Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7655635

Co polecacie na POSTRZĘPIONE/POŁAMANE WŁOSY?

Polecane posty

Gość 7655635

Często zmieniałam kolor włosów, rozjaśniałam itp. teraz mam włosy takie jakby postrzępione, lamiące się i strasznie zniszczone. używam co 2 dzień odżywki kallos i jakis szampon wypełniający z loreal'a lecz nie widze rezultatów. może jakieś maski wygładzające żeby te włosy nie wyglądały jak strzępki...co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzyc i dać włosom
odpocząć od tej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka a
Też uważam, że najlepiej iść do fryzjera i skrócić sporo, bo z tymi zniszczonymi to już nic nie da się zrobić uwierz. Ja sobie zniszczyłam kiedyś włosy i żadne odżywki nie pomagały. Jedynie ścięcie, mycie co 3 dni, wax dały im nowe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
wiem, że włosy są w okropnym stanie ale nie zetne ich, bo krótka fryzura nie będzie mi pasowała. teraz zafarbuje je 2 razy (bo z rozjaśnionych włosów kolor spłynie) i będę farbowała same odrosty Nie farbuje włosów sama, zawsze chodziłam do fryzjera i wiem, że nie da się całkowicie naprawić włosów ale co zrobić, żeby je wygładzić i żeby te zniszczenia były mniej widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
czytałam o wax'ie i chyba zainwestuje. czy to prawda, ze po tej masce szybciej włosy rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nic się nie da
przecież piszą ci . NIC tylko dać im spokojnie się zregenerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka a
Nie zauważyłam, żeby szybciej rosły, a stosuję regularnie. To kup sobie jedwab i po każdym myciu go używaj. A i możesz iść na saunę do fryzjera, przy bardzo zniszczonych trochę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
używam jedwabiu chociaż wiem, że sylikony dobrze na włosy też nie działają. myślicie, że jak zafarbuje na brąz to zniszczenia będą mniej widoczne niż na rozjaśnianych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka a
A ja mam jedwab z Le cher i on dobrze wpływa na moje włosy. No pewnie, że mniej będzie widać zniszczenia. Na rozjaśnianych włosach widać najbardziej, bo one szybko matowieją i szybciej robią się żółte. Takie jest moje zdanie po własnych doświadczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjuiklo;p
jedwab -kup u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
różnych rzeczy próbowałam począwszy od olejku rycynowego po mieszankę z żółtek, miodu i cytryny ale po myciu wypadło mi multum włosów, były posklejane a po wysuszeniu szorstkie i dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka a
A po za tym może być to wina fryzjera, że Ci włosy zniszczyła. Miałam taką jedną fryzjerkę która mi siano zrobiła. Gdy ja już siedziałam jakiś czas z rozjaśniaczem na głowie i już powinna mi folie ściągać to ona w tym samym czasie następnymi klientkami się zajmowała. Teraz mam fryzjerkę-stylistkę, która sama wie co mi z włosami robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
używam jedwabiu z CHI, kiedyś używałam z biosilk ale ma on gorszy skład. w brew pozorom, jedwab wcale nie jest taki dobry dla włosów, może je wysuszać, zawiera sylikony, obciąża włosy...zalecany jest zimą gdy są mrozy i przy suszeniu/prostowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
a ile ta kuracja u fryzjera kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka a
Jeszcze Ci mogę doradzić: śpij w nocy z włosami spiętymi w górze, że końcówki na twarz opadały. Tylko nie wiąż gumką, tylko taką spinką jak mają fryzjerzy. Luźno spięte. I nie kupuj tych odżywek i (gliss kur, elseve itd.) one nie pomagają. Kupuj w salonach fryzjerskich czy na allegro. Dobra jest też maska malwa, gloria ona jest z drożdży piwnych. I obowiązkowo suplementy lub lepiej się odżywiaj. Chyba skrzypovita nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klsjdklfs
i łykaj vitapil - pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka a
ja płacę za saunę około 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
