Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Ja sie trzymam:) No, ale chyba okres sie zbliza, bo taka sie czuje napuchnieta...i waga nadal wieksza:( Wysprzatalam wlasnie i teraz mam chwile relaxu:) zdterminowana- mam nadzieje, ze dojdziecie jakos do porozumienia. Kazdy chyba ma takie sprzeczki i klotnie...takze nie przejmuj sie wcale! Ja 6 lat po slubie i czesto denerwuje sie o te same rzeczy...tak w kolko... Cma- a ty tez??? co sie dzieje, to tak przed 14 lutym??? wszystko sie sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, melduję się po tygodniu niobecnosci. nie mialam dojscia przez tydzien do internetu, laptop mi padł. bede wieczorekim albo jutro z rana wiec wszystko nadrobię i zdam relacje wagowe. no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem:) Zjadlam mala rolade wolowa i 3 korniszonki,kawe Mam dzis lenia i na dodatek niezbyt dobrze sie czuje-nie pojde na NW,ale pocwicze brzuchole:D Zdeterninawana-dzie za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marhefka- własnie w tym sęk że z Moim się nie da pokłócić bo On caly dzień milczy , u nas nie ma rozmów bo On ich nie potrzebuje ,On jedynie przyjmuje do wiadomości badz nie i to jest mój problem ...ech..,a Walentynek On nie obchodzi bo po co?to nic że ja obchodze On nie .... Paseczki i kropeczki - rolada mówisz mniam mniam pycha zjadłabym ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Melduję się na posterunku ;) Dziś zjadłam: 07.00-mniejsze pół kefiru, 11.00-kanapka 15.20-mały talerz zupy grochowej 18- jabłko, kilka mandarynek, 2 kanapki ;/ waga cały czas w miejscu ;/ Uciekam, baj Kochane! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to poległam zrobilam sobie na kolacje zapiekanki z boczkiem (bez sera),ale z białym pieczywem :( Były pycha :D od jutra koniec z obżarstwem mam nadzieje że wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u mnie dieta trwa ale na wadze ciągle 59kg:) a walentynki hmmm u mnie bez uniesień:( zwyczajny dzień jak zwykle mój mąż zdaje się nie obchodzić walentynek..bo jak chciałam żebyśmy gdzieś wyszli albo wyskoczyli to zrobił wielkie oczy ze zdziwienia że niby po co itp.. idę poćwiczyć nie będę się zamartwiać i dołować :) a wam życzę mimo wszystko udanych walentynek, nie takich jak u mnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
No hej Dziewczyny ;) Walentynki- no cóż, hmmm... jak na razie cieszę się wolnością ;) paseczkikropeczki- a dziękuję Ci bardzo za pochwałe jadłospisu ;) Ale nawet nie wiesz, kochana, ile mnie musiało kosztować przechodzenie przez kuchnię z silną wolą ;/ ćma- Oj, Lepiej nie obiecuj nic, bo tłusty Czwartek tuż tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) chciałabym się dołączyć do Waszego forum, jeśli pozwolicie. Dziś mija mi miesiąc po porodzie i mam 6-7 kg na plusie i tak sobie pomyslałam, że fajnie by było odchudzać się z kimś na forum. Mam słabą wolę i często sobie podjadam, chciałabym do świąt schudnąć do 50 kg, taka była moja waga przed ciążą. Mam ok 163 cm wzrostu. Jak będę miała więcej czasu to poczytam Was dokładniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Smeffetka zapraszamy serdecznie :) Zmotywowana - faktycznie tłusty czwartek tuz tuż chyba zaczne więc od soboty albo od poniedziałku bo pewnie tesciowa znów cos przygotuje:P:P:P Ale dziś pustawo jak tam spedzacie Walentynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcik
Cześć dziewczyny:) Ja również chciałabym się przyłączyć do Waszego forum:) Mi też zostało po porodzie trochę do zrzucenia niestety... Zaczęłam odchudzanie od soboty, wcześniej oczywiście też się odchudzałam, ale zawsze ulegałam jakimś pokusom i w sobotę powiedziałam sobie dość, zaczynam na serio a nie tak jak do tej pory... i jak na razie wytrzymuję, stosuję dietę MŻ ,nie jem po 18 i staram się unikać słodyczy, bo to moja zmora:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik witamy serdecznie i Ciebie bo dziewczyny powoli Nam się wykruszają :) albo są tak zajete świetowaniem Walentynek że zapomniały o całym świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcik
Pewnie masz racje Ćma Ćme Goni, wszystkie zajęte świętowaniem Walentynek, no ja na razie nie świętuję bo czekam na męża, bo niestety pracuje... ale są dobre strony tego że go jeszcze nie ma bo sobie troszkę pedałuje na rowerku (stacjonarnym oczywiście:)) A Ty też nie świętujesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mój mąż dał mi róże także wiesz już ma z głowy i tak się dziwie że coś dostałam ,bo On jest z "tych" co twierdzi ze takie świeto to nie święto---A ja patrząc na Jego zaangażowanie też zbytnio się nie wychylam :) A pamietam jak za dawnych czasów z moim ex świetowałam ale było fajnie Dobrze jest jak dwoje ludzi czuje to samo, bo u mnie jest tak że tylko ja mam zapał do działania w tym związku mąż nie :( gamoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcik
To Ci współczuję... niektórzy faceci to na prawdę są dziwni, zresztą ideałów nie ma, ale zawsze mógłby się trochę bardziej starać, hmm fajnie tak czasami powspominać jak to było z tymin ex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiazdy:) Wróciłam po dwóch dniach wyjazdu bez neta i męża:p Tak więc zaległosci czytaniu Was mam mega:P Cmo - już wchodzę na emaila i bede odpisywała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! U mnie jak zwykle te same czynnosci sniadanko,kawa potem -praca! Uwaga-waga dzisiaj 73.80 nareszcie 3-jeczka:) Witam nowe kolezanki:):):) DO POZNIEJ,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Paseczki i Kropeczki -Gratuluję Kochana brawo brawo Wiecie co ostatnio ogladałam rozmowy w toku i jakaś kobieta tam mówiła że jest mozliwe odżywanie się energią :P:P:P Kurcze muszę to jakoś wprowadzić do swojego domu ..może szybciej będą efekty ha ha ha A póki co u mnie zaczął padać snieg więc będe dziś robić za konia pociągowego ,więc zrzuce pare deko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :) W związku z tym że jutro Tlusty czwartek zabieram się za robienie chrustu także wszytskie łasuchy zapraszam na chruścika :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Zapraszam wyszły 2 duże półmiski Paseczki i Kropeczki jest bardzo dużo cukru pudru,także mozna jeśćdo bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynki, tlusty czwartek...czekoladki, chrusty, paczki...za duzo tych swiatecznych pokus. Do tego mam jeszcze okres i po prostu wcinam wszystko:0 eh....raz na wozie, raz pod wozem. Czuje sie jak balon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×