Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondiii...

Taka mała jedna

Polecane posty

Gość welina79
o!zagladnelam na twoja fote.... w ciemnych wlosach wygladalabys jak monika belucci...masz jej usta...nawet oczy...i owal twarzy.... sorki za male litery,caps mi nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak!na bank!bo przeciez nie ma ladnych kobiet na swiecie... ale fakt....ja ladna kobiete widze raz na miesiac......mowie calkiem powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeee,nie namawiam cie.....w tych tez ladnie... tak mi sie powiedzialo....w ogole nie wiem co robie na tym topiku:)temat widocznie bardzo mnie zaciekawil:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz w życiu nie przypuszczałam , że to napisze... To z głupiego powodu wiesz jakiego ? ;) Zerknęłam na twoją fotkę, masz bardzo podobną buzie do mojej... Owalna twarz, dosłownie identyczne usta, ciemne oczy, podobne brwi i podobny nosek... jasna chyba karnacja, i blondynka :) Powaga :D w szoku jestem :) prawie jakbym widziała siebie, muszę wrzucić kiedyś fotę taką na wprost jak ty masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najlepiej czuje sie w blondzie, poza tym w ciemnych wygladam staro, kazdy mi mowil, ze w blondzie lepiej jak sie ufarbowalam na ciemne, czyli jednak cos w tym jest :classic_cool:] Ostatnio mialam mysl, zeby zrobic sobie troszke cieniutkich pasemek takich jak mam odrosty, ale znajac zycie fryzjerka mi to spieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondiii... Widzialam Twoje fotki, ja tam znacznego podobienstwa nie widze, bardziej do mojej siostry bylabys podobna niz do mnie :D No ale wrzucic mozesz takie na wprost :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was chlopaki :) juz na tej kafeterii nie wiadomo kto jest kto :) Mala a ile ty masz lat dziewczynko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pierwsza była z przed 3 lat a ta druga jeszcze w krótkich włosach, wiesz, nie mówie ze jesteś bardzo... mam na myśli tu bardziej rysy... No usta oczy nos i owalna twarz powaga wrzuce kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede miała z powrotem kompa to może wyślę... zastanowię się... ;) darłyśmy koty jakby nie było :P w tej chwili mam laptopka na których nie mam żadnych moich fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no prosze, dzieki kafe zawsze mozna sie czegos dowiedziec:P Ale na tym zdj faktycznie jakies podobienstwo jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuję :) przecież już ci kiedyś pisałam ja mam syna ma 16 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×