Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Witaj Zdeterminowan, Kama, Cma! Mnie polamalo, ale to nie grypsko...Zle spalam w piatek i obudzilam sie polamana i tak do dzis.Bol plecow i karku, szyja nie moge ruszac...ale kiedys bylo jeszcze gorzej.. U mnie wieje, troche pada, do tego ja obolala, chyba ten dzien spedze w domku. Dietka jako tako, jutro ide do pracy, a w srode wyjedzamy na pare dni. Po powrcie zaostrzam dietke i biore sie ostro tez za cwiczonka. Dzis raczej nie dam rady nic zdzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie!!!!:) u ciotki bylo super,ale nie zlamalam sie jesli chodzi o ciacho,likierku nie odmowilam.:P Wypilam nawet 3 kielonki-hihihi::P Sptzkala mnie tam mila niespodzianka,taka jesdna babka z rodzinki wazyla 105 kilo ,a teraz 65 kilo.Zrobilam od razu z nia wywiad srodowiskowy :) i okazalo sie,ze schudla tak przez pol roku za sprawa diety kapuscianej.Jak przyszlam do domu,zaraz weszlam na neta i oblukam caka diete.Ugotowalam te zupe i jem ,ale nie wiem jak dlugo,poniewaz jest ochydna!!!!!:(:(:(Moze jakos dam rade chociaz 3 dni.Ponoc sie chudnie przez tydzien 5 kilo.-to tylko dla mnie jest motywujace! Slyszalyscie juz o niej????napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Kapusta,to praktycznie sama woda i nie ma kalorii,ale jak słyszę o diecie dzięki ,której można schudnąć 5kg w ciągu tygodnia,to mi się chce śmiać.Organizm potrzebuje wszystkich witamin i minerałow,pierwiastków nawet przy diecie,by normalnie funkcjonować.To jest tylko moje zdanie,ja sama nie wierze w jakieś dziwaczne diety itd.Zupke taka mozna zjeść na obiad ale nie przez cały tydzien na okrągło,wiem można jeść tam też owoce i mięsko.Ja tam nie katuje sie na dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Program ten skierowany jest do osób, które mają nieznaczącą nadwagę i ich celem jest pozbycie się kilku kilogramów. Osoby cierpiące na otyłość, powinny skonsultować się z lekarzem. Drugą poważną wadą diety jest to, że nie dostarcza ona wszystkich odpowiednich składników mineralnych do organizmu takich jak (żelazo, białko, wapń, magnez i węglowodany). Dlatego, podejmując decyzję o diecie, należy podchodzić do tego zdroworozsądkowo. Znalazłam gdzieś na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamusia -masz racje!!!! JA tak bardzo sie podekscytowalam,ale niestety jak mam jesc to paskudztwo to niestety chce mi sie.........................:Pniewytrzymalam 1 dnia-pfe -okropna ta zupa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys bardzo dawno temu przezylam na tej diecie 1 dzien, a drugiego czulam sie slabo i myslalam, ze zwymiotuje na sam zapch tej zupy....Nie polecam! Lepiej jesc wszystkiego po trochu i ograńiczyc to co tuczy najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
No pewnie,jeśc wszystko,ale sie nie obrzerać.Ja właśnie pałaszuje malutkiego batonika z karmelem tylko 99kal,o tej porze zawsze mam ochote na coś słodkiego,ale już nie zjem kolacji,może tylko jabłko. Dzisiaj byłam w sklepie i zobaczyłam majonez ,który ma tylko 3%tłuszczu,wiec w jednej łyżce stołowej ma tylko 10kal,a tradycyjny 100kal,z ciekawosci kupiłam i jak tylko weszłam do domu to spróbowałam.Smakuje podobnie jak majonez,ale musze sprawdzic jak bedzie smakował w zwlkłej sałatce jarzynowej lub z tuńczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marhefko - to pora zmienić łóżko :p ja nie mam problemów ze spaniem na szczęście ale niestety od trzech dni śpię tylko na plecach i tez mnie już szlag trafia bo ileż można/????? Wszystko oczywiście przez ten okropny wodnisty katar ;/ No i dzisiaj śpię dodatkowo sama bo mój Lukasz w delegacji i jakoś tak łyso mi strasznie bo lubię się w tego mojego chłopa wtulac. Paseczkikropeczki - No nie!!! Ty to jestem niemożliwa hihih z tymi swoimi wywiadami środowiskowymi:p Tak Gwiazdo! Słyszałam o owej zupce ale wiem , ze ni byłabym w stanie pracować 10 godzin dziennie , robić treningu a wszystko na zupce??? Jeśli chcesz spróbować