Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TlustaCereMamIbrzydka

Jaki krem z kwasami na noc do tłustej cery?

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio używam na noc krem z kwasem pirogronowym z Bandi i jestem bardzo zadowolona. Poleciła mi go moja kosmetyczka. Namawiała mnie też na tonik antybakteryjny bezalkoholowy, który ponoć ogranicza przetłuszczanie skóry bo ma jakies wspaniałe składniki, ale kupię go następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne są wszystkie kremy z kwasami z firmy Bandi: złuszczający na noc, z kwasem piogronowym i z kwasem migdałowym. Najbardziej skuteczny wg mnie i zarazem najdrozszy jest krem z kwasem pirogronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnika78
Całkowicie sie z Tobą zgadzam. A serum Lift z kwasem hialuronowym naprawde jest rewelacyjne i szczerze polecam. Ja pierwsze efekty widziałam juz po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zupełnie nie zgadza,uwazam ze rewelacyjny jest krem z Bajkalina,widac juz efekty po kilku dniach stosowania,a po 2 miesiacach masz juz o 10l mniej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.01.14 gość Też uważam, że kremy z kwasami Bandi są najlepsze. Teraz używam z kwasem pirogronowym, który kupiłam w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu. Wcześniej dostałam próbki wszystkich trzech kremów i stwierdziłam, że ten jest dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno taki, który nie zatyka porów skóry, więc odpadają kremy o bardzo gęstej formule. pamiętaj też, by wybierać krem dostosowany do twojego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoffijka
Tutaj również znajdziecie doskonałe kosmetyki i własnie takie kremy które naprawde idealnie spełnią nasze potrzeby co do profesjonalnego kosmetyku http://www.nantes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam olej Argnaowy Jest dobry do każdego rodzaju cery - poprawia wygląd lagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Minimalizuje blizny Ja kupiłam na www.oilofmorocco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam olej Argnaowy Jest dobry do każdego rodzaju cery - poprawia wygląd lagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Minimalizuje blizny Ja kupiłam na www.oilofmorocco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie z pijakiem
Po oleju arganowym miałam na twarzy masakrę. Zapycha i uczula, takie moje zdanie. Mam cerę trudną, trądzikową, mieszaną. Dobrze na nią działają kremy Avene. Twarz myłam cethapilem, teraz kupiłam jakiś żel z Kiehl'a do cery trądzikowej i właśnie wyczytałam, że ma w składzie sls:( Kupę kasy za niego dałam, mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.03.25 Tez miałam Bandi z kwasem pirogronowym. Dobry jest też bandi złuszczajacy na noc, trochę tanszy, a tak samo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory uzywałam na noc kremy z kwasami Bandi. Od niedawna mam krem firmy Purles, jest trochę droższy od Bandi ale jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srurles... to to samo, srurles to spółka córka bandi, spamerko żałosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz słabe wiadomości. Firma Purles jest francuska, a Bandi Polska. Purles jest powiązana z innymi firmami francuskimi np.Thalgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie stać cie na profesjonalne kremy i musisz kupować zwykłe w drogerii za 10 zł i dlatego uważasz kogoś za spamera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj :D KRS mówi co innego, i jakoś dziwnie się pewne nazwisko właścicieli powtarza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
francuska? wpisałam we g00gle.fr purles+ cosmétiques, dostałam ZERO rezultatów, nie rób z ludzi idi00tów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie dla ciebie przepiszę z opakowania: www.purles.eu Made in France/Fabrique en France Distributed by: Proconcept Labs Sp. z o.o. Michałowice, Polska Więc jak widzisz produkowane są w Polsce, a ktoś musi być dystrubutorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być "nie są produkowane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie zeby obok takich kosmetyków przyjmować też odpowiednie suplementy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkosiaka
A po co te kwasy? Krem z kiełków pszenicy Hb, u mnie zmiana diametralna i w zasadzie to właśnie pozwoliło mi uzyskać fajny efekt. W tym momencie skóra wygląda rzeczywiście ładnie, zdrowo, estetycznie. Bardziej gładka, delikatna. Przy wrażliwej skórze sprawdziło się to doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaaa33
Ja się skusiłam na nowość w pl, a mianowicie na krem Lefery. Myślę że jeśli chodzi o tłustą skórę to ten krem na to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo ja słyszałem że to Lefery to takie z wyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy takie z wyższej półki .... na pewno są "spoko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sroko góóónoko, spam i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowałam sie tym Lefery przyznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Kolagen Medica bedzie tutaj zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. I ja tez raczej bym sie takiej suplementacji trzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie można po to całe Lefery pójść do sklepu ale przynajmniej pod drzwi przyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przynieśli nawet do pracy! Miłe zaskoczenie bo tak zawsze mi awizo zostawia listonosz i tak muszę chodzić na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A było zamawiane pocztą czy kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×