Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOZ JESLI MOZESZ

JAK WYGLADA LECZENIE KANAŁOWE JEDYNKI? Z ROPA W DZIĄŚLE?

Polecane posty

Gość gość
Mialam taka sama sytulacje jak odpisujesz U mnie wygladało to tak, mialam ful ropy,spuchnieta ze nosa poly było nie widac I bez znieczulenia nacieła mi dziasło,ropa trysła,płalałam ja i dentystka razem ze mna. Nie musze dodawac ze bolało. i nastepnie mialam zalozony saczek juz w zebie,antybiotyk kilka dni Potem kanałowka. Dzis mam kolorowego zeba na przodzie.ale juz nie długo zakladam porcelanowa nakladke,600zł i to mus. Zab martwy i to na przodzie. Nikomu nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, jak to się robi. To prosty zabieg. Nikt nie przebija się przez całą długość zęba, bo ząb nie jest koralikiem do przewleczenia. Do kanału dociera się od tyłu (czyli nawet nic nie będzie widać) przy samej szyjce, bo przecież to tam jest wejście do kanału. Do tego jedynki mają tylko 1 kanał, więc jest prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałąm podobną sytuacje tylko ze z dwójką. 2 wizyty w new dencie w Lublinie na nowowiejskiego i po krzyku. Zero bolu. Także nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłem ząb w sanusdencie w Warszawie i tak jak mówią poprzednicy, to nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie spotkałam się z kanałowym jedynki. Ja miałam robioną 8 w http://www.hercka.pl/ więc na ten temat mogę Ci coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu, szczególnie jeśli chodzi o jedynki. Poszukajcie prawdziwego fachowca, który wam resekcję zrobi, bo po "kanałowym" za 5 lat trzeba będzie za mostek płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak kiedyś miałam, z tego co pamiętam najpierw dostałam antybiotyki i to wcale nie było takie hop siup, samych wizyt było tyle samo co normalnie ale najpierw trzeba było pozbyć się ropy. Swoją drogą polecam kobitę od cięźkich przypadków, jeśli jesteś z Wrocławia to www.omnident.pl pytaj o dr. Szczombrowską, nie byłam u nich już 3 lata ale jeśli nic się nie zmieniło to naprawdę solidnie robią zęby i mają świetnego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika 4658
Ja raz leczyłam zęba kanałowo w państwoej przychodni. Nie polecam takiego leczenia na nfz.... ząb wypadł bo byl taki słaby. Przeniosłam się z leczeniem do prywatnego lekarza stomatologa Dental - Med w Wodzisławiu Sląskim bo jestem z tych okolic pochodzę. Forma leczenie nie porównywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redxxx
Mam ten sam problem -zlamalam jedynke w pol w grudniu w czerwcu podeszla ropa az pod nos -bylam u dentysty -wbil sie w kanal i ropa zeszla teraz nie czeka kanalowe a potem dorobienie zeba na sztyfcie bylam u dentysty w uk ale moze w polsce nie bedzie potrzebne kanalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Dziś jestem po otwarciu kanału w jedynce. Nic  boli. Jest zatruta i zaplombowana. Mam się zgłosić za 2 tygodnie na oczyszczanie i wypełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×