Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnuinvieufnvienu

Portale typu badoo

Polecane posty

Gość Celina

Korzystałam z kilku portali randkowych, jednak ostatecznie zdecydowałam się na biuro matrymonialne www.zolyty.pl i tam spotkałam cudownego faceta. Polecam każdemu kto szuka miłości i w każdym wieku, bo mają wielu klientów i to z całej Polski więc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja również polecam biuro Zolyty z Czerwionki-Leszczyny, tam poznałam mojego partnera z którym do dziś jesteśmy razem. Oboje serdecznie polecam to biuro, ponieważ swatka Ania świetnie zna się na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Badoo to raj dla kobiet co najmniej przeciętnych i dla przystojnych facetów

Kobiety brzydkie i faceci brzydcy oraz przeciętni nie mają tam czego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

założyłem dwa fałszywe profile na portalu randkowym (razem: badoo , sympatia) w celach naukowych  :

1) 27 lat, atrakcyjny gość (Włoch, zdjęcia pokazują status, wygląd, samochód, biznes, przypakowane ciało, szcześciopak na brzuchu, opalone ciało, 9/10 SMV), miejscowość ~20-30k mieszkańców i okolice

2) 27 lat atrakcyjna kobieta (zdjęcia przeciętnej Ukraińskiej dziewczyny w lekkim makijażu, jedno zdjęcie w bikini, wygląd 7/10 SMV), miejscowość ~20-30k mieszkańców i okolice

 

Zakres wyszukiwania mężczyzny: 18-35 lat.

Zakres wyszukiwania kobiety: 28-40 lat.

 

singiel/bez dzieci.

Wyniki mnie zaskoczyły. Myślałem, że będzie lepiej... dla faceta 😕

 

Mężczyzna:

-brak okresu testowego konta "premium" na badoo

-kilka dziewczyn napisały jako pierwsze, ale wygląd od -2 do -5 SMV w stosunku do faceta

-unikanie seksualności w rozmowie przez kobiety i zgrywanie "świętoszki"

-trzeba się sporo "naklikać" żeby złapać jakiś kontakt, pomimo atrakcyjnego profilu

-i tak to facet się musi "wykazać"

-0 prezentów od "wielbicielek", kobiety rzadko używają dodatkowych nietypowych funkcji

-odwzajemnienia na badoo co kilka "kliknięć"

-długi czas testu ~miesiąc

-facet ma dużą konkurencję jeśli chodzi o sam algorytm portalu randkowego, sporo mężczyzn wykupuje płatne pakiety i dodatkowe mechanizmy podnoszące widoczność

 

Kobieta:

-na badoo kilka dni darmowego konta "premium" na początek (mężczyzna nie miał takiej funkcji – bez robienia czegokolwiek). Jest możliwe darmowe konto u mężczyzny, ale za „coś” , mianowicie podpięcie pod e-mail i facebook, aby aplikacja zbierała dane i rozsyłała spam (uwaga na to).

-kilka sekund po założeniu samego konta bez zdjęć, 4 odwiedziny , 2 osoby dodały do ulubionych i proszą o rozmowę. Dodam, że rejon ~30k mieszkańców, godzina 16…

-kilka sekund po wgraniu pierwszego zdjęcia , kilka nowych odwiedzin , 2 osoby dodały do ulubionych i proszę o rozmowę, statystyka rośnie lawinowo z każdą sekundą...

-po uzupełnieniu profilu zaczął się taki szał, że przeglądarka się zacięła i musiałem zresetować (oba portale)... co chwila ktoś wchodzi na profil i dodaje do ulubionych, prosi o rozmowę.

-mężczyźni naginają swój grafik dnia w celu spotkania ("W sumie miałem zaplanowane spotkanie , ale mogę odwołać spotkanie, nie jest ważne, spotkamy się dziś?")

-niektórzy bardziej kreatywni piszą ("Masz szczęście, dzisiaj jestem na rybach w Twojej okolicy i możemy się spotkać") ...

-na sympatii 0 przesłanych zdjęć członków 

-po 15 minutach od założenia konta licznik odwiedzin przekroczył 100 powiadomień, przeglądarka znowu dostała "freeze" od nadmiaru zapytań.

