Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TlustaCereMamIbrzydka

Jaki krem z kwasami na noc do tłustej cery?

Polecane posty

Gość gość
Miesiąc temu zamówiłam te Lefery i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam Lefery w tamtym roku na święta i mi się całkiem podobał. Stosowałam od grudnia do lutego i bardzo fajnie to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A opowiesz coś więcej na ten temat? Sama się zastanawiam nad tym Lerfery, może możesz coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwie odmiany na noc i na dzień. Najlepiej kupić zestaw i stosować naprzemiennie. Tak też zaleca producent. U mnie sie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam że jest krem na dzień. Chyba taki zestaw sobie zamówię i zobaczę jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a doradźcie mi czy lepszy taki krem na noc czy na dzień jest. Sama nie wiem jakie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów sobie zestaw po prostu, z tego co wiem to będzie on tańszy niż kremy pojedyncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam ten zestaw i czekam na dostawę. Nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam serum korygującego z Bielendy. Zawiera m.in. kwas migdałowy, kwas laktobionowy i witamine b3. Odkąd używam moja cera bardzo się poprawiła :) Stosuje tylko na noc, bo wbrew temu co obiecuje producent, to jednak po niem się trochę świecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku dni stosuje jakiś nowy krem Perle Bleue. Miesza się go z serum, za jakiś czas dam znać jak efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić Lefery na noc. Ten na dzień mi nie podpasował ale ten czarny jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się właśnie podoba ten czarny, bo ten na dzień mi się wałkował. Może mi się trafił jakiś przeterminowany albo coś..nie wiem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy tego nie stosowalam i wiekszosc kosmetykow kupuje w rossmanie ale to perle bleue mi sie strasznie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda wręcz bosko. Muszę go przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie Pharmaceris niestety nie działa, ani 5% ani 10%. Wręcz przeciwnie, miałam dużo więcej niedoskonałości i tłustą cerę. Nie każda skóra dobrze toleruje kwas migdałowy. Dla mnie za to najlepszy jest salicylowy, chociaż nie w każdym kosmetyki. Próbowałam Garnier czysta skóra, ale po tej serii miałam buzie wysuszoną na wiór. Teraz używam matujące mleczko z Arbonna http://goo.gl/dMSsYX i przyznam, że jestem mile zaskoczona. Ładnie nawilża, matuje i widocznie oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje krem Lefery i mogę powiedzieć, że mimo wszytko warto trochę wydać i go kupić. Z resztą nie ma porównania z zabiegami po 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam taki jakiś zabieg na zmarszczki za jakieś właśnie ponad 800 zł i się przestraszyłam. Nie znam się na tym i nie wiem na czym taki zabieg polega ale pieniędzy chcą za to mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że czasu nie zatrzymamy ani nie oszukamy. Chociaż można trochę zamaskować jego upływ. Jakieś kremy, sera czy makijaż. Innej normalnej możliwości chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amusbusz
Ja używam Pore&Matt Control Efektimy i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dość tłustą cera i stosuje Perle Bleue. Spokojnie mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry krem z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym ma firma Bandi. Niestety jest drogi, bo 50 ml kosztuje coś koło 80 zł. Dobry jest też krem z kwasami AHA 5% z Bingo Spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna_66
Również skusiłam się na krem Perle Bleue. Czytałam sporo pozytywnych opinii. Czekam na powalające efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikamajcher
Z aloesem od skarbca natury :) Do tego dobrać też aloesowy krem na dzień i Twoja stan Twojej skóry się unormuje dzięki naturalnym składnikom. Gwarantuje ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealny okazał się krem Theo Marvee, który kupiłam w sklepie domiuroda. Dobra cena za gabinetowy kosmetyk i krem z kwasem ferulowym genialnie działa i polecam bo sprawdzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×