Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lena 5

Pralko-suszarka warto ?

Polecane posty

Gość Lena 5

Warto mieć Pralko-suszarkę ? Lepiej w jednym czy dwa osobne sprzęty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
osobno pralkę i suszarkę suszarka bardzo przydatne urządzenie - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhhhhhgggg
Po to osobno ze pralko suszarka ma beben jak zwykla pralka, wyprac mozemy np 6 kg ubran ale wysuszyc juz tylko polowe tego, inaczej bardzo sie pogniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge polecic
http://www.d-e.pl/index.php?navi=005,003&id=50 Mam juz ponad rok (ta w kwiatki) - jest swietna, pojemnosc tez ;-), ubranka wyjezdzaja niepogniecione (jest kilka opcji suszenia, ja uzywam "do szafy"). Wolalam - wlasnie - oszczedzic miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge polecic
Link sie rozjechal, trzeba skopiowac i usunac spacje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym podstawowe pytanie - jakich tkanin nie można suszyć w takiej suszarce?" w sumie nie ma tak, ze nie mozna. jak cos sie nie zbiegnie/zniszczy w pralce, to w suszarce raczej tez nie. ale niektore rzeczy bawelniane (lub bawelnopodobne) moga miec po suszarce taki troche 'meszek'. najlepiej samemu sie roznac jak rzeczy wychodza. nastepna sprawa jest skurczanie materialu przez suszarke. ale to nie jest to samo, co zbiegniecie pod wplywem wody. lekko skurczone rzeczy po suszarce mozna rozciagnac, albo wroca do normy po nastepnym praniu. notorycznie kurcza sie na dlugosc dzinsy, spodnie z dzianiny bawelnianej. ale od bez problemu da sie po suszeniu 'wyciagnac' na dlugosc :) ja do suszarki z reguly nie daje delikatniejszych swetrow z bawelny a takze niektorych czarnych rzeczy, bo moga ew. nabrac jasniejszego 'meszku' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. W moim przypadku jednak mimo wszystko musiałabym sobie sprawić 2w1, bo nie mam miejsca na dwa takie pudła. A jakąś firmę polecicie? Nie ukrywam, liczy się dla mnie też niska cena, więc tego boscha chyba odpuszczę gdybym miała teraz zakupy robić, wstępnie przyglądam się elektroluxowi - http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=148&prod=106973 - wiecie coś może na temat tego sprzętu? Czy może jednak lepiej pozostać przy boschu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem urządzenia
Elektrolux,Ariston,Amica odradzam często się psują. Polecam Boscha,Siemensa,Whirlpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia matka Polka ;)
Warto. Zwłaszcza jak masz malucha w domu i stos prania. My kupiliśmy Hotpointa na raty w media expert . W końcu nic mi nie kapie na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfdg
Suszarka nie musi stac na podlodze, mozna ja umiescic nad pralka, ja tak mam, tylko ze obydwa urzadzenia mam w pomieszczeniu gospodarczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2w1, dobre kilka lat, bo okolo 6, zanussi, bezawaryjna. po co oddzielnie? nie szkoda miejsca i czasu? ja nastawiam pranie z suszeniem zaraz po, nie musze nic przekladac, wyjmuje pol suche, bo z racji oszczednosci na energii dosuszam rozwieszajac pozniej na pol dnia. nic sie nie gniecie a wlasnie material jest bardziej "puszysty" niz po suszeniu na samej suszarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvdfd
No faktycznie zdesperowana oszczedzasz czas jak nie wiem rozwieszajac pranie po suszarce.... ja jestem za pralka i suszarka jako dwa oddzielne urzadzenia, jak ma sie duzo prania to jedno sie juz suszy a nastepne moze sie juz prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana domowa zona z kom
no ale ja chce zaooszczedzic na energii bo suszenie zre prad jak smok. Jakbym potrzebowala zrobic nastepne pranie od razu to bym zostawila do calkowitego dosuszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_kiss_nice
moim zdaniem warto. Taki sprzęt na pewno ułatwia prace w domu, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. A jak dalej szukasz dobrego sprzętu możesz zajrzeć na stronę medialuxu, tam mają duży wybór i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to pranie jest bardzo pogniecione po takim suszeniu? Chcę kupić pralko-suszarkę, zastanawiam się nad LG, ma ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie warto. Zdecydowanie lepiej wysuszyć pranie tradycyjnymi metodami. Ja rozwieszam nad wanną albo na balkonie i jest ok. Suszarkę mój mąż zrobił sam z tych sznurków http://www.czarnieckiliny.pl/produkty.html Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmenkaa
Suszarka to najlepszy wynalazek na świecie.Ubrania się nie gniota, szybko wszystko się suszy, a łazienka i balkon wyglądają normalnie, bez sznurków czy drutów. Dziecięce rzeczy też suszę w mojej hybrydowej LG, i mam do wybor dwie opcje suszenia to za prąd nie płacę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia 3
My kupilismy pralko - suszarkę Electroluxa http://www.electrolux.pl/produkty/pralnictwo/pralko-suszarki/do-zabudowy/ewx147410w/ Jestem mega zadowolona. Ma specjalne programy do prania i suszenia bawełny. Zakup jednego urządzenia (a nie pralka i suszarka osobno) na pewno pozwala zaoszczędzić nieco miejsca. Dobry wynalazek zwłaszcza dla osób, które nie mają miejsca na rozwieszanie prania zwłaszcza zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabanytka
Mnie się wydaje, że to dobre wyjście nie tylko dla tych którzy mają mało miejsca. Ja mam miejsca dużo a jednak mam też pralko suszarkę, bo to niesamowicie wygldne. Też mam electroluxa, ale inny model akurat. Najlepsze jest to, że pozbyłam się obowiązku prasowania, co dla mnie jest najfajniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Też się zastanawiam nad takim urządzeniem. W zimie zawsze jest problem z suszeniem ubrań, bo zostaje nam tylko powieszenie w małej łazience. Widziałam, że w RTV Euro AGD jest duży wybór pralko-suszarek http://www.euro.com.pl/pralko-suszarki.bhtml . Którą konkretnie moglibyście polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam swoją pralkę na avans.pl, duży tam mają wybór i pralek i suszarek także może tam spróbuj bo ceny też spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urmela

Ja mam i mega wygodne urzadzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirina

Ja mam pralkę i suszarkę osobno, obie z Electroluxa z serii PerfectCare i jestem bardzo zadowolona. Tak zajmują więcej miejsca jako dwa urządzenia ale ja tak wolałam a miejsce mam. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś wyżej już napisał, jeśli tylko jest taka możliwość, zawsze lepiej jest postawić osobno na dwa sprzęty, pralkę i suszarkę. Ja mam Electroluxa, PerfectCare. Jestem bardzo zadowolona, pranie jest czyste, z suszarki wyciągam naprawdę suche i bez zagnieceń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×