-praktycznie każde kliknięcie w "serduszko" jest odwzajemnione

-pół godziny po  założeniu konta pojawiły się pierwsze prezenty od "wielbicieli" – z którymi nie było nawet rozmowy… (potem to wyłączyłem).

-przykładowe teksty jakimi "otwierają" kobietę faceci :

  Cytat

„Witaj.
Szukam kobiety, która podobnie jak ja lubi czuć, że żyje, która ma własne zdanie i zna swoją wartość. Szukam kogoś kto woli spróbować i żałować niż żałować że nie spróbował. Kogoś kto podobnie jak ja lubi dobrą zabawę, ma ochotę na przygodę i fascynującą znajomość. Kogoś kto uwielbia czerpać z życia to co najlepsze i najprzyjemniejsze oraz ma ochotę przeżyć coś ekscytującego. Co Ty na to??”

  Cytat

„Witaj
Niezmiernie zainteresował mnie twój profil i nie ukrywam, że chciałbym poznać cię bliżej. Daleko mi do seryjnego uwodziciela i bajeranta, poszukuję kobiety, z którą można swobodnie spędzić wolny czas, wyjść w góry czy na spacer, pojechać na wycieczkę, posiedzieć przy ognisku i pogadać na niekoniecznie łatwy temat. Odpisz, jeśli widzisz możliwość bliższego poznania.”

  Cytat

„cześć , jesteś bardzo ładna , poznamy się ? , napiszesz mi coś więcej o Sobie? , dasz się zaprosić na kawę? „

 

  Cytat

„Cześć, masz przepiękny uśmiech”

  Cytat

„Marek jestem mam 30 lat, Mieszkam w XXX, Pracuje w zakładzie na magazynie, Chciałbym poznać ładną dziewczynę jeśli można. ”

  Cytat

Cześć 
Krótko i zwięźle będzie  Szukam tu ciekawej znajomości bez przesądzania o jej charakterze w przyszłości - biorę pod uwagę wszystkie opcje  Jestem żonatym facetem, doświadczonym, zdecydowanym i pewnym siebie. Jeśli jesteś zainteresowana poznaniem mnie, odpisz. Mam tu opcję POCZTY OTWARTEJ, dlatego nawet jeśli nie masz konta Premium możesz pisać do mnie bez ograniczeń. Pozdrawiam 

  Cytat

„CześćJak ci mija dzień? U mnie całkiem nieźle Najpierw ukradłem pół księżyca,oczywiście tą połówkę której nie widać tak żeby wiesz nikt się nie skapną;-P A później zestrzeliłem kilka Rosyjskich myśliwców, pewnie zaraz będą o tym trąbić. ;P.Przebijesz to?Ps Wiem , jestem mistrzem pierwszej wiadomości ;P”

  Cytat

„...zamieszczanie zdjęć, za taaakimi oczami, uśmiechem... powinno być regulaminowo zakazane... Uzależniają...”

  Cytat

„Piekna kobieta ”

  Cytat

„Śliczne masz oczy „

  Cytat

„Świetnie wyglądasz , nigdy bym nie zgadł, że masz 27l „

  Cytat

„Dzień dobry, czy masz ochotę na chwileczkę zapomnienia? ”

  Cytat

„Cześć, masz przepiękny uśmiech. Może się poznamy? „

  Cytat

„Witam , dasz sie zaprosić na kawe?, czyli lipa? Pewnie nie ten typ, nei Twoj gust..., szkoda szkoda”

  Cytat

„Hey Jak mija Ci ten zimniuteńki dzień? wydajesz sie byc sympatyczna kobietą do tego ten usmiech i czlowiekowi robi sie odrazu milo ogladajac Cie „

  Cytat

„Cześć, pewnie szansy wielkiej nie mam, ale może się poznamy? Odpiszesz? Cokolwiek chociaż ☺ mieszkamy nie tak daleko, pozdrawiam,
Grzesiek”

  Cytat

„Cześć Też nie piszę pierwszy, ale tym razem zrobię wyjątek Co tam słychać w XXX?”

