Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilebedeczekać

Czekam na pocałunek

Polecane posty

Gość ilebedeczekać

Co myślicie o facecie, który ma 28 lat i boi się pocałować kobietę? Spotykamy się od miesiąca, już z 10 razy, a tu nic. Ostatnio powiedział mi, że jest nieśmiały, zasugerował, że by tego chciał. Myślicie że nigdy jeszcze nikogo nie całował? Czy możliwe, że był kiedyś z kimś, a teraz znowu się boi? Nie rozmawialiśmy nigdy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww jeeeee
czek na ta wlasciwa a ty to raczej własciwa bedziesz ale dla kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilebedeczekać
dlaczego dla kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys szablozeby
ja tam całuję każdą jaka się nawinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don Pedro**
a weźże sprawdź sama i go pocałuj a nie czekaj i miel na kafe:P A co? On gryzie czy jak? Plame na honorze będziesz mieć jak pierwsza to zrobisz? Boszzzz, co za baba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilebedeczekać
Żadna plama na honorze. Problem w tym, że ja sama jestem nieśmiała i nie mogę się przemóc żeby to zrobić. I wychodzi na to, że oboje chcemy i ale nic nie robimy i będziemy się tak bawić :D Zastanawiam się jak tu wziąć sprawy w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys szablozeby
czekaj, nie wychylaj się :P jako facet ci to mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilebedeczekać
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejmij inicjatywę.Jeśli się boicie zacznijcie od trzymania się za ręce. Potem można pogłaskać po włosach. Po kolei, po trochu. To potrwa jakieś.... 15 sekund... Powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyyxyx
no właśnie, przysuwajcie się do siebie po woli, patrzcie sobie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zrobić to w przypadku seksu...Spotykam się z facetem od paru miesięcy, wiem że on tego chce, ale nie bierze jak się widzimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak samo - krok po kroku. Tylko że w przypadku seksu trzeba wolniej, ostrożniej, żeby nie popsuć. Bo tutaj popsucie może kosztować dużo więcej i być nie do naprawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ma 31 lat...pisze mi często co by mi zrobił, że mnie gdzieś porwie jak się zobaczymy, że się nie powstrzyma itp...spotykamy się i nic...co począć przecież się na niego nie rzucę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu od razu w skrajność wpadasz? Po co się "rzucać"? ... Zachęć go - wzrokiem, czaruj.... Słowami... Dotykiem - znowu, przecież trzymanie się za ręce to takie proste.... a juz ciało dotyka ciała... przecież nie powiesz, że nie możesz go pierwsza chwycić za rękę? A jak już dalej idzie - no to kolejne etapy.... po trochu. Chyba że tego nie chcesz -wtedy nie ma tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×