Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czas na zmiany_____

-10kg do wiosny

Polecane posty

Gość mirabelka 66
hej ja mam podobny cel mam 163 cm wrostu i tez chciałabym zrzicuc jakies 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka 66
waże 66 kg chciałabym 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka 66
ja w lecie ważyłam 62 kg no i troche mi przybyło, ale przybyło mi jeszcze w lecie ciezko mi trzymac stałą wage, ze wzgledu na nieregularny tryb życia i częste wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaa86
Witam. Też planuję zrzucić 10-12 kg do wiosny , mój wzrost 164cm, waga 63-64kg, zależy, czy ważę się rano, czy popołudniu:P Idealna waga dla mnie o 48-50 kg. Ważyłam tyle ok. 2 lata temu, nosiłam rozmiar 34-36, teraz się zapuściłam troszkę i noszę 38-40:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka 66
ja jak jestem w domu, to udaje mi się schudnąc 2-3 kg, ale potem musze wyjechac i podczas wyjazdu kilogramy wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, ja odchudzam sie od konca pazdziernika. Wazylam 61 kg a teraz 54kg. Mam 158 wzrostu i moj cel to 47 kg.Dolaczam do was, musze zgubic 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie. wiele razy probowałam się odchudzić ale nic nie drgneło. tzn mialam małe sukcesy ale zaraz nadrabiałam. równiez mam 163cm (jak poprzedniczka) i chciałabym jakieś 6 kg mniej. nie wiem, nie umiem się przełamać!!!! pomocy! plam mz nie działa w moim przypadku bo i tak za dużo zjem a potem mam wyrzuty sumienia "miałam tyle nie jeśc;/ od od jutra..." ale teraz musi być inaczej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniareczka
skavsta1 w jaki sposób tyle schudłaś?Na jakiejs konkretnej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzuniaaa
Hej dziewczyny:) Mogłabym do Was dołączyć? W grupie jakoś tak raźniej się odchudzać:) Ja ważę około 74kg przy 165 cm wzrostu. Odchudzanie zaczęłam już chyba po raz setny i chciałabym żeby tym razem nie skończyło się tylko na gadaniu i użalaniu nad sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankaa.20
Czesc. Ja tez dolacze. Mam do zrzucenia 15 kg! Cel chcialabym osiagnac za 2-3 miesiace. Narazie planuje 10 dniowa glodowke. Na ktorej bede pila tylko kawe(2-3dziennie z mlekiem), bo nie funkcjonuje bez niej. Mam nadzieje zrzucic 5 kg w ciagu tych 10 dni. A pozniej ogranicze kalorie. Narazie marze o tym aby pozbyc sie tych uporczywych 65 kg i zobaczyc 5 z przodu :) DO JUTRA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzis juz oficjalnie pierwszy dzien z piecdziesieciu. waga 69 kilo... moja dieta to MZ. od przyszlego tygodnia ide na silownie... jak myslicie ile moge zrzucic w 50 dni? dam rade 9 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyliczylam ze zostalo 76 dni do wiosny a nie 50 ;) odchudzam sie do 21 marca dzis pierwszy dzien i na wadze dokladnie 66,5 chantal-fleur, zalezy jak pojdzie dieta ale pewnie 9 kg jest realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trabka :) czyli mamy razem pierwszy dzien :) za 50 dni mam urlop. jade do kraju pierwszy raz od paru lat i zobacza mnie ludzie, ktorzy od dawna mnie nie widzieli :) do wiosny chcialabym docelowo przynajmniej dyche zrzucic. jesli te 9 spadloby w 50 dni, to do wiosny chcialabym wazyc tak z 57 :) moze sie uda. jaki masz plan dietetyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudlam w sumie do 51 ale uzbieralo sie do 54 przez swieta. Biegalam pol godz dziennie i godzina na rowerze stacjonarnym. Jadlam do 17 a potem glodna spac bo inaczej na wadze cisza. Kiedys schudlam 12 kg w 3 tyg ale wtedy to bylo moje pierwsze odchudzanie i jadlam malutko. Wazylam 60 a schudlam do 48. Fajne uczucie gdy z rozmiaru bioder 103 schodzisz do 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan jest taki ze ograniczam kalorie mysle ze bede jadla tak 1700 zeby nie pasc ;) no i codziennie brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ze codziennie szybko maszerowałam ze szwagierką po 6 km dziennie. Codziennie wieczorem ćwiczyłyśmy, ona pokazala mi rozne cwiczenia na rozne partie, do tej pory cwicze to samo, nauczylam sie juz na pamiec. Jadlysmy same zdrowe rzeczy az mi niedobrze bylo, bo nie lubie salatek warzywnych codziennie. Potem dolozylam ser feta w salatce i kurczaka. Ale druga moja szwagierka zmienila sie jeszcze bardziej, miala taka specjalna diete, ze do 12 rano tylko owoce , potem do 16 owoce dalej lub warzywa i mieso a