działaj śmiało ale nie wiem czy warto bo jeszcze sobie metabolizm schrzanisz. więc poprzestań na jednym dniu i rozpatruj owo doświadczenie w kategoriach eksperymentu niestety. Kama12- Jesli to jakieś pocieszeni dla Ciebie to dodam , że ja ostatnio w kinie wgrzmociłam popcorn w rozmiarze XXL do tego kawa of course:p wiec luzik A co do majonezu to powiem Ci ciekawie , ciekawie ... Ja za to kocham musztardę i ogolnie w tym zimowym okresie nie mam parcia na żadne sałatki więc jakoś do wiosny przeżyje :p A tak już zupełnie ogólnie to powiem Wam w wielkim skrócie , że moja dieta przechodzi niestety do lamusa , a wszystko przez o durne zapalenie płuc .Do tego upiekłam dwa ciacha - kopiec kreta bo mój Lukasz uwielbia i murzynka . Do posiłku mam jeszcze co najmniej pól godziny a mnie y już skręca a wszystko chyba przez te zapachy dochodzące z kuchni . W ogóle to miałam taki ambitny plan żeby posprzątać ale jestem w takim dziadowskim stanie ze nie mam siły na nic;/ Kurcze w sumie to zła jestem na siebie :( ze sie rozchorowalam bo tak dzielnie trenowałam i cwiczylam a teraz taki zastoj ;( I jak wroce to znow wszystko szlag trafi i będę musiala zacząc od nowa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Marhefeczko ,polecam delikatny masazyk na takie połamane ciało i maść wygrzewajaca powinno przejśc:) Paseczki i Kropeczki -dieta kapuściana czy to ta sama co stosował ją Prezydent Kwasniewski? Jeśli tak tzn ze próbowałam x lat temu tą zupe i mi smakowała,moze ją jutro ugotuje i spróbuje co mi tam :):):) Kama -mm też bym zjadła batonika,a jak pomysle o tych ciastach Zdeterminowanej to slinka mi leci do pasa.. Także Zdeterminowana masz mnie na sumieniu jutro idę kupić piernika i upichce go ,a potem obleje czekoladą mmmm Ja popijam herbatke i oglądam"M jak miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmo !!! to fajnie będzie mi raźniej z moimi dodatkowymi kilogramami , bo póki co to leżę jak foka jestem zła na siebie ze nie mam siły sprzątać mimo ze sobie obiecywałam No i to jedzenie za mna chodzi niemiłosiernie e juz sama nie wiem co w siebie wlac zeby oszukac zoładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Zdeterminowana,zjedz to na co masz ochote,odrazu ci sie nastrój poprawi,a za diete sie weżmiesz jak ci będzie lepiej teraz potrzebujesz duzo witamin i wogóle normalnego jedzenia,bo jak bedziesz jadła małokalorycznie to twój organizm nie bedzie miał siły walczyć z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zapomnialam o tej kapuscie,jutro znowu mz i liczenie kal-to jednak najzdrowiej jest;:D Marheka,zdeterninowana,kama,elfik,cma,sle wam buziaczki i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamuś - dzięki a wsparcie .. no i chyba rzeczywiście tak zrobie bo ledo co się ruszam .Poki co minela mi godzina na ogladaniu głupiej telewizjia jutro taki ciezki dzien :( Wiec ide wyciagnac kolacyjke z lodowki i zobacze czy ciacha mi przestygly bo jesli tak to moze za te masy się wezmę :) A.. no i zapraszam na pychotkowe plauszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem głupia jak but bo zamiast spac wzielam sie za porzadki :( no ale jak juz zaczelam to skoncze a jutro bedzie sajgon bo do lekarza na 8-9 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kobiety! melduje sie porannie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) kawka wypita! Ide parzyc druga,wiec prosze wstawc -co bede tak w samotnosci pic. sniadanko juz tez wciagniete.dzis byla owsianka na mleku. Dzis mam zaplanowany bujny dzien.Wtorki mam zawsze wolne,wiec wszystko we wtorkii:) Jade do kumpeki razrm z kijami,bedziemy maszerowac,potam uczyc sie niemieckiego,jescze przed wyjsciem z domu,posprzatac troche mieszkanie,przygotowac jakis obiadek dla mezusae,wysc z piekiem!!!! Mmusze sie wic mocno sie sprezyc tym bardziej ,ze o 10.30 musze juz wyjsc. Zycze wiec kochane milego dzionkai melduje sie wieczorkiem.papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Hej dziewczynki ja tak tylko na