Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yzzz

makijaż permanentny brwi w salonie Bistor w Poznaniu

Polecane posty

Polecam udać się do studia makijażu permanentnego w Poznaniu, ul.Piekary 12. Korzystam z usług regularnie, gdyż wiem, że zostaną wykonane profesjonalnie. Pozytywne opinie dostępne w internecie spowodowały, że wybrałam to studio. Wykonany przez Panią Alicję Leszyńską makijaż permanentny brwi prezentuje się doskonale. Jestem bardzo zadowolona. W studiu panuje miła atmosfera, a ceny nie są wygórowane. Zerknijcie na stronę "www.imperial-permanent-makeup.pl" - tutaj dostępne wszystkie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście o tym salonie słyszałam różne opinie... Jeśli chodzi o Poznań to polecałabym gabinet Madame Art i makijaż permanentny u pani Magdy. Będziesz miała pewność, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie. Robiłam u nich zarówno usta i brwi, trochę się obawiałam bólu, ale odbyło się bezboleśnie a efekt bardzo ładnie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magziel33
Ja wybrałam studio makijażu permanentnego w Poznaniu, ul.Piekary 12. Póki co jestem zadowolona nie mam na co narzekać. Profesjonalne i miłe podejście Pani Ali mnie bardzo zaskoczyło. Czułam się jakbym była z wizytą u kolezanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajnia
Też byłam w salonie Pani Alicji Leszczyńskiej i bardzo chwalę sobie nie tylko sam efekt zabiegu, ale też właśnie podejście, bo byłam nieco zestresowana, a p. Alicja była w w stanie nieco rozluźnić atmosferę, moim zdaniem to też ważne. Jeśli chodzi o mój makijaż, to zrobiłam sobie ogólnie oczy - kreski i brwi, bo uwielbiam tę część twarzy mieć mocno podkreśloną i wyszło rewelacyjnie. Powiem Wam dziewczyny, że jeśli któraś się zastanawia, to naprawdę warto. Polecam i Panią Alicję, i sam makijaż permanentny, bo to jest naprawdę wygodne, a chyba żadna z nas nie narzeka na nadmiar czasu. Szczególnie rano prze pracą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Nustek
O widzę, że nie tylko ja trafiłam na Panią Alicję Leszczyńską. ;) U mnie wykonanie makijaż przebiegło bardzo sprawnie. Widać, że ma do tego rękę. Kilka moich koleżanek też u niej było. Wszystkie sobie chwalimy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Alicja Leszyńska nie bez przyczyny cieszy się taką popularnością :) Moje brwi po wizycie u niej są przepiękne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 1980
hej dziewczyny jeśli chodzi o gabinet w Poznaniu szczerze polecam panią Alicje Leszczyńską robiłam u niej brwi i jestem mega zadowolona miałam obawy przed tego typu makijażem ale Pani Alicja odpowiedziała na moje wątpliwości doradziła i wyszło super ter nie wyobrażam sobie malować dziennie prze lustrem brwi:-) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Akurat o tym salonie nie słyszałam, ale z tego, co się orientowałam, bo sama również szukam sprawdzonego gabinetu makijażu permanentnego, to Pani Alicja Leszyńska w studio na ulicy Grunwaldzkiej 74 wykonuje właśnie taki makijaż bardzo precyzyjnie i przede wszystkim ma naprawdę spore doświadczenie, więc może właśnie tam umów się na wizytę. Podrzucam nr telefonu 509 180 160 , gdybyś w sieci nie mogła znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×