Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosiaaxx

Zareczyny......

Polecane posty

Gość Gosiaaxx

Prosilam chlopaka zeby mi sie oswiadczyl chyba ponad 4 misiace ( jestesmy razem ponad 2,5) prosilam, prosilam ale nie codziennie itp, i wkoncu mi sie oswiadczyl .. tylko ze to nie byly moje wymarzone oswiadczyny. Poszlismy na obiad do jakiejs restauracji, potem poszlismy usiedlismy na lawce , on bez kleczenia , zapytal sie czy chce spedzic z nim juz cale zycie , odp tak i chcial mi wlozyc pierscionek na srodkowy palec (!!) . mowie mu ze to nie ten palec. i ok . ale mysle sobie ze po pierwsze , zareczyny byly wymuszone , na pierwszej lepszej lawce pod palacem kultury , i jeszcze nie wiedzial na jaki palec zalozyc pierscionek .. po prostu zrobil to na odpie....ol po prostu chcialam byc kims wiecej niz zwykla dziewczyna... co o tym sadzicie... :( bo mi jest po prostu przykro .. inaczej sobie to wyobrazalam.. , czuje ze chce oddac mu ten pierscionek i powiedziec zeby nast. razem bardziej sie postaral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaxx
przepraszam dodalam temat znow nie zauwazylam ze sie dodal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicSięNieZmieniMimoTo
Zaręczyny nic nie zmieniają, nie stajesz się z dnia na dzień kimś ważniejszym... Masz racje, były wymuszone, dlatego były złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
O zaręczyny się nie prosi. Masz co chciałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×