Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana_panna

Makijaz wieczorowy w salonie Inglot. Szukam opini...

Polecane posty

Chcialabym zrobic sobie makijaz wieczorowy w salonie Inglot. Cena jest przystepna,poniewaz kupuje sie kosmetyki za 120 zl i makjaz jest gratis. Chcialabym zapytac czy ktos robil sobie tam makijaz w dowolnym miescie w Polsce. ja ma doswiadczenia tylko w salonie w Irlandii i efekt byl super. Jesli ktos mial robiony taki makijaz to czekam na opinie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliowa24
Moja koleżanka korzystała -była zadowolona, ja sie nie zdecydowałam bo mam skłonność do alergii i trochę się bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam sobie makijaz wn Inglocie w Pulawach rok temu, ogolnie bylam w szoku bo zrobila go naprawdę profesjonalnie!! bylam bardzo zadowolona! Kosztowal ok. 60zł. Teraz tez sie umowilam ale w Radomiu i nie wiem jak wyjdzie, ale dziewczyny pracujace tam znają się na rzeczy więc wydaje mi sie ze bedzie ok. Pytalam sie o cene, kosztuje 90zl ale w soboty robią za darmo, chociaz poniej zaczela cos krecic ze to jest promocja i mozilwe ze bede musiala coś kupic, ale bez wyznaczonej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze zgodzila sie za darmo ,ale zalezy czy ktos w ten dzien zrobi zakupy na jednym rachunku za 120zl. Po za tym wiem ze takie promocje sa naprawde limitowane. Moze pojawi sie wiecej opinii. Dzieki za dotychczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Douglas to niestety tez robia makijaz tylko do 17.30 w moim miescie. No nic zobaczymy... makijaz juz za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×