Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytamamamam

jaki termometr dla niemowlaka?

Polecane posty

Gość pytamamamam

jaki termometr dla niemowlaka/noworodka jest najwygodniejszy i zarazem dokładny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananannananana
Ja miałam dla małej zwykły z gumową końcówką do mierzenia w pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaajaaaa bardzo
bolecam ci do czoła i do ucha mierzenie temperatury zajmuje dosłownie chwilkę kosztuje ok 100 zł ale na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamamamam
aaaaajaaaa bardzo a z jakiej firmy masz? Pokazuje dokładnie temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
w pupie nigdy nie mierzyłam - synek szalał przy czopku strasznie a co dopiero trzymać termometr mam do ucha i zwykły elektroniczny - mierze zazwyczaj tym do ucha - jak jest podejrzane to porównuje z tym elektronicznym ale 1,5 rocznemu dziecku cięzko zmierzyć pod pachą - czasem mierze sobie poprostu czy jest ok a tu masz tani a dobry http://www.fastdeal.pl/oferta/polska_online/blyskawicznie_sprawdz_czy/3475/697a6961656b7374726140696e74657269612e706c2c3439/n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi chrześniicy
Ja też mierzyłam często w pupie,bo to najdokładniejszy pomiar. Moja córka nie protestowała specjalnie wiec nie było problemu. A miałam termometr zwykły elktroniczny i sprawdzał się świetnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzę córce w pupie elektroniczym tak dla kontroli co jakiś czas, a jak córka wygląda bardziej podejrzanie to zwykłym rtęciowym. Bałam się rtęciowym, ale pediatra mi powiedziała, że nic sie nie stanie, że nie pęknie, a temperatura będzie najbardziej wiarygodna. Porównywaliśmy elektroniczy z rtęciowym i ten nasz elektroniczny oszukuje o 0,4 stopnia ( tzn. 0,4 trzeba dodać ). Bezdotykowy to kolejny jak dla mnie chory wynalazek, używany głównie w szpitalach. Jak dla mnie to jak drogi by nie był i jakiej firmy to żaden nie okaże się dobry gdyż jakby tak popatrzeć to przeciez taki termometr równie dobrze może łapać temperature z otoczenia co w efecie nie da wyniku wiarygodnego. Ale nie będę się z nikim wykłócała - to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama - to ja
Ja też mierzę termometrem elektronicznym w pupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambekios
Zdecydowanie polecam, zobaczcie tutaj - http://www.conrad.pl/Termometr-solarny-TFA-30.1035,cyfrowy,-z-pod%C5%9Bwietleniem.htm?websale8=conradπ=672096&ci=SHOP_AREA_17192_0510041 Oczywiście inne zastosowanie, całkowicie inne są również cele, ale generalnie super rozwiązanie, które nawet przy dzieciach wiele mi dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheffka2
Dla niemowlaka to tylko bezdotykowy, bo inaczej nie zmierzysz dobrze temperatury, ja mam marki Sanity. Szybko wskazuje pomiar i jest łatwy w użytkowaniu, a najbardziej się bałam, że nie poradzę sobie z jego obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydał mi się ranking na http://rankingtermometrow.pl. Dobre porównanie różnych termometrów a nie ma co ukrywać że co firma to inny mechanizm inne funkcje i w ogóle inny kształt także faktycznie różnią się od siebie te termometry nie tylko co do cen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Chwalę sobie   BabyTemp. To żona go wypatrzyła i kupiła tak prawdę mówiąc. Mierzy bezdotykowo więc nie trzeba dziecko specjalnie ustawiać do badania, nie podkłada się nigdzie tej końcówki termometra tylko po prostu łapie z kilku centymetrów. Takie bezdotykowy pomiar ma ten plus że jest dużo bardziej sterylny i higieniczny niż badanie dotykowe gdzie po każdym użyciu rtęciówki wypadałoby ją zdezynfekować.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 18.12.2018 o 15:27, Gość renata napisał:

Chwalę sobie   BabyTemp. To żona go wypatrzyła i kupiła tak prawdę mówiąc. Mierzy bezdotykowo więc nie trzeba dziecko specjalnie ustawiać do badania, nie podkłada się nigdzie tej końcówki termometra tylko po prostu łapie z kilku centymetrów. Takie bezdotykowy pomiar ma ten plus że jest dużo bardziej sterylny i higieniczny niż badanie dotykowe gdzie po każdym użyciu rtęciówki wypadałoby ją zdezynfekować.


 

Mi się też dobrze mierzy przez BabyTemp, poza tymi plusami co już tutaj mamuśki pisały to też powiem że dobrze leży w ręce, poręczny kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Też mam dobre zdanie o mechanizmie w Baby Temp .wystarczy przyłożyć czujnik z kilku cm od celu kliknąć i wynik gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×