Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Witam po niedzielnej nieobecności:) Ćmo- oj nie ładnie, nie ładnie....zjadłaś sama tego hamburgera i nie podzieliłaś się z nami:P co do ćwiczeń, to ja staram się jeździć na rowerku, ale poza tym to nic więcej, chętnie poszłabym na jakiś basen, ale niestety nie umiem pływać a bardzo bym chciała się nauczyć......dzisiaj to nie wiem czy podołam ćwiczeniom bo mam doła:( i najchętniej to pójdę zaraz spać... Kama- nie daj się chorobie, życzę dużo zdrówka:) Lilka- ale mi narobiłaś ochoty na basen:) chętnie zaciągnęłabym od Ciebie lekcji pływania:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana- ja nie używałam tego balsamu...i nie mów od razu, że efektów nie będzie widać, bo nie koniecznie to co droższe jest lepsze, tak że smaruj się dziewczyno:) i daj znać jak działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z ranka:) Ostatnio mam burzkiwe dni,jestem tolalnie zalatana! Chamburger?????mam nadzieje,ze pomyslalas o nas Cmo! w tym moemencie i rozlozylas go na wszystkie!!!!!hahahahahah,no jestes usprawiedliwoina:) Moje menu na dzisiaj: sniadanie kawa,2 jaja na miekko,1 kabanos drobiowy przekaska-truskawki obiad-2 golabki -od wczoraj przekaska-galaretka drobiowa,kiwi kolacja-salatka z ogorkow jeszcze chychram ,ale powoli dochodze do siebie:) milego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Hamburger hmmm na szczęście nie zaznaczył się na wadze ,bo wczoraj sie ważyłam i nadal 66 kg z czego się bardzo cieszę :) Paseczki ,ale zazdroszcze Ci tych truskaweczek :) Zmotywowana smaruj się smaruj i daj znać jakie efekty:) Efciku czyli cos tam jednak ćwiczysz:)To fajnie ja tez troszke ćwiczę :)Słoneczko mnie bardzo motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to sprawa wyglada jasno...znaczy waga...oj trzeba sie zaczac ostro ruszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marhefeczka- no widzę że waga Ci poszla troszke w góre ,ale zobacz że ja tez tak miałam że chyba w 2 tyg przytyłam 2 kg ,a potem schudłam :)Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloł :) Efcik zapraszam dziś na 15 :) We czwartej jadę zakupić rower i się doczekać nie mogę weekendu-ależ sobie pojeżdżę :) I w końcu będę mogła stacjonarny upchnąć do zimy gdzieś głęboko :) Ja dziś na obiadek, ziemniaczki z koperkiem, jajo sadzone i kalafior :) mniam mniam :)I dziś niestety na 19 do 7 rano w pracy :( Miłego pierwszego dnia wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha widziałam wczoraj w rossmanie takie cudo 3dniowe odchudzajace co kosztuje 39.99..i gwarantuje po 3 dniach spadek 4cm wbiodrach lub brzuchu? Co sadzicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że to jednak cudo a cuda rzadko się zdarzają a jak zdarzają to jednak z naszą pomocą :) więc lepiej miej sobie te 39,99zł w kieszeni czy portfelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Efcik,już jest trochę lepiej ,ale na ćwiczenia nie mam ochoty.Właśnie piję kawkę i zamierzam sobie zrobić obiad,chba kalafior z sosem. Módlcie się ze mną żeby w sobote nie padało,bo mam urodziny synka i wolałabym żeby były na ogródku. Niby ma nie padać i ma być 14 stopni,ale to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może padać! Ja mam wolny weekend i zamierzam go spędzić w terenie :) Zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski kochane chudasy z ranka:):):) Kawa jeedny wypita,bo nie moglam sie was doczekac! Teraz parze juz 2 dla wszystkich! Mysle kochana cmo,ze akliL ma racje,lepiej zachowaj pieniazki i daj sobie spokoj z tym sublementami dietki.Najlepiej jak same na tym zapanujemy. U mnie zniama stopki,moze bez zadnej rewelacji,ale zawsze pol kilo:) Doastalam znowu nowe przepisy sb-clebek i serniczek korzenny,ponoc pychotki ,poniewaz dziewczyny juz przetestowaly juz. Zycze milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Macie racje lepiej mieć te 39.99 w kieszeni :) Także poki co nie bedę tego cuda próbować :) Narazie jest fajnie czuje się dużo chudsza :)wczoraj nawet szpilki załozyłam i moje biodra już nie mają takich fałd :D Bardzo mnie to motywuje:) Kama -mam nadzieje że Nie bedzie padać bo tez chce ten czas spedzić na polku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiosna idzie... Cma- no niestety troche przybylo jak sie nie przestrzegalo diety...no ale koniec tego dobrego, bo w nowe spodnie sie nie mieszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki Loe you za tego chudasa :) aż sie poczułam węższa, lżejsza etc :) i gratuluję 0,5kg mniej :) Witajcie :) Marhefko nic sie nie bój, już wkrótce potrzebne Ci będą nowe spodnie bo te rzekomo za małe będą stanowczo za duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po treningu -padam na ryjek :) Ale powiem Wam że wbiłam się w moje kochane spodnie :)I nawet się zapiełam ,a takie co kupiłam w styczniu sa na mnie luźne :D super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Kochane ;** Ja te 2 dni spędziłam baaardzo niedietetycznie ;) Oj, oj... A tu na wadze 0,5 kg mniej ;) Nie iwem sama, może dlatego że chora jestem, do tego duzo ćwiczę? Obiecałam sobie, że jak bd ważyła 62 kg, to kupię sobie nowe czerwone rurki ;) I zamierzam założyć jakąś bransoletkę na rękę, która będzie mi przypominała (w czasie kryzysu) że mi tego czy tamtego nie wolno. . . Jak myślicie, zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego wyszczuplającego supertaniego balsamu, to powiem tyle, że baardzo chłodzi (wczoraj się posmarowałam na noc to mi pod kołdrą zimno było), ale nawet dziś, biegając po hali o godz. 15 czułam przyjemny chłodek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklili- ale to juz sa nowe spodnie :0 juz sie miescilam w nie przy 63 kg a teraz troche ciasnawo sie zrobilo, wiec mam motywacje. Cmo- wiem to super uczucie, ja juz szafe ze spodniami wymienilam w sumie, bo przez biodra mi przechodzily:) Najgorsze sa dla mnie imprezy i wyjscia. Jutro mam kolacje z pracy, a w piatek spotkanie z dziewczynami. A mialam nie pic alkoholu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Kawke pije, sloneczko swieci:) dzis planuje dlugi spacerek z corcia, przejdziemy sie piechotka do znajomej, a wieczorkiem mam wyjscie z pracy. Teraz sie szykuje i lece do pracki. Dzis tylko do 13:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A gdzie Paseczki z kawusią???? Ja dziś ledwo zyje przetrenowałam sie wczoraj i nie mogę się ruszyć -masakra-Wszystko mnie boli ałłłlaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marhefka- Oj, ja niestety muszę ćwiczyć, jutro mam zawody, więc to już przymus ;) Dziś zjadłam - 07.00- jabłko, 10.00- jabłko 13.00- kanapka z chlebkim razowym domowej roboty i serem żółtym ;/ 16.00- kasza z sosikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM to ja sie dołacze. Juz 3 dni staram sie jeść mniej i ruszać. Nawet raz biegałam ale samej to nie ma motywacji a maż nie pomaga. A waga nic nie drga. Moim najgorszym przeciwnikiem są ciastka... ach jak ja kocham łakocie a waga ciagle idzie mi w góre i DOŚC JUŻ TEGO. Przechodzę na 1000kcal i lekkie cwizzenia. MOże coś to da. 170 i prawie 60kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana -Oj to się nie najadłaś dziś :( sduszyczka-witaj razem raźniej :)Ja tez sama biegam ale juz się przyzwyczaiłam do tego :)Dziś robie wolne bo tak mnie połamało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Rana :) Widzę że to ja muszę przejąć budzenie Was bo "Paseczki gdzieś znikneły??" Więc proszę dla Was pyszna Kawusia :):):) A ja muszę się pochwalić staje dzis na wage,a tu 65kg :):):) Ale jeszcze nie wpisuję do stopki bo zobacze czy przez pare dni taką wagę utrzymam :) Ale powiem Wam że na serio czuje się coraz lżejsza mimo iż jeszcze duzo waże dla mnie to mega sukces :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Rana :) Widzę że to ja muszę przejąć budzenie Was bo "Paseczki gdzieś znikneły??" Więc proszę dla Was pyszna Kawusia :):):) A ja muszę się pochwalić staje dzis na wage,a tu 65kg :):):) Ale jeszcze nie wpisuję do stopki bo zobacze czy przez pare dni taką wagę utrzymam :) Ale powiem Wam że na serio czuje się coraz lżejsza mimo iż jeszcze duzo waże dla mnie to mega sukces :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem,troche spozniona,ale melguje sie!!!!!!:) Witam !kawke tez serwuje !!!!!!!!!!!!!!!! Cmo.kochana wypijemy 2 ,a co!!!!!hahahahahaha Gratuluje ci moja ciemko.spadku wagi:):):) U mnie tez dzis na wadze bylo 70.200,wiec jeszcze 1.800 do 1 celu:D Mam malo czasu kochaniutkie,wiosna prowadze bardzo intensywne zycie!!!!:D Praca,dzialka,kije ,zumba,kurs miem i wogole czesto robie jakies wypada z przaciolkami!!!! sluchajcie,aja wczoraj dostalam najpiekniejszy komplement zycia,a brzmial on nastepujaco(od mojej znajomej 15 lat starszej i bardz przy kosci) """"NO............chudlas,widac,ale.......na twarzy wygladasz brzydko,bardzo sie postarzalas""""no i widzicie jak ten moj trud zostal wynagrodzony!!!hahahahaha Reszta moich znajomych wyraza sie bardzo pozytywnie!:D Takze widzicie,a ja mam to wszystko w d....e i czje sie wspaniale i dalej bede dazyc do mojego 1 celu-68 1 2 celu 66 i juz!!!! Pozdrawiam i obiecuje ,ze was poczytam jak znajde wiecej czaszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki :) Powiem Ci Kochana że tryskasz energią jak się czyta Twoje posty :) Czuć po prostu że zyjesz intensywnie... i to bardzo dobrze :) Skarbie no Cóż Koleżanka komplement Ci niezły sprawiła,ale wiesz może przez Nią przemawia nutka zazdrości o Twoje chude ciałko co??? Wiesz ja tez miałam już taką pseudo psiapsiółke co tylko patrzyła jak mi dogryźc ,ale wiesz tu niby taka kochana była ... Także głowa w góre i chudnij dalej a kolezanka niech pęka z zazdrości :P:P:P:P:P:P:P Nie ma to jak dwie Kawki z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×