Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Hej Kochane !!! Ostatnio oj rzadko jestem wiem wiem... ale albo jestem chora a jak już jestem w miarę na chodzie to biegam i załatwiam wszystko;/ Wczoraj np byłam tylko !!!! u trzech lekarzy , normalnie tyle dobrze ,że u ostatniego nawet nie trafiał mnie szlag w poczekalni i nawet zaczęłam rozumieć te wszystkie babcie , które tak zawzięcie prowadziły debaty polityczne :p Moja dieta też kiepska bo nagotowałam mięsa a zapomnialam ze dzisiaj środa popielcowa więc mięso poczeka a ja zjadłam juz placek z rana , do tego kawka i poprawiłam serkiem homogenizowanym. Na treningi nie chodzę bo mi nie wolno , a poza tym za tydzień idę do chirurga żeby pieprzyk usunąć więc nie mogę już złapać innych wirusów bo termin dostałam na ładne oczy :p z NFZ więc póki Pan Doktor taki łaskawy i chce mnie pociąć to muszę korzystać bo normalnie to taka impreza kosztowałaby mnie 750 zloty plus dodatkowo za usunięcie szwów;/ A dzisiaj chyba jeszcze kino więc najem się jak prosiak popcornu na noc i bedzie znów istna dieta cud :p A Wam jak idzie?Bo ja jakos w totalnej rozsypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kestem.ale za godzinke wybywym na kurs:) Zjadlam-pieczarki i chudy plaster szynki z indyka na tym jajko.sok u buraka:D Zdetarninowanka-mam nadzieje.ze calkiem wyjdziesz juz z tego chorobstwa!!!!!!!!!!!!!Zycze ci zdrowka:) Pozdrawiam pozostale towarzystwo:) Do pozniej kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1111
A ja znalazłam zielarkę na innym forum pomaga za darmo i już widze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej a ja jestem po pobycie w kinie obżarta standardowo popcornem , do tego stopnia aż mi niedobrze ale mąż sam wyszedł z inicjatywą więc jestem dumna z mojego OGRA - jak to mówi taka jedna moja internetowa psiapsióla:p a teraz uciekam do obierania mięsa bo dzisiaj takie pustki a jutro jak mnie nie bedzie to penie wszystkie tu bedziecie .Cóż za pech ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaserka
Uważam, że powinnyście sprawdzić również ten kurs fitnessu: http://www.kursydvd.pl/fitness-p-41.html Jest tani, a może Wam się bardzo przydać przy odchudzaniu, bo ćwiczenia są w tym niezmiernie pomocne. Sama coś o tym wiem, bo zrzuciłam w ten sposób 11 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane skowronki:) UU mnie dietkowo bezdrzesznie,ale wiecie ,za roznie bywalo,wiec Zdetetminowana-to troche popkornu-e,,,,,,,,,,,,,,,,,tam! Te pomaranczowe wpisy.niektore oczywiscie:( Sniadanko-kromka chlebka z talatka z tunczyka,kawa Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Wiatam wszystkie Ja pije kawke,a sniadanko zjem za chwilke,waga oczywiscie stoi jak zaczarowana,ale nie cwiczylam ostatnio no i te batoniki to czego się można spodziewać,ale wczoraraj nie grzeszyłam i ćwiczyłam godzinkę i dziasiaj też mam zaplanowane ćwiczonka,wiec lada dzień myślę,że coś się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Mnie ból głowy opuścił wiec moge pisać , śniadanko było bardzo dietetyczne,2 wasy z odrobinką makreli jakos nie mam ochoty na nic innego. Najbardziej to pić mi się chce po tym bólu głowy, idę zaraz do sklepu muszę kupić jakiś sok... Niewiem co zrobić na obiad? Moze ktos da jakis pomysł?Będe wdzieczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Zupy sa niskokaloryczne.oczywiscie na wywarze warzywnym,albo brazowy ryz i do tego sosik pieczarkowy.Podsmazasz pieczarki na oliwie z cebulka dodajesz troche jogurtu albo takiego sosu w proszku doprawiasz i gotowe,albo mozesz tez zrobi do tego klopsiki z indyka,przyprawiasz mieso i formujesz kulki wrzucasz do goracego sosu gotujesz 10 min.i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cma -zaczynam sie martwic tymi twoimi bolami glowy???moze to klasyczne migreny???byla juz z tym u lekarza? Kamusia-czemu ty nie chcesz sie zaczernic???? Ja juz po obiadku,odsapne potem zabieram sie do cwiczonek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
zaczernic???? a co masz na mysli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki tak mam zdiagnozowane migreny i to takie bardzo częste,bardzo utrudnia mi to zycie ,ale póki co nie ma na to leku choć wielu próbowałam. Kama chyba telepatycznie przesłałaś mi ten przepis bo dokałdnie to robie na obiadek :) Zdeterminowana- hop hop odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła
ja odchudzam się od 3 tyg,chodze na siłownie ale to jedyny mój ruch więc idzie mi to mozolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na mysli o czarny nik,tak jak my to mamy:) Wykorzystujac przepielna pogode jaka u nas jest poszla pomaszerowac z kijami.Cala pelna godzinke,zawsze tyle chodze!:D Czhje sie swietnie po tym,potem cwiczylam i wyjelam tez skakanke.Skakanke mam z licznikiem,wiec wiem ila kal spalam. Pogoda taka sliczna ,wiec wyjelam z szafy troche lzejszy plaszcz i okazuje sie ,ze sa luzy,wiec humorek mi dopisuje:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki no to gratuluję nic tak nie poprawia humoru niż spadek wagi :D Super Ja własnie zjadłam obiadek dziś wyjątkowo mało jem bo od śniadania nic nie jadłam ,tylko pije sok wiec to też kalorie ,ale nie odmówie sobie zbyt wielką mam ochote Siła- ja bym chciała chodzić na siłownie ale samej cieżko się zebrać,takze efekty napewno będą tylko trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ci sedecznie!!!! Spobuj sama isc na te silownie,aby 1 raz potem jakos pojdzie.Ja tez chodze zupelnie sama,ale na basen i juz sie przyzwaczailam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU Paseczki imponujesz mi.... biore z Ciębie przykład i robie 100 brzuszków,będe za chwilke jak zrobie:) Zdeterminowana wracaj do Nas... Kama Ty też się odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze kochaniutkie spokojnej niócki!!! Juto jescze z rana cos wpisze i prosto po pracy jedziemy do POski.wiec wracam w niedziele.Zamelduje sie dopiero w miedziele wieczrkiem,albo w poniedziale rano. Papaski laseczki ide juz lulu😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze Dobrej nocki Paseczki Ty tez mnie opuszczasz??? Zostaje sama na placu boju :(((( buuuu A tak serio to jedz jedz i naciesz się tym wyjazdem :):):) no i oczywiscie wracaj szybko do Mnie P.s brzuszki zaliczone dzieki Mobilizatorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z samego ranca!!!! :):):) Sniadanko-pol buleczki,pomidore i rzodkiewka,kawka naaattuuuuralnieeee!!!:.D Cma .ciesze sie bardzo,ze cwiczylas i pozytywnie na ciebie podzialalam! Dzisiaj ponownie mnie energia rospiera ,mysle ,ze to za sprawa pogody i szybkimi krokami-WIOSNA IDZIE-wszystko sie budzi ze snu i paseczki tez,hahahaha zycie jest piekne!:D Po pracy juz jade do Polski,wiec odezwe sie do Was kochaniutkie dopiero w niedziele wieczorkiem lub poniedzialek raniutko:) Nie grzeszcie za duzo,aja postaram sie tez ,zeby poniedzialkowe wazenie nie odbiegalo za duzo od juz istniejacych wpisow:P:P:P papa i juz za wami tesknie[❤️]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wstyd się przyznać ,ale dopierio wstałam , jejkuuu jak mogłam tyle spać(szok) Popijam herbatke i mysle co by tu zjeść,bo przede mną zakupy spozyczwe i dopiero jak wróce zalicze kawusie. Paseczki tak jak pisałam Kochana szczęśliwej podrózy ,czekamy na Ciebie. Miłego Dnia dziewczynki do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Jestem,jestem,wczoraj bardzo sie zle sie czułam,dostałam @ i juz mi sie nic nie chciało.Potem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się przyłączyłam do grona czarnych,musze uciakać na kurs,dzisiaj egzamin,drugie podejście,bo pierwszy oblałam,bo nie miałam zielonego pojęcia w jakiej on jest formie,ale już wiem więc myślę ,ze zdam.Ale nie będę zanudzać.Mam @,wiec czuje sie beznadziejnie i nic mi sie nie chce ale może jakoś sie zmobilizuje na ćwiczenia,bo już mnie to zaczyna wkurzac,jem o wiele mniej i mało tłuszczy i cukrów a waga atoi i napewno mam dobrą wage.Może po @ coś sie ruszy bo już bym chciała zobaczyć 64 a nie 65,9kg,.OK lecę i nie trzymajcie kciuków,potem dam znać czy zdałam ,bo wynik jest odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdetereminowana27
hej Dziewczynki !!!! U mnie to pod górę ostatnio , właściwie coraz gorzej. Diety nie mam żadnej bo dopiero co wykaraskałam się z tego zapalenia oskrzeli , teraz mam to usuwanie pieprzyka we wtorek więc nie chce się oszczędzać.Spacery z psem zawiesiłam i wypuszczam go tylko na ogródek go bo nie mogę złapać żadnego dziadostwa ;/ ehhh tak się czuje jakbym miała sto piec lat . No i diety brak .Moje śniadanie to banan i dwa kawałki kopca kreta - mega dieta co nie??? Cmo - wracaj z zakupow i zabieraj sie za pisanie nim wyjadę z domu :p to może jeszcze zdołam przeczytać :p Kamus- no to powodzonka na egzaminie !Bede trzymala kciuki mocno mocniasto , a potem jak juz to zdasz to kolejne za niebolesny okres:p Moj kurcze to jakos na początku m-ca ma być .Normalnie pogubiłam sie totalnie:p Paseczkikropeczki -Trzymam kciuki za Ciebie moje Droga i tylko szybko wracaj i nei rozleniwiaj się zbytnio. Grzeszki Ci darujemy bo jak wyjazd to po co sie katować:p Uśmiałam sie z tej kawki Twojej nauratlnieeieieieieiei bo ja tez tak mam :p Nie mam kawki nie ma dobrego początku dnia:p To tyle uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach a potem jeszcze 20 min pobiegałam sobie po okolicy.Egzaminu nie zdałam ,zabrakło mi jednego punktu,trochę sie wkurzyłam bo mam jeszcze do zaliczenia 3 a tam sie jedzie 15min.w jedna strone i musze kolejny tydzien tam jezdzic,a benzyna droga,no trudno,jak już zaczelam to skoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamuś - sciskam Cię mocno,nastepnym razem napewno się uda -Jestem pewna,a odnośnie benzyny to faktycznie mogły by juz ceny spaść troche na dół .... Ja idę robic obiad łosoś z warzywami to tak na zagłuszenie wyrzutów sumienia po pączkach i gorącej czekoladzie ... ale Ciiiiii jakby co to nie jadłam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×