Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Zdeterminowana -Na poczcie nie mam nic od Ciebie ,a na NK sam temat wiadomości i nic wiecej ..... coraz bardziej mnie to zastanawia...A ode mnie maila wczoraj dostałaś?Może źle adres masz zapisany i te wiadomości leca gdzieś w świat :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cma-mowie ci jestem tak zadowolona z tej dietki i wogole chce mi sie zyc,czuje sie naprawde szcupla,a jeszcze tyle przede mna tej dietki i mysle ,ze dam rade bo np.glodu wogole juz nie czuje!!!!!i nie mam chcicy ma slodkie.Ale poczytala dokladnie o tej dietce i wlasnie tam o to chodzi!!!!! Tyle diet przeszlam i dopiero tu trafiony-zatopiony!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki,witam po wekendowej nie obecności i gratuluje spadku wagi,u mnie narazie waga w miejscu,szczególnie po podwójnej porcji tortu,który był pyszny,ale dzisiaj już dietka i ćwiczenia,bo w nastepnym tygodniu chcę zobaczyć 64 na mojej wadze. Ja też się czuje szczuplejsza ,ale to jeszcze nie to co bym chciała osiągnąć,ale pierwsze komplementy z powodu spadku wagi już usłyszałam,wiec jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!! Paseczki- gratuluję Ci serdecznie spadku wagi:D, nie wiem czy zauważyłaś, ale teraz mamy identyczną wagę:) Super, mam nadzieję, że nadal będzie ładnie spadać:) Ćmo- tobie też gratuluję bo tobie też fajnie poleciało:) w tydzień półtora kilo bez żadnej specjalnej dietki:) Kama- nie ma to jak usłyszeć od kogoś, że schudłaś:) trzymam kciuki za to 64:) U mnie oczywiście nadal dietka, dziś same proteiny, ale jutro znowu warzywa:), co do wagi to nic się od wczoraj nie zmieniło, nie wiem czy to przez to że warzywa wprowadziłam hmmm, zobaczę jak będzie jutro, no chyb, że nie będzie zmiany to zważę się dopiero w sobotę( o ile mi moja ciekawość na to pozwoli) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak o ile dobrze pamietam w dietce pisze,ze po wprowadzeniu warzywek waga moze nawe lekko podskoczyc do gory,ale tylko na moment i potem waga bedzie powoli spadac dale,wic glowa i zszy do gory!!!!!::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkikropeczki- ja się melduję, ale tylko na chwilkę bo zaraz mam zamiar ćwiczyć:) a jak przekręcisz mój nik to nic się nie stanie i tak w połowie czuję się elfikiem:D Ćmo- startujemy? ja mam zamiar dziś pociągnąć z 2 godzinki, a Ty? Na obiadek było udko z kurczaka gotowane na parze, a na kolację serek wiejski 3% tłuszczu między czasie kawusia i połowa jogurtu naturalnego z płatkami owsianymi:) No to pedałuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie!!!! kawa jak zwykle pachnie i mam nadzieje,ze doszedl do was!!!!:) zjadlam sniadanko,a w tasadzie zaczelam od przekaski czyli wlasnie kawki i mojego placka sb. Potem musze zaplanowac reszte posilkow. Wczoraj malam jakis potforny bol plecow,ale juz dzisiaj jakos lepie,przynajmniej mige normalmie oddychac!! Buziaki i do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka Moje Przepraszam za moje milczenie,ale wczoraj miałam wazny dzień dużo spraw do zalatwienia,a na dodatek maluszek coś mi wyglada na chorego...Nie spał do 22giej dlatego nie mogłam wejsc napisać do was,czy poćwiczyć :) Efciuku/Elfiku piszę tak bo Patrzę na Efcika ,a czytam Elfika Oj Paseczki ma wielką siłe przekonywania :P:P:P Paseczki i Efciku ładnie zrzucacie swoje kilogramy z czego się bardzo ciesze i Wam serdecznie gratuluję:D Ja wczoraj sie zwazyłam i