Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czas na zmiany_____

-10kg do wiosny

Polecane posty

trabka :) super :) a cisza moze dlatego ze weekend i wiekszosc odsypia :) ja niestety przy dwojce budzikow (4 lata i 2 lata) wstaje codziennie ok 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. u mnie bez zmian. ostatnie dni mialam nawal pracy, wiec nie pisalam. dieta tak sobie ale nieco mniej niz zawsze, takze sie ciesze. dzis jade sie zapisac na silownie (w koncu!!) takze mam nadzieje, ze aktywnie spedze kolejny tydzen i na wadze cos ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Mogę do Was dołączyć bo też mam podobny cel ok -10 do wiosny:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a moze zrobimy tebelke kto chce ile schudnac i z jakiej wagi strartuje? dopiszecie sie? Nick..................wzrost.............waga startowa.............waga aktualna.............waga docelowa trąbka.................161.....................66,5............................65,7...............................56..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo cos sie rozjechala Nick..................wzrost.............waga startowa.............waga aktualna.............waga docelowa trąbka.................161.....................66,5..... .......................65,7........................56 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
moj cel -5 ;) ale nic z tym nie robie wiec raczej sie nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaserka
To co mi się podoba to Wasze określone cele na dany miesiąc, które są realne do osiągnięcia :) Polecam Wam oprócz diety ćwiczenia, które są w tym względzie bardzo pomocne. Ja korzystałam z tego kursu: http://www.kursydvd.pl/fitness-p-41.html Nie jest drogi, a pomaga w nauczeniu się jak efektywnie ćwiczyć, żeby zrzucać kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×