy Twoją wyjątkowość :classic_cool: , mentalnie czasami też czuję się na 18, wiec nie zaskoczyłoby mnie wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglaby mnie Pani przestac nazywac malolatem 😴? Czuje sie przez to jak jakis gimnazjalista 😴:classic_cool: Taka z Pani "krejzolka" :classic_cool::D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: przed Panią możesz dodać 'moja' i przestaję cCi 'wytykać' wiek :classic_cool: 🖐️ mam głupie pomysły, owszem, ale chodzi o coś innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wtedy bedzie oznaczalo, ze dalem sie zdominowac 😭:classic_cool: Akurat glupie pomysly to moja specjalnosc :D🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę miała dobry humor, to przyśpieszę o jeden dzień. nawet miałam pomysł fajny, ale trochę nieprzyzwoity :classic_cool: więc nie mam pomysłu teraz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, rozumiem Cie nawet bez slow :classic_cool:. Chociaz czasami zle interpretuje :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to nie wiem 😭 jutro mam 2 nudne wykłady więc pomyślę :classic_cool: no w zasadzie szybko do tego momentu, bo czeka mnie pisanie znowu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro znowu bede sie opieprzal przez caly dzien :classic_cool:. Tylko musze isc do fryzjera i kupic nowy garnitur :classic_cool:🖐️ Koorwa, ale ze mnie przegraniec :(. Dzisiaj przegralem z komputerem 1 vs 1, grajac Nekropolia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na projekt przeznaczam całą niedziele i poniedziałek. 😭 dostałam dziś od pana plemnika kilkanaście prezerwatyw :classic_cool: chcesz trochę? rozmiar uniwersalny :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ide do tej ktora dba o moje wlosy od 8 lat :classic_cool:. Wtedy bylem wyjatkowo u innego i zaplacilem za to wysoka cene :classic_cool: Kto to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz hiszpanina aka pazdziernikowy sukces aka zyeb aka książe aka tomasz stępień? 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×