Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekskluzywny nokaut

W POGONI ZA IDEALNYM SEXEM

Polecane posty

Gość Ekskluzywny nokaut

Zakładam ten temat po to żeby urozmaicić sprawy łóżkowe. No więc u mnie wygląda to tak gra wstępna około 20-40 min ( długo? przez ten czas moja partnerka jest rozpalona). Zaczyna się to tak ze całujemy się , zaczynam pieścić płatki jej uszków. Potem schodzę niżej ( w rożnym tępię zależny od dnia ;D) Dochodzimy do ubranka oczywiście ściągamy, to tak w skrócie i potem zaczynam lizać każdy cm ciała aż do sutków. Smakuje je bardzo długo bo wiem ze to bardzo lubi sse je , podgryzam, lize. Potem schodzę niżej ciągle całując i wachlując języczkiem. Liże dokładnie jej wzgórek i gdy dochodzę do Cipki od razu się za nią nie zabieram tylko robię mojemu kochanie smak i do okola wylizuje jej uda , wargi aż wreszcie kulminacja i minetka. Potem zmieniam styl na palczasty i w około 3 -4 min osiąga orgazm. Od czasu do czasu lubię zając się jej pupcia bardzo to lubi. Co byście dodali fajnego do elementu gry wstępnej ? Nie licząc urozmaiceń typu HARDCORE bo w je mam przerobione je tez bardzo lubię. Co do rozmowy w łóżku zależny czy dominuje czy wolimy spokojny sex;) PS:Sorki za masło maślane :P ale pisane na spontana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała smutna
Szkoda ze moj facet odrazu we mnie wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsersa
Bardzo ciekawy temat. Sama bym lepiej nie zrobila z twoja kobietą:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiĘciu MuRZyna z NigeriA
a mam ogierze co byś zrobił? otwieraj lepiej dupka i paszcza, na sucho bo cwaniaka udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiĘciu MuRZyna z NigeriA
a pisałeś to tydzień i ze 100 razy zjechałeś przy tym taki z ciebie spontan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten posty wygłaskany
pisałeś go w wordzie w przerwach na lunch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robisz coś czasem spontanicz
nie czy zawsze od punktu do punktu, zgodnie z planem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×