chwilke,bo uciekam na kurs.Witam i do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Paseczki jaki fajny dzień masz zapalnowany :)i do tego jeszcze troche ruchu na NW SUPER Zdeterminowana-Kochana czemu Ty nie śpisz w nocy? Daj znać co lekarz powiedział??? mam nadzieje że lepiej u Ciebie Ja wasnie pije kawke i zjadłam wase z makrelą :Ppychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cMA -CIESZE SIE ;ZE CI SIE PODOBA;ALE PLANY NA SZYBKO SIE ZMIENILY Z POWODU POGODY!!! Mowie wam jescze o 7.00 bylo normalnie!!tak jak wczoraj wisena jak sie patrzy:),a terat .zima w petnie,sypie,to malo powiedzane wrecz laje sneg:(:(:juz sie snuce ,poniewaz znowu bedzie ciapa,ech....co zrobic!!!Naprawde patrze w okno i wlasnym oczom nie wierze co widze,zeby w takim tepie taka zmiana pogody. Wiec wszystko bedzie tak jak w planie tylko w sunie bez najwazniejszego NW.Musze to poniej nadrobic intensywnymi cwicznkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki to się zamieńmy bo u mnie jest piękne słoneczko ,a wolałabym snieg ,poszłabym z Maluchem na sanki,a tak to muszę drałowac do parku żeby się wybiegał ... Ach zazdroszcze tej zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Właśnie mój syn dał mi zadanie upiec placek z dżemem i jabuszkami,ale taki jak widział w bajce czyli po amerykansku z kruchym ciastem na wierzchu to ide grzac piekarnik,poszukam jeszcze jakiegos dietetycznego przpisu na to kruche ciasto,mam margaryne light,ale boje sie ze wyjdzie zakalec.Och te ciasta tak dawno nic nie piekłam,bo wiem ,ze jak upieke to bede jadła na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja pieklam piernika ,własnie go probuje i zachwycam się moimi zdolnościami :) A winna temu jest ZDETERMINOWANA to Ona zaczeła z ciastami i tym sposobem MASZ BABO PLACEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
moje ciacho juz w piecu,a jak pachnie,ale zrobiam mini wersje taka na 8 porcji,zeby zjesc je szybko,a nie ze bedzie kusiło pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Tak ogólnie,to ja bardzo lubie piec ciasta i gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja nadal polamana z lekka;) ponadto moja dietka podupada....jutro wyjezdzam i pewnie po powrocie bede podrzebowac ogromnego kopniaka. Rozleniwilam sie, ostatnio nie moglam cwiczyc do tego podjadam....ehhh. Przynajmniej wy sie trzymacie! Wracam do Was w poniedzialek, trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje robaczki swietojanskie:):P U znajomej bylo super i w doslownym tego slowa znaczeniu-dietowo tez bylp ok! Zjadlam kawalecze maluski sledzika-ostatki) garneke itroszke zupki z selera.Wrocilam od niej bardzo pozno. Dzsiaj sniadanko-kromka chlebka z rzodkiewka.kawa Teraz 2 kawka i zapraszam do siebie:P Cma-chyba nie zamienie sie ta pogoda,poniewaz dzis juz po wczorajsze zimie nie ma sladu!!!!!!!!!zostala tylko wielka chlapa:):(:(:),wiec lepiej cieszcie sie wasza pododa! Kama-super ,ze tu zagladasz!:) Bzziaki i do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Marhefeczko - Miłego wyjazdu ,gdziekolwiek jedziesz pamiętaj o Nas , o diecie nie musisz:P:P:P Paseczki no to super że dzień jednak się udał, nie ma to jak wspólna mobilizacja, mmm a zupa z selera musi być pyszna... Odnośnie pogpdy to u mnie dziś szaro buro i ponuro.... Zdeterminowana ,Kama co a Wami ???? Teraz ja zapraszam na kawke, do jedzenia nic nie proponuje bo mam dziś post :)(sroda popielcowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
JESTEM ,Marhefka baw sie dobrze na wyjezdzie,ja dopiero co sie obudziłam i ide robic sniadanko.Wczoraj oczywiscie zjadlam 3 kawałki ciasta a jak by tego było mało to tak się rozkreciłam ,ze jeszcze dwa małe batoniki zjadłam,w sumie kolacji już nie było ale i tak jestem zła na siebie,wiedziałam,ze jak kupie te batoniki to je bedę jeść,a moje dzieci je lubie.Dobra do pózniej-obowiązki wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
juz lece kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×