Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
spoko moko

Faceci podobają się wam tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
o...znowu ty...ty jesteś ta co umawiała się z ćpunem, prawda? Sama klasa, jak zwykle. Ile ci zajmie zanim znowu zaczniesz rzucać wyzwiskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przypadkiem te same teksty i ten sam styl wypowiedzi. Za chwilę założysz temat w którym będziesz głosić o tym jakim marginesem/patologią są ludzie z tatuażami, ale nigdy nie podasz definicji tej "patologii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoją drogą widze że wytatuowane chcą sie dowartosciowywać, ale mało komu sie to podoba:D chyba że sam ma malunki na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty koczujesz i na tematach z tatuażami sie dowartosciowywujesz?:D to słodz sobie dalej może ktoś przyjdzie i pochwali w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jak się pojawi jakiś to chętnie się wypowiem bo sama mam tatuaże. Nie rozumiem tylko co ty tu robisz - to tak jakby wypowiadać się w temacie o kotach, wyzywając właścicieli kotów, bo nie lubisz kotów. I nie, nie tylko wytatuowanym mężczyznom podobają się kobiety z tatuażami. Wiele osób ma to po prostu gdzieś - mój partner między innymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
ja mam wytatuowaną prawie cała ręke,za dwa miesiące jade na kolejny tatuaż a żadną patologią nie jestem,jestem normalną kobietą po 30-stce,mam męża...nie wiem dlaczego tu na forum jeśli ktoś jest inny od wyrażających tu zdanie to od razu jest wyzywany...macie tak płytki świat ,że tylko wy się w nim mieścicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kwestia podejścia "jak coś mi się nie podoba to należy wyzwać wszystkich z odmiennym zdaniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.05 - mam wrażenie, że to ty chciałaś się dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie było czy facetom podobają się tatuaże u kobiet. Z odpowiedzi wynika że większości facetow nie podobają się .Do czego i ja się przychylam.U kobiety źle wyglądają. Trwale oszpecaja To tak jak by kobiety robiły sobie wąsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedziało się raptem kilku facetów...i z tego co widzę części się podobają, części nie, a część nie zwraca na nie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalciaaaaaaa
Chłopak mojej siostry wręcz ją do tego namawia :) już jeden ma na nadgarstku, a on chce jeszcze żeby miała na stopie. Mi samej się podobają i u kobiet i u meżczyzn tylko pod warunkiem, że są ładne i w fajnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namawiać chyba też się nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie byle nie na stopie stopa w najgorszym wypaku jeszcze ujdzie ale lydka to po prostu tragedia :/ mam wstret do kobiet z tatuazami na lydce nasmieszniejsze ze poza tym nie przeszkadzaja mi jakos zbytnio a nawet podniecaja ale takie konkretne przez pol ciala wytatuowane smoki co mozna zobaczyc na jakus chinskich mafijnych filmach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe, czemu akurat na łydce/stopie Ci przeszkadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają o ile są subtelne, a nie jakieś tandetne chińskie znaki, smoki, czy kwiatuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chińskie znaki i kwiatuszki są chyba subtelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta jak dziewczyna ma tatuaż to jest niegrzeczna czyli szybki seks będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedzie tylko chcieliby zeby byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i mąż mamy , mieliśmy jak poznaliśmy się, dodziargaliśmy nowe w międzyczasie i jest ok.10 lat małżeństwa , dwoje dzieci , praca w niezłych firmach, standardowy model rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy niestandardowy model rodziny i tylko ja mam tatuaże - czytając niektóre posty powinno się mnie spalić na stosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż to sprawa indywidualna. Jeśli chcesz, przemyślałaś, jesteś pewna i przy wybranym wzrorze "czujesz", że to właśnie to - zrób, jeśli nie jesteś w 100% pewna, wstrzymaj się, żeby potem nie żałować. Mam 23 lata, spory tatuaż na przedramieniu - bardzo widoczne miejsce - studiuję, pracuję, szefowa oraz nikt z moich znajomych nie ma z tym problemu i wcale nie traktują mnie inaczej. Na samym początku byli zainteresowani czemu go zrobiłam, co dla mnie oznacza, a po wyjaśnieniu nie spotkałam się z żadnymi niestosownymi komentarzami, a nawet wyrażali aprobatę (zwłaszcza panowie). Zaznaczam, że długo myślałam nad własnym tatuażem, jest przemyślany w każdym calu i noszę go z dumą. Planuję następne i niezbyt przejmuję się opinią innych. Tatuaż jest dla Ciebie, nie dla znajomych, faceta, czy żeby komuś się przypodobać. Jeśli komuś się nie podoba - niech nie patrzy, proste. Grunt to zrobić to z głową i być z tego dumną, a nie chować po kątach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat, ale chyba nadal aktualny. Chyba lepiej robic to co sprawia nam przyjemność i wtedy szukać kogoś kto to zaakceptuje niż całe życie żałować, że się czegoś nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się NIE podobają

mam wrażenie, że te Tatuaże są po to tylko by z naturystki przeistoczyć się w nudystkę,
ale by broń Boże nie ubrać się

ja Tam wolę długowłose, mogą być w dłuższej spódnicy:

youtube.com/watch?v=d1ODdXfROTw

youtube.com/watch?v=XLysVyJSg4Q

a Tutaj jak szybko Nawet NIE bardzo wierzący Konserwatyści odróżniają konserwatystki:
youtube.com/watch?v=c6CvYHvLnoQ&list=PLgyEPn49-wIuqHcGJAzcykXw6iEta3A6Y&index=16

rozpoznanie krótkowłosej wytatuowanej feministki zajmuje: 1ms
czasu

 

Powtórzę Długie Włosy,
albo bardzo Długie Włosy, takie zakrywające tyłeczek, albo do Kolan,
dłuższe niż do Kolan to już Lekka przesada
(bogatym przesada NIE szkodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×