Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tellme28

06.01.12r. - 1000 kcal od dziś. kto ze mną?

Polecane posty

Gość tellme28

od dziś zaczynam dietae 1000kcal. ktos ze mna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejscowy blokers2
na mnie nie licz. tych ludzi co wymyslili ta diete osadzili w 1946 w norymberdze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jestes? Ja chetnie sie dolacze. Rowniez planuje zrobic dietke 1000-1200 kcal. Zrobilam ja 2 lata temu i ladnie oraz zdrowo chudlam. Trzeba to powtorzyc. :) Dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza dieta. Nie czuje sie stalo, glodna itd wiec jestem ZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
a co myslicie o 500 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1.01 jestem na diecie 1000 kcal. pierwsze 2-3 dni - masakra. im dalej tym lepiej ;) po godz.20 jest najgorzej :O ale nie poddaje sie ;) 500 kcal to bardzo malo :O wystarczy na lezenie przed tv i wyjscie do wc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
ale waga szybciej zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to glodowka :O dlugo tak nie pozyjesz :O jesli pracujesz , cwiczysz itd. to nie bedziesz miala na nic sily :O dojda zawroty glowy, omdlenia itd. , ale to twoje cialo wiec rob co chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
okey - chciałam sie tylko zapytac - dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
masz stale godziny menu czy to obojetne? jesz tylko zdrowe kalorie czy nie patzrysz na to byle bylo 1000 nie wiecej i obojetne czy to drozdzowka, czy czekolada itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
prosze o odp. poniewaz nie iwm jak jutro zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
od 5- 7 kg do zrzucenia - mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziiaa ile masz wzrostu i wage? Ja tez planuje zrzucic 5-7 kg. Ja planuje jesc okolo 1000 do 1200 kcal i jesc w miare zdrowo. Okolo 5 posilkow dzienie i dolozyc cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
ja mam 170 wzrostu teraz waze 65 kg tez zamiaerzam jesc 5 posilkow - w tym dwie przekąski ale nie wiem czy dam rade o stalych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
wg obliczen kalkulatora moje cpm wynosi 1914 kcal - i minus 500 wychodzi ze moge jesc do 1414 kalori i powinnam chudnac pomału - nie zalezy mi na szybkim tylko trwalym schudnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis leget haec? napisz tez wage i wzrost i ile chcesz schudnac :) Ja mam niestety tylko 152 i bardzo szybko widac dodatkowe kilogramy :/ nawet jesli to sa tylko 3-4 widac golym okiem. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, ze jesli schudne 3 kg tez szybko to widac :) Poki co waze 56 kg :/ chcialabym dosc do wagi 50-49. Wazylam tyle 2 lata temy u bardzo dobrze sie czulam, nic mi sie nie wylewalo i nie wygladalam na wychudzona. Mysle, ze jak dla mnie waga 49-50 kg jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
a ty ile masz wzrostu i wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
a juz napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
a gdzie autorka tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie zalezy na szybkim chudnieciu bo to rowna sie efekt jojo. Wole chudnac mniej a na stale. Chce zrezygnowac ze slodyczy, ale raz na tydzien np w niedziele pozwolic sobie na cos slodkiego (oczywiscie nie cala tabliczke czekolady) A jak z cwiczeniami? Ja mam spepper boczny. Lubie na nim cwiczyc i poki co zaczne od tego po pol godzinki a pozniej dorzuce cwiczenia na brzuch, nogi itd. Co jest waszym najwiekszym problemem jesli chodzi o "obtluszczaona czesc ciala"? P.S. Sorka za tyle pytan ale skoro mamy sie wspierac warto cos o sobie wiedziec jesli chodzi o cel itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm autorka,a lbo zniknela albo dotrze pozniej :) JEsli nie przejmiemy topic. Mam jednak nadzieje ze sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
ja tylko biegam ok 1.5 godziny dziennie i spacery szybkie , brzuszkow nie moge robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
u mnie brzuch najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow madziiaa!!! podziwiam za bieganie tyle czasu!!! Ja zmarlabym chyba po 50 metrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Ja pierdole, nastepna grupa wsparcia w pisaniu o odchudzaniu! Zamiast plaszczyc tylki przed komputerem zagryzajac chipsy albo czekolade idzcie pocwiczyc! Ile mozna walkowac te same tematy bez wyciagania zadnych wnioskow i bez zadnych widzocznych efektow, ktore trwalyby dluzej niz do momentu wielkiego jojo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiaa
ale to tak rozkaldam na 2 razy nieraz jest godzina - zależy duzo od pogody - jak leje non stop to wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z kolei problem z pupa i udami :/ brzuch w mniejszym stopniu bo bardzo szybko mi spada razem z boczkami. Najwiecej tluszczu mam wlasnie na udach i szerokie lydki sa moja zmora, jednak to jest chyba dziedziczne u mnie w rodzinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 cm. ponad 70 kg. przez pol roku tak przytyłam ze nie mogę na siebie patrzeć :O moj najwiekszy problem - brzuch i uda :O:O bylam dzisiaj na dlugim spacerze jeszcze poracja cwiczen na kolacje i bedzie ok. mam silna wole wiec dotre do wyznaczonego celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×