wieczorem to co chciala ale nie mozna lączyc czyli jak lody to tylko lody. Ona jest lasuchem i na wieczor pozwalala sobie na slodycze, czyli np ciasto ale tylko to jedno ciasto , nawet kilka kawalkow, lub lody nawet litr ale nic wiecej. Pic godz po posilku. Schudla duzo bo nie do poznania sylwetka ale dziwna ta dieta ona jakas ksiazke specjalnie czytala i stosowala wg zasad. Teraz wage trzyma juz kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy jak tak duzo schudlam to tylko salatki i warzywa jadlam i duzo duzo duzo wody pilam, ona dziala cuda. A teraz jak sie odchudzalam to zaczelam dokladnie od 7 pazdziernika ale z przerwami do 20 grudnia schudlam z 61 kg do 51 kg. Biegalam i przy filmie wieczorem godzine na rowerze stac. Jadlam male posilki, wiecej rankiem ale mniej juz ok 16. Nie przekraczalam 1000 kcal. Ale jadlam wszystko, tzn obiad ale bez sosu tylko ziemniaki i kawaleczek miesa ale za to duzo kapusty kiszonej i salatki. Teraz mam 54 ale w swieta zjadl;am duzo, ale to sa oszukane kg, wiem ze jak zabiore sie za zdrowe jedzenie to w tydzien to spadnie. Zawsze wazylam ok 48 , jestem niska i w tej wadze czuje sie dobrze, czyli nie za chuda , ani zbyt okragla. Ale przy 61 kg czulam siefatalnie. Nigdy tyle nie waze i naprawde dlugo trwalo zanim tak sie zalatwilam, chyba caly roczek jedzenia a sie nazbieralo a tak ciezko to spalic. Zauwazylam ze im mniej na wadze i im lzejsza sylwetka to latwiej sie odchudza z tego wzgledu ze wyglada codziennie az tak w lustrze nie dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno z tego wywnioskowalam, u mnie bylo tak ze moglam nic nie jesc a nie schudlam tyle co jedzac mniej ale cwiczac. Bez cwiczen u mnie waga stoi a gdy cwicze to nawet jak waga stoi to wymiary lecą , np centymetry w tali i biodrach mimo ze waga pokazuje tyle samo a nawet wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga skavsta1 chce dojść do takiej samej wagi jak ty a nawet 1 kg mniej. daje sobie czas do lutego a dokładniej do 14 lutego moja aktualna waga to 52kg/163cm DO DZIEŁA!!!! PS.dziewczyny jaką diete stosujecie bo ja już wypróbowałam chyba z trysiąc i nigdy nie moge wytrwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tez chcialabym miec 48 kg ale najpierw musze miec chociaz 58 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankaa.20
skavsta1, WOW! Imponujące te Twoje efekty odchudzania! Tez bym tak chciała. Dzisiaj 1 dzień diety. Zdecydowałam sie jednak na ograniczenie sie do 500 kcal. Dziś zjadłam około 250 kcal. Serek wiejski, kawa zbozowa, dwie mandarynki i plasterek szynki. Do dyspozycji zostało 250. Obiecałam sobie ze bede ćwiczyć, tj. 30 minut rowerka i brzuszki. Ale nie najlepiej sie czuje, przeziebilam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, dziewczyny ze to realny cel schudnąć w ciagu 3-4 miesięcy 18 kg? Moim celem jest 47 kg. Byłabym w siódmym niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uda sie, na poczatku jest dół bo tyle kg ale czas leci a naprawde cialo zmienia sie, mimo ze waga stoi. Najwazniejsze cwiczenia, nawet jak raz nie zrobisz to zrob na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys chudlam szybko ale byly glodowki a teraz chce zdrowo i musza byc cw zeby dzialo sie cos szybciej. Po ciązy minelo 10 lat a nadal nie widac mięśni a tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Moje odchudzanie trwa już 3 lata :/ Ostatnio troszkę odpuściłam, ale wiadomo styczeń i znowu postanowienie... 10 kg to akurat tyle na ile mnie obecnie stać. Chyba nigdy nie dojdę do tych wyśnionych 59kg. 62 to i tak będzie cud miód. powinnam mieć nick - niekończąca się opowieść-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 168 i ważę 65 kilo...tez chce zgubić 10 ale nie mam pojęcia jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od tygodnia na kaszy jaglanej, potem kupię ocet jabłkowy i wprowadzę 5 małych dietetycznych posiłków dziennie. Kilka kilo tłuszczu już zgubiłam...ale jak to sobie przypomnę :/ brrrr jojo mialam jakieś 5 kg w rok. Więc nie najgorzej poszło. 10 kg to realne, ale marzyłabym o 15 :) a jak Wy chcecie się odchudzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portada- kilogramy po ciążowe czy taki dodatek do Ciebie po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę też, że mam bardzo podobnie jak założycielka topiku. Cyfra 7 na wadze to jakiś koszmar który ma ogromny wpływ mój nastrój. Dramat co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×