Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie mam wazne....

Która z Was robiła plastyka powiek ? Warto ? Mam problem

Polecane posty

Gość pytanie mam wazne....

Mam dopiero 22 lata, opadają mi powieki ... To chyba nie jest rodzinne, moja mama ma 54 lata i wyglada swietnie ,o kilka lat mlodziej ,oczy super. Tata tez nie ma z tym problemu. Widac to zwlaszcza na zdjeciach, jedna powieka opada bardziej , tak jakbym miala jedno oko mniejsze. Dwie osoby zwrocily na to uwage w real , taka moja uroda - badałam sie chyba na wszystko ,jestem zdrowa jak ryba. Czy warto zrobic plastyke? Chcialabym zmienic kształt oka na bardziej ''otwarty'' ,sama plastyka niewiele pomoze, skora zniknie ale smutne zmęczone oczy zostana , w usa nazywa sie to kantopexie . Szukalam i chyba zaden lekarz u nas tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
mozliwe, ze dzwigacze powiek gornych u ciebie nie funkcjonuja jak nalezy. powinnas isc do bardzo dobrego specjalisty, nie do byle kogo, zeby ocenil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam wazne....
tylko gdzie takiego specjaliste znalezc ? kogo szukac? Byłam u okulisty przy okazji badania wzroku , uznał ze taka jest moja budowa twarzy, oczu , on wlasnie zasugerował plastyka powiek jesli chce TROCHE poprawic wyglad oczu ale dodal ze kąciki oczu nadal beda opadające. Szukałam w internecie i znalazłam na amerykanskich forach kantopexie... To dziwne bo na zdjeciach z dziecinstwa mam normalne oczy, w wieku 13-14 lat sie zmienilam i tak juz zostalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
mysle, ze powinnas udac sie do dobrego chirurga plastyka. slyszlam o podobnym przypadku, gdzie kobieta uzalala sie nad opadajaca jedna powieka (byla u kilku okulistow i nic nie zauwazyli) i okazalo sie juz na konsultacji (badz w trakcie samego zabiegu - nie wiem dokladnie), ze pod ta powieka miala torbiel, ktora uniemozliwiala calkowite otwarcie powieki. tak czy owak musisz udac sie i do okulisty, i do chirurga plastyka, bo tylko on moze wykonac taki zabieg. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne bb
Ten zabieg o którym pisałas nazywa się //kantoplastyka// , dziewczyny na Beautywpolsce o tym pisały. Polega na normalnej plastyce ale wykonuje sie dodatkowe naciecie w kącikach oczu , podnosi jakiś miesięn i zszywa. Oko wtedy nabiera kształtu migdałowego. Większość chirurgów to moze zrobić , sęk w tym który zrobi to prawidłowo bo łatwo o asymetrie i pogorszenie stanu. Też się nad tym zastanawiam ale dopiero jestem umówiona na konsultacje do Bromy ( zapewniał mailowo ze to mozliwe ) i Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wątpienia jest to zabieg, który powinien zostać przeprowadzony w 100% prawidłowo, dlatego najlepiej wybrać certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Sprawdź,gdzie tacy lekarze przyjmują w Twojej okolicy http://www.certyfikowani.org/lekarze/szukaj.html. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że efekty zabiegu zadowolą Cię w 100% i nikt Cię nie oszpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooowieki
ja robilam plastyke powiek pare dobrych lat temu usunieto mi tłuszcz który był powodem opadania powieki i nadmaiar skóry i zszyto, wszystko jest ok, oprócz lekkich blizn w kącikach oczu, w sumie nie widocznych dla obcych, ale jak będziesz masowac blizny po operacji nie zaniedbasz tego będzie ok, miałam wtedy moze ze 25 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula Lulaa
Zamiast plastyki powiek dajcie najpierw szanse kosmeceutykom najnowszej generacji. Polecam wam zwłaszcza serum DermatoPoietin na powiekę górna i pod oczy. Działa cuda: powieka wygląda jak po korekcie. Dla zainteresowanych : możecie zobaczyć zdjęcia na facebooku po kuracji ( trzeba wejść na stronę DermatoPoietin). Naprawde warto! Zwłaszcza, ze moim zdaniem oczy po plastyce traca swój charakter : wszystkie sa takie same :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie opadająca powieka również była bardzo uciążliwa, więc postanowiłam zlikwidować ten problem zabiegiem. Zgłosiłam się do dr Jędrys i świetnie sobie dała z tym radę. Spojrzenie jest otwarte, oczy wyglądają dużo lepiej i przez to też twarz prezentuje się inaczej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaBu
Mi zabieg korekcji powiek wykonywala pani doktor Żukowska, ktora tez niesamowicie dobrze poradzila sobie z moimi opadajacymi powiekami. W koncu po zabiegu widac, ze mam oczy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam  i nie żałuję. Operacja bardzo zmieniła wygląd moich oczu i przez to też cała twarz wygląda dużo korzystniej. Zgłosiłam się do Bona Dea do dr Agnieszki Mielnik Mierzwińskiej i mogę ją polecić. Już na konsultacjach wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona dea
@gosc u p. Mierzwinskiej w Bona Dea mam pytanie, czy polecono Ci p.Dr.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandrazRzeszowa
Zdecydowanie warto! Efekt jest rewelacyjny. Zgadzam się z dziewczynami, które mówią, że koniecznie trzeba wybrać dobry gabinet ze specjalistami, bo inaczej można sobie jedynie zaszkodzić. Nie wiem czy już wybrałaś jakiś gabinet, ale jeśli nie to może Moja Estetyka z Rzeszowa - u tutaj namiary: http://www.mojaestetyka.pl . Ja od dłuższego czasu korzystam właśnie z ich usług i zawsze jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ja wykonywałam taki zabieg i po nim efekty sa super, nadmiar obwisłej skóry zostaje zlikwidowany. Wygladam teraz o wiele lepiej. Moge polecić dobrego lekarza z Krakowa u którego robiłam zabieg dr Mielnik-Mierzwińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casandra

Witam. Mam 26 lat i przechodziłam już jeden taki zabieg w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Co prawda na początku były pewne obawy czy aby na pewno się to uda. Natomiast po zabiegu byłam mile zaskoczona, i to po jednym! Dlatego mogę szczerze polecić i naprawdę nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casandra

Witam. Mam 26 lat i przechodziłam już jeden taki zabieg w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Co prawda na początku były pewne obawy czy aby na pewno się to uda. Natomiast po zabiegu byłam mile zaskoczona, i to po jednym! Dlatego mogę szczerze polecić i naprawdę nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×