  Cytat

„Hey!
Mam wrazenie ze juz się skadś znamy? W sumie mieszkamy nie daleko,siebie zastanawiam się czemu tak atrakcyjna dziewczyna szuka tutaj faceta? Wiem ze bez foty mój profil jest malo atrakcyjny,ale chętnie przesle zdjęcie na meila .Jakie masz plany na weekend?
XXX@XXX.pl mozesz tutaj pisać
Pozdrawiam  „

...

„niegrzecznie jest nie odpisywac........ „

 

  Cytat

 To zupełnie nieprawdopodobne, żeby istniała tak śliczna i urocza Dziewczyna!

 

WNioski:

-Mężczyzna nawet atrakcyjny nadal musi się wykazać na portalu randkowym i zainicjować rozmowę z tymi atrakcyjnymi kobietami. Jest lepiej traktowany od przeciętnych mężczyzn, ale przewaga kobiet na tym portalu jest drastyczna

-[sympatia.pl] przydatna jest opcja POCZTY OTWARTEJ, nawet jeśli rozmówca nie ma konta Premium można pisać do Ciebie bez ograniczeń

-Kobiety szukają mężczyzn blisko, a faceci piszą nawet z okolic oddalonych o 200km i więcej.

-Mało kobiet rozpoczyna rozmowę, a jeśli już to nie są takie kreatywne jak mężczyźni (czyt. Zdesperowane)

-Większość mężczyzn jest tak podjarana kobietą 7/10 , że zmieniają swoje plany, naginają grafik dnia, starają się przekupić za pomocą fantów dziewczynę, którą nie znają!

-Kobieta ma tak dużo zapytań, że nie jest ich w stanie przeczytać! (w godzinach wieczornych ~19 co kilka sekund nowa wiadomość)

-Mężczyźni zachowują się tak jakby złapali "Pana Boga za nogi", czuć desperację na kilometr

- Ogromna dysproporcja jeśli chodzi o liczbę kobiet , a mężczyzn na takim portalu

- Portal utrzymuje się głównie z wpływów od mężczyzn. Kobiety z racji tego, że jest ich mało na tych portalach , otrzymują kilka dni funkcji „Premium” za darmo.

-faceci częściej korzystają z dodatkowych funkcji jak prezenty i inne mniej znane.

-Profil kobiety na sympatii odwiedzono 223 razy w ciągu 3 godzin, a profil mężczyzny 130 razy w ciągu miesiąca.

 

-Na badoo kobieta przez jeden dzień ~400 wiadomości...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
3 godziny temu, Gość adam napisał:

 

 

 

To coś słaby ten twój testowy przystojniak

Jak ja wstawiłem przystojniaka na badoo to praktycznie każda dawała mu polubienie. I te ładne, i te przeciętne i te brzydkie.

Może nie dostawał polubień w każdej sekundzie tak jak kobieta, ale powiedzmy co 5 minut zawsze miał te parę lajków. W jeden dzień uzbierał kilkaset polubień.

Ale faktem jest że kobiety bardzo rzadko pisały do niego pierwsze, a jeśli już to były sporo poniżej jego ligi.

Także jeśli jesteś naprawdę przystojny to na badoo masz raj i spokojnie byś mógł bzykać kilka kobiet dziennie gdybyś tylko chciał.

A jak jesteś wyglądasz tylko "OK" (takie 6/10) albo gorzej to będzie ci niesamowicie ciężko poznać jakąkolwiek kobietę która nie wygląda odpychająco i nie jest samotną matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Korzystałam z różnych portali typu badoo, jednak nikogo dla siebie nie znalazłam. Udałam się więc do biura www.zolyty.pl i tam postanowiłam z pomocą swatki Ani, znaleźć odpowiedniego faceta dla mnie. Udało mi się to zrobić po pół roku poszukiwania i dziś jestem szczęśliwą i kochaną kobietą, dlatego każdemu polecam Zolyty, bo pani Ania zna się na tym co robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

A ja na Badoo poznałam miłość swojego życia z którym jestem do dnia dzisiejszego :). Można?. Można. Trzeba jednak dobrze filtrować ludzi i profile osób, a w końcu trafi się na tego wyjątkowego :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Polecam biuro matrymonialne www.zolyty.pl z którego skorzystałam i w którym poznałam mojego faceta. Nie mam zaufania do portali randkowych, dlatego też udałam się do Zolyt i był to strzał w 10, bo dziś jestem kochana i mogę kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×