Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaszacząć

cześć, szukam przyjaciółki do odchudzania

Polecane posty

Gość czaszacząć
agnisia, ja kupuje te bezglutenowe i bezcukrowe :) 40 kcal w 100 gramach no to czyli dobrze policzyłam 100 kcal za jedno żóltko i jedno białko :P siedzę już w tym trochę i raczej waże rzeczy wagą elektroniczną, jajko jajku nierówne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszacząć
140 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie to ja rozumiem. Ja zawsze jadałam te zwykłe, bo myślałam, że są mniej kaloryczne od tych smakowych, kiedyś porównałam a tu zonk:) Teraz już w ogóle nie jem kukurydzianych, tylko owsiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszacząć
pewnie że tak paula :D mama mi mówi ze odkąd ciut mniej jem (a jem sporo ) to jestem złośliwa i zła ciągle :O też tak macie? a może będe mieć okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie Ty NIE moje
Witam Was Kochane. Przyszłam sie pochwalić moja dieta rwa tydzien (4 posiłki dziennie + przekaski typu owoce z jogurtm naturalnym gdy jestem glodna miedzy posilkami.) Musialam sie przyzwyczaic do wazenia wszystkiego co chce zjesc ale nie jest zle, brakuje mi tylko słodyczy i cukru do kawy.Alkoholu oczywiscie tez pic nie moge a lubie piwko:( Chodze tez na silownie, 3-4 razy w tygodniu, moj organizm reaguje szokowo :) Jestem troche bardziej zmeczona ale czuje sie lekka. W poniedzialek tydzien temu wazylam 77,7kg dzisiaj waze juz 74,4 wiec spadło mi ponad 3kg. Jesli któras dziewczyna chce moge wkleic tutaj rozpiske mojej diety.Uwazam ze jest dobra bo mozna jesc chleb,mozna jesc makaron,ryz kasze, groch, soczewice, pic mleko... wydaje mi sie to racjonalne, bo ewentualne wyscie z diety nie bedzie az tak szokujace dla organizmu jak np. przy dukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wam idzie dziewczynki ?? Ja dodalam do swojej diety herbate czerwoną, piję bez cukru, ohyda, ale mam nadzieję ze skuteczna :)Powodzenia! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×