Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnuinvieufnvienu

Portale typu badoo

Polecane posty

Gość Mario2014
Kobiety na portalach randkowych mają duuużo wyższe wymagania niż w realu. Myślę że jest to spowodowane tym, że są bombardowane komplementami przez chmarę erotomanów przez co ich samoocena idzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Wawa
Ostrzegam przed Ola 25 z Włocławka oszustka i przy bliższym poznaniu chora psychicznie osoba, która już w pierwszej rozmowie żali się że żaden nie chciał się jej oświadczyć. Jest niby księgową a to zwykła ściemniara. Nie podawajcie swojego numeru telefonu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlekWawa221
Zamiast badoo lepiej wejsć na sprawdzony serwis dlasponsora.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuwzyciuwiniewyszlo
Nie mam zamiaru tu nic reklamować, ale udało mi się poznać na badoo fantastyczną kobietę, z którą byłem rok, więc mogę badoo polecić innym. Niestety mi nie wyszło, bo okazało się że jestem egoistą i wszystko zjebałem, ale najlepszy rok w moim życiu przeżyłem dzięki badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo. Tłumy idiotów, niewyżytych erotomanów lub ludzi z kompleksami. Opisy w profilu nieprawdziwe, fotki też. Stan cywilny prawie zawsze wolny w profilu, a w rzeczywistości często znudzeni małżonkowie. Tematem nr 1 jest seks w różnych odmianach, od pierwszego finezyjnego pytania "prześpisz się ze mną", poprzez różne fantazje "co zrobiłbym z tobą", i jeszcze "pokaż mi c.." W ramach atrakcji czasem zajmujące próby wysłania zdjęcia genitaliów gratis, po kilku dniach korespondencji. Wszelkie próby sprowadzenia rozmów do normalnego poziomu, o tym lubisz, co robisz, gdzie pracujesz, traktowane niechętnie, najczęściej kontakt urwany. Nie polecam. Rozczarowujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam tych wszystkich portali randkowych lacznie z badoo. po pierwsze ludzie tam zalogowani w realu wygladaja w 90% 3 razy gorzej niz na wstawionych tam zdjeciach wiec w 90% poczulam rozczarowanie. po dwa 90% facetow tam zalogowanych to zwykle c***y. ludzie rozgarnieci i komunikatywni znajduja drugie polowki w realu a przygody z portalami to byla strata czasu. ja polecam szukac na miescie w klubach pubach albo wsrod wlasnego otoczenia przez znajomych. poprostu wyjsc z domu zamiast zyc w urojonym wirtualnym swiecie tak bardzo rozniacym sie od rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat temu założyłam konto na Badoo, wtedy jeszcze z tego co pamiętam portal był bezpłatny. Poznałam bardzo ciekawych ludzi, między innymi mojego Męża, z którym jesteśmy już ponad 4 lata po ślubie. Nie wiem jak jest teraz ale te kilka lat temu, można było poznać bardzo fajnych, sensownych ludzi, nie tylko z podtekstem randkowo-związkowym. Z kilkoma znajomymi kontakt mam do dzisiaj. Można nawet powiedzieć, że się przyjaźnimy. Ja jestem jak najbardziej na tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działania PR na rzecz Badoo?? Nic mnie nie przekonuje do tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam na badoo cudownego chłopaka:) Jesteśmy razem od pierwszego spotkania. To już 1,5roku. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poznałam mojego patrnera na badoo. I jesteśmy szczęśliwi. Ale można trafić tam na dość "beszczelnych" facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wypowiedziami mozna poznać kogos milego i konkretnego do zycia ja poznalam kogos takiego dwa i pol roku temu i jestesmy ze sobą caly czas :-).Ale oczywiscie trzeba zachowac ostrożność i czujność w poznawaniu ludzi bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie wczesniej tez zdarzalo mi sie trafic na idiotow i psychycholi:-( albo zwyczajnie ktos podawal sie za kogos kim tak naprawdę nie byl ...i tylko udawal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo.pl szczerze odradzam. Może parę lat temu jeszcze można było spotkać tam kogoś normalnego. Obecnie sami nieudacznicy, oszuści, zonaci i zboczency. Raz spotkałam się z gościem, który podjechał audi a nie miał nawe aby zapłacić za kawę - i to swoją kawę. Drugi umówił się ze mną w eleganckiej restauracji ale nawet nie chciał tam wejść tylko ciagnal do pobliskiego parku. Gdy odmówiłambo się przestraszył am to zaczął uciekać. Masakra, same świra. Uważajcie na siebie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Badoo nie przyjmuje numeru tel z T-Mobile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na jednego zboczka, Mariusza z Łasku ma zdjęcie w rozpiętej koszuli i ciemnych okularach, podaje się za wolnego a ma 2 dzieci i żonę, kłamie też odnośnie wieku, bardzo się kamufluje, potrafi nieźle zamieszać kobitom w głowach, wymusza na nich rozbierane zdjęcia, straszny manipulant, ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio trafiłem na portal gdzie jest bardzo dużo ładnych dziewczyn a mało facetów :P www.fotu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Badoo. Uważajcie na Marcina 35 z Murowanej Gośliny to