Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Carlis

Słyszałam jak moja mama i jej nowy facet uprawiali seks...

Polecane posty

zrozumiesz dopiero emocje jakie targają zakochanymi ludzmi dopiero gdy sama coś takiego przeżyjesz..mamę po prostu PONIOSLA CHWILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlis
no to wytłumacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 14 lat, ja takie proste rzeczy rozumiałam już dawno. Wniosek : jesteś tępa, rozpieszczona i idź przeproś mamę za swoje żałosne, dziecinne zachowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlis
Pancerna Kołdora , jak masz wyrażać jakieś wredne komentarze to idź gdzie indziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............kropa
oj tam nic ci nie bedzie od tego przecież, kup se korki do uszu jak ci przeszkadza i tyle, matka jest u siebie w domu, zakochała sie ma nowego fajnego faceta to i mogą sie poseksić żadna straszna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlis
no to fajnie, miło mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo czuć się z tym niezręcznie. Raz, że nowa sytuacja z tym, że w Waszym życiu pojawił się nowy mężczyzna, a dwa, ze nieintencjonalnie stałaś się świadkiem wydarzeń z najintymniejszej sfery, którą każdy chciałby zachować dla siebie. Nie dziwię się, że jesteś zła i rozgoryczona, bo trudno zaakceptować fakt, że mama oddaje swoje ciało komuś , nie biorąc pod uwagę, ze Ty możesz stać się mimowolnie tego świadkiem. Co do wypowiedzi powyżej - tak, matka powinna przez najbliższe 5 lat czekać na okazję aż córki nie będzie w domu. Autorko, jeśli chcesz pogadać, napisz do mnie na gg, bo tutaj zaraz przyplączą się złośliwe, wszechwiedzące sępy. moje gg 1522501 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem gimbusem, jeśli tak bardzo interesuje Cię moja sytuacja edukacyjna to studiuję. UWażam że lepiej komuś pomóc rozmową, niż pisać nic nie wnoszące komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samms
Tępe to niekture tutaj widać są komentarze . Na psychologie to ty nie idź Juken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mama chce
miec jeszcze jedno dziecko, czyli ty będziesz miała braciszka albo siostrzyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problematyczne pytanie
oj ludzie - ona ma prawo być zagubiona - ma 14 lat!!!!!!! To Wy ułomni jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ma 14 lat to po co wchodzi na fora +18???? 14 to już nie dziecko i powinna rozumieć że poza jej tępą dupą są inni którzy mają prawo do bycia szczęśliwym , w szczególności jej najbliżsi każdy kto doświadczył gimnazjum jest gimbusem :D nie wiem co studjuesz ale nie jest to ambitny kierunek bo logiczne myślenie u ciebie leży i kwiczy , kozo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Droga autorko rozumiem ze czujesz sie niezrecznie i przezywasz to ale jest tak tylko dlatego ze jestes jeszcze bardzo mlofda. Twoje mama myslala ze spisz dlatego zdecydowala sie kochac ze swoim partnerem. Postaraj sie przejsc do porzadku dziennego, naprawde nic sie nie stalo. Nie czuj sie odrzucona, ciesz sie ze mama znalazla kogos z kim chce sie kochac i czuje sie atrakcyjnakobieta i nie jest samotna, ok? pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Droga autorko naprawde nic sie nie stalo. Twoja mama myslala ze juz sobie slodko spisz dlatego pozwolila sobie na nieco szalenstwa. Ciesz sie ze nie jest samotna, ma kogos z kim chce sie kochac i znowu czuje sie atrakcyjna:) Powaznie, wyolbrzymiasz cala sprawe bo jestes jeszcze bardzo mlodziutka i zrozumiesz to dopiero za jakis czas ze to zupelnie naturalne ze ludzie czasem sie kochcja, nawet Twoja mama:) wyluzuj i najlepiej byloby zebys powiedziala swojej mamie ze chcesz zeby Cie przytulila, tak po prostu:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boematy
nie wszyscy ludzie uprawiaja seks,seks to złooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika02121997
Carlis ale ty jesteś naiwna, aż nie wieżę, że masz 14 lat. Pewnie nie masz za dużo koleżanek w swoim wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to szczęście ale należy go uprawiać z głową na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2012 o 22:37, Gość Carlis napisał:

Nie wiedziałam gdzie mam sie wyżalić wiec spróbowałam od tego miejsca . Od paru miesiecy moja mama pisała z pewnym facetem przez internet i sie komunikowali przez skype . Przyjechał jakies 2 miesiące i go tez poznałam . Uznałam ze był bardzo miły , fajny zabawny . Cieszyłam się też gdyż rozwiodła się z ojcem wiele lat temu gdyż ją zdradził i chciałam zeby znalazła tez swoją miłość . Mam 14 lat i wkoncu niedlugo wyrosnę i pojde na studia uczyc sie , praca i nie będe mogla z nia zawsze być a tak bd miala kogos bliskiego . : ) Przyjechał znow drugi raz na święta . Troche zauwazyłam że przestała się mną jakby interesować , to co on chciał to najwazniejsze wszystko dla niego najlepsze .. no troche smutno było bo czesto były jakies sytuacje w stosunku do mnie nie fair no ale trudno .. Zblizał się juz zaraz sylwester. Jako że mamy w domu 2 pokoje w moim lozko jednoosobowe a u mamy dwu to ja z mamma spalam a on w moim pokoju . Nie wiedziałam z jakich przyczyn ale odzyskałam swoj pokoj . No, wiadomo cieszyłam się bo w swoim pokoju zawsze najlepiej 😄 Jak na złość w nocy mnie bolała głowa , po jakiś 30 min od tego jak wszyscy polozyli sie spac , oprocz mnie usłyszałam jeki dobiegające z mamy pokoju . Po chwili zorientowałam się co było jego przyczyną ..... Teraz mam tak jakby obrzydzenie do jej faceta , i moze do niej tez . To było okropne jak wysłuchiwałam te jeki ... nie moglam przez to zasnac , i az jakos tak nie wiem czemu zaczełam cicho plakac zeby oczywiscie nikt nie slyszal . No trudno mi sie bylo przyzwyczaic bo wogole nie znałam tego faceta wprawie . Nie twierdze ze moja mama sie puszcza ale no tak jakos dziwnie . Jakby nie mogli chociaz poczekac do nastepnego dnia kiedy szlam do kolezanki na sylwka ...? Wolałam życ bez tej swiadomosci .. Przez to też sie z nią pokłuciłam i sie wogole nie odzywamy do siebie , i ani nie zlozyla mi zyczen ani nic . A jak przyszlam to nawet chyba tego nie zauwazyła tylko ciagle siedzi z nim w pokoju .. Prosze mi cos doradzić , przykro mi jest no nie wiem czy to juz moja wina czy co ale jestem juz tak jakby odtrącona z tej rodziny ;( I tez prosze aby byly to wyrozumiale a nie chamskie jakies komentarze , z gory dziekuje . : )

No tak wszyscy ludzie uprawiają sex.wiem co czułaś to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×