łykałam tabletki ze skrzypu, pokrzywy ale dostałam wysypki na twarzy myślę, ze stres też robi swoje a tego nie uniknę przez najbliższy rok. na czym polega ta sauna i ile min trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie na czczo herbata z pokrzywy z 2 torebek, do tego raz dziennie 1/3 kostki drożdży zalana pół kubka wrzątku (obrzydliwe w smaku, ja dodaję zmiksowanego banana z kakaem), vitapil albo skrzypowita - to wewnętrznie. Na zewnątrz WAX z henną (ale nie firmy biowax tylko tej drugiej, ma parabeny ale lepiej działa na włosy) 2 x w tygodniu na 1,5h pod folią albo pod ręcznikiem. Do tego olejowanie włosów - tutaj polecam albo olejek indyjski amla albo olej kokosowy, też 2x w tygodniu na 2-3h nałóż na włosy i zmyj delikatnym szamponem (ja używam barwy ze skrzypem pokrzywą). Albo w ogóle myj odżywką, tylko odżywka nie zmywa pianek, silikonów itd. Ja jeszcze często przed myciem nakładam na 20 minut 2 łyżki odżywki dowolnej + 2 łyżki nafty kosmetycznej (nafty nie można na długo bo może spalić skalp i cebulkom zaszkodzić), albo wersję na 1,5h - 2 albo 3 łyżki odżywki, 3 łyżki oleju wybranego, 10 kropel czystej hydrolizowanej keratyny, 10 kropel czystego hydrolizowanego jedwabiu, opcjonalnie kwas (żel) hialuronowy i panthenol czy aloes (też w czystej postaci). Takie półprodukty i dodatki do uzdatniania odżywek można kupić w internecie, kosztują grosze (5-10 zł) a starczają na bardzo długo. Nic nie poprawiło mi włosów tak jak taka pielęgnacja, żadne sauny, drogie zabiegi, kosmetyki 'profesjonalne' które są samą chemią naładowane a dobre składniki mają po zapachu w składzie, czyli w ilościach składowych. Za 4 miesiące moje włosy się zmieniły nie do poznania, z suchej szopy mam lśniące, gładkie i zdefiniowane loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam domowe sposoby. na suche końcówki używam czasami olejku rycynowego (ok 5 zł w aptece) i pomaga. poza tym dużo owoców i warzyw. i herbata z pokrzywy też pomaga, ale u mnie pomagała na włosy a z kolei cera mi się pogarszała, więc przestałam pić. co do szamponu Joanna, myślę, że możesz spróbować, ale nie oczekuj cudów ;-) najpierw trzeba wzmocnić włosy od wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec...znam ten bol, jeszcze miesiac temu mialam czarne wlosy,teraz mam miodowe . Niedawno bylam u fryzjera,mialam rozjasniane wlosy-bylam platynowa blondynka! Bylam przerazona bo kompetnie mi nie pasowaly bo jestem naturalna brunetka(ciemne oczy, brwi). Poszlam po farbe,wrocilam do domu i sie farbnelam. Kolor piekny za to moje wlosy...lekko sie podrapalam a wlosy mi wypadaly,lekko przeczesalam i sie lamaly. Poszlam do fryzjerki a ta polecila mi zestaw Farouk CHI(tylko na allegro). Oprocz tego kupilam Sleek Line (jedwabna kuracja). Myje tymi specyfikami wlosy co 2 dni naprzemiennie i sa naprawde cudowne. Polecam rowniez maseczke z jajek,nafty i olejku rycynowego.O i wax tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7655635
zapomniałam dodać, że prostuje włosy w 70 stopniach popełniam same grzechy ale gdy nie wyprostuje to mam krzywą szopę na głowie :D korzystałam też z keratynowego prostowania włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hyomin3
Ja mam taki sam problem miałam na głowie wszystkie kolory tęczy niemal że :) , i moje włosy są bardzo zniszczone. Zrezygnowałam z suszarek i od prawie pół roku nie farbuje. Używam biosilk, a także odżywiam się lepiej i unikam chemi, też nie wiem co mogę jeszcze zrobić jest lekka poprawa ale nie wiem jak przyspieszyć ten proces, macie jeszcze jakieś rady? Niechce ich ścinać bo i tak mam bardzo krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam olejowanie włosów oliwka dla dzieci poprostu wystarczy naamarowac włos , trzymać ok.30 min i DOKŁADNIE spotkać do tego ściąć ale oliwka napewno pomoże ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saandrinee
Ja używam zwyklego szamponu z pantene przeciw wypadaniu i po pol roku zauwazylam, ze wypada o wiele mniej wlosow. Potrzeba tez troche czasu dac , a nie tak odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×