Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka_mlodej_mamy

Wrażenia nastoletnich mam po porodzie.

Polecane posty

Gość kolezanka_mlodej_mamy

Dziewczyny! Moja koleżanka w wieku 18 lat właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko i jest załamana :/ Jest dopiero 1 dzień w domu, a już płacze że żaluje że ma dziecko, że już nie chce nigdy kolejnego itd. W ciąży wydawało się, że zaakceptowała sytuację, nie mogła się doczekać, aby zobaczyć swoje dziecko, a teraz takie coś... Może któraś z czytelniczek urodziła jako nastolatka, lub też właśnie jest taką młodą mamą? Co czułyście? Radość z nowej roli? Smutek z utraty młodości? Żal? Rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam w wieku 17 lat. W szpitalu i w domu plakalam ale to na widok mojego bylego a ojca dziecka, nie chcialam miec z nim nic wspolnego. Az pewnego dnia powiedzialam mu ze ma nie przychodzic i mi minelo. Ale malego od razu pokochalam i jakos w czasie ciazy przyzwyczailam sie do roli mamy. Moze ona tez ma problem z facetem a nie z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamiii
Nie, nie chodzi o to. Oni ciągle są razem, ale dziecko jej 'przeszkadza'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreleeeeeee
moim zdaniem typowa depresja poporodowa. musi sie oswoic z mysla ze jest matka, ze jej zycie sie zmienia. poza tym pewnie jest jej ciezko bo maly ciagle placze itd. pomozcie jej troche :) wpadnij do niej, zajmij sie dzieckiem godzine czy dwie a ona niech pospi troche albo sie spokojnie wykapie. bedzie jej lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×