ku mojemu zaskoczeniu,waże 66kg jupiii A od dziś zaczynam biegać ...i bardziej intensywniej ćwiczyć takie słoneczko za oknem wiec szkoda świecić tłuszczykiem co? Paseczki rozumiem że Kawusia gotowa i pijemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki na ból plecow polecam Maść Końską ,ale wiesz nie z konia tylko z ziół ...to tak jakbys miała jakieś obawy :P:P:P Ale działa rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczawiscie cmo-kawusoe pyszna!!! Mam te masc i moja 2 polowa wlasnie mnie nia wczoraj "masowala!:P mam nadzieje,za maluszek jesdnak nie biedzie chory!!!!!!!!!!!!!! Mielego dnia tobie i maluszkowi!::) Mielego dnia dziewczynkom wszystkim:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy!!! jestem zabiegana maksymalnie wiec bardzo Was przepraszam , ze nie moge pisac systematycznie ale mam istny sajgon . Wczoraj w pracy spedzilam bez grama przerwy lekcja za lekcja .... tak od 13 do 22 więc na serio nawet jak na mnie było to za duzo ;/ Do tego moj Astorus chory więc dzisiaj od rana siedzielismy u weterynara , teraz wpadlam na chwile do domu i zaraz musze sie pakowac i jechac bo zaczynam o 14 a potem po zajeciach chirurg i tak non stop cos ;/ A najbardziej to i tak mnie wnerwiło moje konto pocztowe bo ta konfiguracja to tylko chrzami mi wszystko i efekt taki ze wysylam wiadomosci i nic ehhh... Posiedzialam troche nad tym chwile temu i mam nadzieje ze zaskoczy a jak nie to wyciepne to dziadostwo ! Cmo - sprawdz emaila i asekuracyjne nk bo tam tez wyslalam bo juz neiw iem czy dojdzie czy znowu lipa ;/ Buziory dla reszty dziewczynek Odezwe sie na wieczor i mam nadzieje ze bede juz bez szwow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana- Nie mam nadal nic na poczcie,a na Nk są same tematy ,a wiadomości nie ma :(Niewiem co się dzieje... Do reszty dziewczynek głowa mnie znów boli :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki dziękuje za wsparcie:( Jednak tak mnie boli że zaraz się kąpie i idę spac mój Maluch tez o dziwo już spi ze stanem podgoraczkowym :( Może jutro się zwleke z rana na kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Zaglądam dopiero teraz, bo wcześniej nie miałam czasu:( mój synek tak mi dzisiaj dał popalić, że mam dość...na szczęście poszedł już spać, a ja pomału próbuję wszystko ogarnąć Ćmo- wiem, że to żadne pocieszenie ale ja dzisiaj też się ciulowo czuję:( od samego rana mnie żołądek napiernicza normalnie masakra, wyśpij się Słońce i mam nadzieję, że jutro się będziesz lepiej czuć:) Ja też uciekam pod kołderkę:) Buziaczki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laseczki,ja dzisiaj miałam zabiegany dzień,ale byłam na wycieczce rowerowej w fajnym miejscu.Była ładna pogoda,więc sobie pospacerowałam po ładnych ogrodach i wróciłam do domku.Ok ja tylko tak na chwilke ,chciałam sie pokazać,żebyście nie zapomniały o mnie.Może jutro znajdę więcej czasu popisać,a tym czasem dobranoc,miłych snów na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Czujecie,ten przepikny zapach,,,,,,,,,,,,,,,,,,,uuummmm to kaweczka,pychotka z mleczkie ,czarna jak kto woli!!!!!!:) Cmo kochaniutka-i cala twoja druzyna /lacznie ze mna ,bo tez jestem w tej druzynie)zapraszam na te aromatyczna kawke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / dzien dietki-ale to zlecialo i najwazniejsze to ,ze wytrwalam i wytrwam do samego konca dietki!:D:D:D Sniadanko_3 kanapki z liscia salaty,a na niej-salatka t tunczyka