Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Gość grube udko
mi moja waga nieprzeszkadza. Mi przeszkadza moje grube cielsko buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
a i co moge jesc? Moge mieso gotowane? Jajka? Musli? Jablko? Buraczki? Ziemniaczki? Ryz,makaron. Odpiszcie co moge a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam duza imprezke w sobote ,cala rodzinka sie zjezdza i powiedzialam sobie ,ze do tego czasu na liczniku bedzie 68 i chyba to kilo mi zabraknie,ale moze???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ja narazie niestosuje diety.. Dopiero zaczynam odch. Powiedzcie mi co mam zrobic zeby schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka!!!!! Sorki dziewczynki,ze kawka tako poozno z mojeje strony,nie moglam sie polaczyc z serwerem:( Udko-mysle ,ze sama wiesz co jesc,a co nie ,zeby trochee zgubic kiloskow:). Ja juz fajnie schudlam i calay czas jestem na diecie sb, Wyluczylam prawie zupelnie cukry proste,weglowodany-srobie i tluszcze.To tak tylko w skrocie ,poniewaz nie mozna wyeleminowac wszystkiego dokunemtnie.Jesli by cie ta dietka zainteresowala to poczytaj w internecie,ale tez sa ksiazki na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ale moge to jesc co tam pisalam? Niepogrubi mnie to? Na dzis planuje zrobic salatke z kapusty pekinskiej z fasolka czerwona,cebulka i smietana i ciutke soli . Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Paseczki- u mnie dobrze, trzymam sie! Zaraz smigam do pracki, wzielam sobie jedzonko, wiec chyba nie bedzie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
eh. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassha167
Ten portal http://sukcesosobisty.pl/ jest SUPER!!! Extra diety i dodatkowo TV Sukces Osobisty! Polecam Wam dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udko-co to tzn-eh??? Marhefko-u mnie tez .ok! Zjadlam wlascnie omleta sb-pychotka,posypalam troche stevia! MMialam ochote na cos sodkiego,dlatego omlet na slodko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już jestem ;) Grube udko- ja nie używam żadnej diety, po prostu mżwr- mniej żreć więcej ruchu. Jak na razie widzisz, że jakoś idzie. Za tydz. zaczynam ostro, bo 2X tyg. biegi długodystansowe, 1X tyg. basen, 1Xrower. Ale mały problem z tym basenem- mój strój kąpielowy jest za duży ;/ A więc są jakieś wady odchudzania, ale takie wady to nie wady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem. Juz po pracy, wlasnie zjadlam lososia na kolacyjke. Na razie idzie mi dobrze, nie ciagnie mnie do slodyczy i innych niezdrowych rzeczy. Mam nadzieje, ze tym razem dam rade:) mam nadzieje, ze waga sie w koncu ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jejku przeprszam ,ale mam problemy z netem coś mnie nie chce łączyć :(:( No ale widzę że pięknie działacie i to mi się bardzo podoba:) Na poczatku witam Kolezanke "Grube Udko" 4miesiace po porodzie ja bym dała jeszcze odpocząć organizmowi po porodzie... Paseczki no Kochana może ten 3 dniowy express Ci pomoże jak tak Ci zalezy :):):)Kiedys widziałam cos takiego w sieci Rossam za 39.99 gwarancja 3-4 cm w talii i biodrach :):):):).... Oczywiscie nie namawiam bo nie znam działania tego expresuu ale nie chce mi sie wierzyc w takie cuda...:) Zmotywowana ,Marhefeczko dziewczynki całuJe Was moccno 👄 i obiecuje ze jutro doczytam co tam u Was ,a póki co lece się kapac DUŻŻŻŻ BUŹKAAAAAAAAA LASECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ale ja musze schudnac,niepodobam sie sobie. Wczoraj zrobilam 40 brzuszkow, 100 sklonow,200 nozyc i rowerek nogami 3 minuty. . Ale coraz czesciej po cwiczeniach mnie goni do WC. To chyba dobry znak prawda? Dzis cwicze 3 dzien ciekawe czy pod koniec tygodnia mi zejdzie jakis centymetr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
dziendobry. Ja juz po sniadanku. Herbatka owocowa, i kanapki z ogorkiem kiszonym. Proponowali mi pasztet lub kielbaske ale odmowilam. Uspie corcie i biore sie za cwiczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
uff. Dzis bylo 40brzuszków ,300 nozyc,100 sklonow i rowerek 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
uff. Dzis bylo 40brzuszków ,300 nozyc,100 sklonow i rowerek 3 minuty. Odrazu mnie pogonilo do wc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
jak myslicie laski? Jak bede tak cwiczyc codziennie,zero niezdrowego jedzenia itd to w ile czasu zrzuce to cielsko grube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajś, Kochane GRUBE UDKO ;) mi już dziewczynki kochane tłumaczyły, że po samych ćwiczeniach brzuszek i w ogóle ciałko nie zejdzie ;/ Więc lepiej może maszeruj, jeździj na roweryku, tylko trochę dłużej i biegaj? Co o tym myślisz? Na pewno jest dużo trudniej, ale efekty duuużo ciekawsze już po 2 tyg. ;) I to baardzo motywuje do dalszego działania. A po tych ćwiczeniach tylko wzmocnisz i wyrobisz mięśnie, tłuszczyk Ci nie zleci ;/ A i jakie rozczarowanie że jednak nic nie zeszło ;/ Ale to tylko moje dobre rady. Ach kochane, jak ja się tu wymądrzam! ;) Wybaczcie, ale mam już taakie wielkie doświadczenie, że normalnie mogę o tym wszystkim ksiązkę napisać ;) i to pewnie w pięciu tomach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×