Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulalula

siedzicie sobie w pracy i myślicie o seksie...?

Polecane posty

a ja nie mam miśka, któremu mogłabym lodzika zrobić... oj, biedna ja, biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bujną wyobraźnie :P wiecie jakie mi sie z waszych opisów obrazy ukazują?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale ale lubie oddech palącego faceta ;) jak jego perfumy przeplatają sie z zapachem dymu :P w spermie nie czuc tego wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 mam bujną wyobraźnie wiecie jakie mi sie z waszych opisów obrazy ukazują? nie wiemy, opisz:classic_cool: Kicia dopóki nie spróbujesz, to nie jecz że beee:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze czarmą wronę w pieknej czarnej bieliznie ponczochcach i 9 cm szpilkach jak kleczy przed Miskiem z 3 dnioowym zaroscikiem o silnych dłoniach i rozsuwa mu rozporek. ;) jak ma czerwone usta i paznokcie. Dilne męskie dłonie chwytaja j a za czarne błyszczace włosy i nasuwają na....:P chyba zrobie przerwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest trochę szkoda łykać. Spermy powinno być zdecydowanie wiecej wtedy można to jakoś rozsądnie podzielić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroniu po czesci masz racje moj ex mial okropnie niedobra, natomiast pewien facet z ktorym sie spotykalam kiedys jadl duzo slodyczy i autentycznie miala slodki posmak, wtedy sie przelamalam, on zlizal mi ja z policzka i mnie pocalowal, tak poczulam jej smak moj obecny nie chce skonczyc w ustach moich bo mowi ze nie moglby sie potem ze mna calowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia nie wychodź, bo strasznie wieje, a ty masz katara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica siedzisz w kwiecistej sukience w małej kawiarence na starym miescie. On wchodzi siada koło ciebie i zaczyna delikatny taniec palcy po udzie rozpinajac kazdy mały guzizek letniego odzienia. Masz lekkie sandałeczki delikatną opaleniznę i nic pod zapięciem ;) zaczynasz czuc lekkie łaskotanie syutki zacynaja twardeniec na udach pojawia sie gesia skórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi ciekawie ale troszke nie trafilas :) moj facet nie jest zbytnio romantyczny a i ja zwiewnych sukienek nie nosze :P raczej wczesniejszy opis bylby bardziej trafny ale dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę i takie i takie jak w opisie wrony ;) no cóz ją na zdjeciu widziałam ;) i hiszpan w jej wykonaniu musi wygladac bajkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica Nie mam już zbytnio czasu, bo bym Ci napisała coś w stylu poprzedniego opisu.... Coś, co mi zaraz na myśl przyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nick o erotycznym zabawieniu to zbyt mało na rozbujałą wyobraznie ;) pierzasta czytam jak z pazurem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 widze czarmą wronę w pieknej czarnej bieliznie ponczochcach i 9 cm szpilkach jak kleczy przed Miskiem z 3 dnioowym zaroscikiem o silnych dłoniach i rozsuwa mu rozporek. jak ma czerwone usta i paznokcie. Dilne męskie dłonie chwytaja j a za czarne błyszczace włosy i nasuwają na.... chyba zrobie przerwę 😭 i normalnie mi sie cos wspomniało 😭 musze to powtórzyc :P:P a swoja drogą, :D kurr,... no jakbys tam była:P:D tylko obcas miałam mniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterczacy
sunia - jak cie tak roznosi...mozemy sie przeniesc na maila :)..ponakrecasz sie troche w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterczacy
kocica zapraszam - podasz maila, cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterczacy
ah a moglo byc tak milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×