Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondiii...

Taka mała jedna

Polecane posty

Z Każdym Dniem... twój bobasek na zdjęciu w stopce ? japoński chłopczyku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kazdym dniem hahaha dobre :D Gagita, nie pamietam hehe ale naprawde max 27lat Ci daje super wygladasz a jeszcze na 37lat to juz calkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty jestes sliczna TakaJedn
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi się też podobasz :):):) jak zaniżtsz wiek to cię na synową podejmę:):):) jak nie będziesz moich kosmetyków i perfum ruszać oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Początek tego topiku i to wyznanie jest :D Jestem pod wielkim wrażeniem wyznania blondiii :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Każdym Dniem...japoński chłopczyk ? z moim synkiem ? synuś to lubi takie jak Dżoana z Tap Madel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(rocznikowo 20, straszne!) --- spadłam ze stołka i już nic nie napiszę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
TakaMALAjedna zgadłaś :D Gagita jak zdrówko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi że wiek to jest pojęcie względne ja np . dziwnie się czuję że facet co ma 183 wzrostu mówi do mnie z góry, a kkolesie jego słyszę jak gadają czasami : e to jest D... a stara :) to dopiero porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj SS jak na razie jeszcze nie narzekam , w kregoslupie mnie nie łupie , z nosa nie leci jest ok :) a co u Ciebie ? jest śnieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od tego jak się ułoży twoje dorosłe życie jeżeli będziesz się czuła spełniona to dobrze a jeżeli nie to będziesz z tego powodu cierpieć i stale wracać do dzieciństwa tak już jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Śnieg leży, choć to stary śnieg Zima coś nawet w górach jest kiepska. Miśki spać nie chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziwisz im się ? a nabrały masy do zimowania ? może jak są chude to nie zasną wcale ? cały rok będą później ziewać z niewyspania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To działa trochę na innej zasadzie:D A w razie czego podtucza się na turystkach w lecie :D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dokładnie tak jak mówisz! 14 lat i wcześniej to najlepszy okres mojego życia i bardzo za tym tęsknie :) Mam nadzieję, że przyszłość się zaróżowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka beztroska dominuje jak się jest dzieckiem , pamiętam że mnie też było dziwnie tak pomiędzy 19- 22-25 lat , teraz jest inaczej dobrze się czuję ale niestety czasu nie zatrzymasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×