salatka z tunczyka-jajo,ogorek sw,szczypior,troche przypraw do smaku. Dziewczyny,spokojnego i cieplego dnia:=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kawce i małym sniadanku,o 11 zjem coś więcej,rano nigdy mi sie nie chce jeśc.U mnie dzisiaj pada,ale mam w planie ćwiczonka na Wii.Mam też nowe postanowienia,a mianowicie 3 razy w tygodniu albo cztery ćwiczenia(raz Wii,raz basen,a raz rower i może jeszcze raz Wii)zobaczymy,bo ostatnio mam strasznego lenia na ćwiczenia,ale wiem po sobie,że najgorzej zacząć,a potem nie wiadomo kiedy godzina zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak was podczytuje ale się nie udzielam bo waga cały czas stoi mi w miejcu a nawet trochę na plusie:( nawet skasowałam stopkę i tak sobie czytam o tej diecie sb, może i ja bym ją wprowadziła teraz mam pytanie co do produktów czy można jeść jogurty naturalne,serek wiejski ze szczypiorkiem, otręby pszenne, owsiane, jaki to jest biały ser chudy? taki zwykły twaróg chudy, tak? można pić herbatę zieloną? paseczki podaj przepis na to ciasto fasolowe:) i może napisz co jadasz bo widzę że ładnie waga ci spada a czym zastępujesz chleb bo ja nie wiem czy bez niego wytrzymam. Na dukanie znalazłam fajny przepis na chleb z otrębów ale tu chyba go nie można piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze czy można jeść ryby z puszki? np tuńczyk w sosie własnym lub makrele w sosie pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Paseczki- dziękuję za kawkę, była pyszna:) Ćmo- jak się dziś czujesz kochaniutka? Kama- trzymam kciuki za nowe postanowienia:) U mnie na śniadanie był chudy serek z cebulką, a za niedługo jogurcik naturalny z otrębami, mmmm pychota:P Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam tak szybciutko bo mój Młody od wczoraj ma goraczke , teraz go zmogło i poszedł spać więc jestem. Cieszę się że Dziewczynki się odezwały :) prosimy o częściej nawet jak waga stoi w miejscu :) Efciku Kochany ❤️Niewiem czy bedewieczorkiem ćwiczyc bo jak Maluch teraz się wyspi to do nocy nie zaśnie :( Paseczki❤️ Zdeterminowana,Smeffetka,Kama,Marheweczka,-Całuje Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam Was serdecznie :) Jeszcze nie poczytałam postów ale jak znajde chwilkę czasu to na pewno to zrobię :) Ma na imię Lilka, lat 27, od dziś zaczynam drugą wojnę z nadwaga a raczej już otyłością:/ Trzy lata temu, wygrałam pierwszą-tak mi się wtedy wydawało, schudłam 25kg i nie wiem kiedy zaprzepaściłam wszystko wracając do tego co było, bardzo tego żałuję ale mądry Polak po szkodzie. Nie ma się co oglądać za siebie, więc od jutra rana startuję :) Dziś zaliczyłam wizytę w CLO w Krakowie, na Gancarskiej, dostałam wytyczne i chyba takiego motywującego kopa. Wydaje mi się że wiedzę mam ogromną(trochę doświadczenia) więc mam nadzieje że pójdzie jakoś, oby tylko motywacji nie zabrakło, ale następna wizyta za 4-5tyg. więc będzie to swego rodzaju taki bat na mnie :) jeszcze jak dostanę jakieś dobre słowo od Was to już w ogóle połowa sukcesu :) Miłego wieczoru Wam życzę :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! j estem padnieta jak..................nawet nie wiem co:) smeffetka-jogurtow,chleba,owocow w 1 fazie nie mizna!!!!!!!!!!! rybki jak najbardzej nawet tunczyk z puszki:) Wejdz w neta wystukaj dieta plaz pludniowych i poczytaj ,wszystkiego dowiecccccsz sie ze szczegolami:) pa laseczki,ja juz prawie w lozeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×