jakiś depresyjny koleś. Przy tym jest strasznie wulgarny ale to dopiero później w rozmowie na żywo. A na początku będzie pokazywać się z jak najlepszej strony. Koleś niczym sobą nie reprezentuje. A na tym portalu to szuka tylko kobiet do łóżka i posiada tam kilka kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zakładałam konta w takich miejscach, ale na BADOO dostałam zaproszenie na FB od kolegi.Kliknęłam z ciekawości i o zgrozo :mam tu już konto ze wszystkimi danymi FB. Co mogłam pozmieniałam, odłączyłam FB.problem jest w tym, ze nie mogeusunąć tego konta, bo zawsze coś jest zle wpisane. W chwilach nudy wejdę na swój profil, bo sądzę że nie wszyscy panowie to idioci. Z przykroscią stwierdzam , że trafiam tylko na tych gorszego sortu, co sądzą , że panie są tylko- do bzykania. Uwielbiam polemikę słowną , a wtedy - kto wie ? Panowie, nie wrzucajcie nas do jednego worka ze stereotypami kobiety - Każda ma swoją indywidualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewekina SY
Uważajcie na Jana H. 42 lata z Bytomia, to kłamca i babiarz, ma konta na różnych portalach i o różnych pseudonimach np. na sympatii Johnhi 42, szuka panienek tylko do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys mialem konto przez miesiac czasem sobie mysle by worcic z nudow ale przypominam sobie jakie to bezsensowne marnowanie czasu i mi przechodzi. Tam zwyczajnie nie ma nikogo normalnego pelno samotnych matek osob ktore chyba pozarly cala rodzine i kobiet ktore zwyczajnie chca podbudowac swoje ego. Raz z jedna dziewczyna gadalem tydzien to jej w koncu mowie ze mozna sie spotkac to uslyszalem ze za wczesnie i wtedy uswiadomilem sobie ze tam sa zwyczajnie osoby ktore sie tylko nudza albo nawet sa w nudnych zwiazkach a ja mam byc jakims zabijaczem czasu jak sie nudza. Wiec sobie odpuscilem i mi przeszly na stale portale randkowe. Ludzie jak chcecie kogos poznac to szukajcie przez znajomych na domowkach a nie fantajujcie bo na portalu jest masa kobiecych profili I to jest niestety najwieksza wada wieksza czesc z tych profili to zwyczajne puste konta zakladane by nabic statyski lub oszustki starajace sie wysepic kase na chora babcie bilet do ciebie lub bog wie co jeszcze. I tak niestety przedstawia sie mizera tych wszystkich portali randkowych. Jak dziewczyna jest ładna to po co jej portal randkowy taka jest wlasnie rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby poczytać sobie więcej opinii o stronach tego pokroju weszłam https://www.topportalrandkowy.pl nie ma owijania w bawełnę, opinie pisane przez użytkowników, a przynajmniej przeczytane dwa razy ;). Zalogowałam się ostatecznie na datezone, bo najbardziej podeszłą mi ta strona i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten http://datezone.kochamysex.pl/ Przede wszystkim darmowy, wszystkie konta zweryfikowane no i nie ma żadnych ukrytych kosztów ani wysypu fejków, sami zainteresowani poznawaniem się ludzie :) Aaaa, i dużo chętnych i bardzo otwartych na przygody dziewczyn, wiem co mówię bo z kilkoma się już spotkałem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SatiMaya
Ostrzegam przed Jackiem, ktory podaje, ze jest raz ze Skierniewic,raz z Warszawy, raz z Gliwic, Wloclawka,Gdanska itd. Wszystko zalezy od tego z jakiego rejonu kobiete uda mu sie zbalamucic. Lat ok45 , wysoki, w okularach, pieknie potrafi mowic a wlasciwie klamac. Jest rozwodnikiem ale zapomina powiedziec o tym ,ze jest w zwiazku. Oszust wyjatkowo perfidny i czarujacy.czasem zaprasza na przejazdzke swoim mercedesem kabrio niebieskim. Skapy ogolnie ale czarus nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SatiMaya
Dodam jeszcze ze pojawia sie na roznych portalach...jesli ktos szuka powaznego zwiazku to uciekac!!! Jak ktos chce wiedziec wiecej prosze pisac na maila satinea@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunalem sie z niego, bezuzyteczny. Inne jakos bardziej, przynajmniej ktos zajrzy, czasem je..nie oczko, ogolnie widac jakies zainteresowanie, a jakos nigdy na badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Myślałam, że badoo służy, żeby znaleźć kogoś z kim można spędzić czas ale niekoniecznie parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie do tego sluzy rowniez np zonatym i w zwiazkach zeby sobie zycie urozmaicic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OStrzegam pzred wykupowaniem na Badoo przez sms premium, potem jest problem z dezaktywacją automatycznego odnawiania przez co co tydzień pobierają nienależne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkałem sie z tym że jak rozwija sie znajomość to dziewczyny urywają kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick33
Jest wiele roznych serwisow randkowych. Teraz mozna przebierac i wybrac swoj ulubiony, polecam wybrac ktorys z tych i sprobowac jeszcze raz http://portale-randkowe.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dawniej było spoko al;e teraz zrobiło się z tego jakieś bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×