Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnuinvieufnvienu

Portale typu badoo

Polecane posty

Gość ja też spróbowałam...
W przypadku faceta wygląd nie jest kluczowy. Na trądzik są leki, skuteczne, warto pójść do dobrego dermatologa. Jest taki lek, Izotek, bardzo mocny, ale podobno skuteczny. Inna sprawa to pewność siebie. Kobiety to kręci. Poczuj się dobrze ze sobą, to i one będą Cię takim widziały. To niemożliwe, że nie masz żadnych atutów. Oczywiście może nie zaczynaj od kobiet o wyglądzie modelki, ale na pewno są takie, którym się spodobasz. Jestem na randkach.02 i sobie chwalę. A niemoralne propozycje.. cóż, można ich nawet nie czytać. Prowadzę przynajmniej 2 bardzo ciekawe rozmowy na tym portalu i zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale się wciągam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
no baaa:) gdyby nie bylo mi zal moich ladnych zebow nie jeden stracil by reke za klepanie po tylku...co wy faceci w tym lubicie to nie wiem:) grrr:) tak wiec, do boju kolego:) nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:) a pamietaj ze jest jeden plus tego ze znajomosc zmienia forme z wirtuala na reala. zdarzysz poznac dana osobe i jej zainteresowania, nie oceniajac jej gestow,min czy jakis dziwnych zachowan:) jak przyjdzie czas na real wtedy bedziesz mogl skupiac sie na tematach ktore oboje lubicie, nie ma tej presji- kurna znow temat nie trafiony i cisza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też spróbowałam...
Pewnie, że tak, do boju:) Tylko nie oszukuj, nie pisz o sobie nieprawdy i nie wgrywaj zdjęcia, które np. nie jest aktualne... za to możesz wybrać takie zdjęcie, na którym wyszedłeś korzystniej niż na innych. Może masz ładny uśmiech? Spotykałam się kiedyś z facetem, który był lekko otyły, mimo, że lubię szczupłych i wysportowanych... ale miał ładną twarz i jeszcze ładniejszy uśmiech, a przede wszystkim pociągał mnie mentalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Jeśli chodzi o klepanie po tyłku to nigdy nie robiłem tego i nigdy robić nie zamierzam, szanuje prywatność innych osób, zresztą takie końskie zaloty w ogóle nie są chyba wartościowe, nie w tym wieku przynajmniej. Wiesz, jeśli poznam osobę nadającą na tych samych falach co i ja to nie sądzę by nastała sytuacja,w której nagle nastanie cisza w komunikacji :D Ogólnie jestem osobą, która jest wyjątkową gadułą, pewnie jak pierwsze lody zostaną przełamanae to potem już będzie dobrze :). Jeśli chodzi o zdjęcią i opis siebie to nie zamierzam kłamać, tym bym zaszkodził sam sobie, nie chce zwiększać kosztem innych w tak debilny sposób poczucia własnej wartości. To raczej domena manipulantów, którzy w ogóle nie dostrzegają swoich zalet, a skoro nie widzą ich w sobie to muszą tworzyć i pielęgnować swoje fałszywe twarze. Zależy mmi na szczerości, bo szczerość jest moją kolejną zaletą o czym wielokrotnie się od innych dowiaduje, przyjaciel powiedział mi ostatnio, że jego zdaniem jest moją największa zaletą właśnie szczerość i nie - ściemnianie . Gadze osobami, które bawią się uczuciami innych tylko po to by mieć chwile zabawy czy uciechy, że nasza "fałszywa twarz się komuś spodobała, że ktoś w nią uwierzył. Można t w taki sposób kogoś bardzos skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Dziękuję wam dziewczyny bardzo za wsparcie :). Lecę już spać, wam też życzę wiele powodzenia :) Jeszcze raz dzięki, czasem wsparcie jest czymś naprawdę fajnym :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyll
Autorze wątku: czy jeszcze zaglądasz do tego wątku? Jeśli chodzi o Twoje problemy, czyli nadwaga i trądzik, to spokojnie, to są rzeczy, które można zmienić. Ważniejsze są te cechy, które opisałeś, że ludzie chwalą, jak charakter, dobre serce itp.. Wydajesz się rozsądnym człowiekiem i chyba wiesz czego szukasz. Portale typu badoo odradzam, to takie społecznościówki, gdzie trudno znaleźć tak naprawdę kogoś, kto szuka jakiegoś związku, raczej są tam ludzie, którzy sobie pogadają przez internet, ale do spotkania pewnie niezbyt często dochodzi. Ktoś polecał edarling, ja w tym klimacie poleciłbym mydwoje. Też taki portal portal matrymonialny, ale moim zdaniem lepszy niż edarling, zdecydowanie. Więcej ofert, łatwiejszy kontakt z ludźmi, moim zdaniem lepszy test dopasowania. Tak naprawdę sam powinieneś sobie zajrzeć na różne portale i sam ocenić. Ja ze swojej strony proponuję zapoznanie się z mydwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokas
usowam profil na badoo poniewaz spotkalem sie z kilkoma dziewczynami - zadna z nich nie byla ta dziewczyna ktorej fotki miala na badoo - na portalu to ladne pewne siebie szczuple dziewczyny - a w realu to calkowicie inne osoby - porazka - zeby ten portal mial sens zrobcie np-skan dowodu osobistego - dokumentu ID - nie obowiazkowy ale z taki czyms ludzie wiedzieliby z kim naprawde pisza i chca sie spotkac. jak bedzie takie cos to z checia bede kozystal z tego portalu a puki co szczerze sie zawiadlem........ sami ocencie - zadna dziewczyna z ktora sie spotkalem z badoo nie byla taka jak na zdjeciach - kilka razy podjechalem na spotkanie przy kinie ale jak zadzwonilem i zobaczylem kto odebral poprostu odjechalem z tamtad.... mam 30 lat, szukam owszem dziewczyny ale nie juz napewno nie z portalu badoo - zenada - mogliby zrobic nieprzymuszona rejestracje chocby z dowodu - kto naprawde szuka to sie tak rejestruje a kto wali w hu.........a nie - wystarszajaco sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem niezly portal. Wyrwalem 2 laski, w tym jedna naprawde mistrzynie w robieniu laski ;)(znalem juz kilka obeznanych z tematem, ale ta...deepthroat i wszystko jasne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto się rejestrować, każdy uzytkownik wczesniej czy później będzie musiał zapłacić kasę, wyłudzanie pieniędzy, zastraszanie, stalking, cyberstalking, a kilku cwaniaków z Bielsko Białej, Krak i NS próbuje się dorobić.... badu - sradu a admin. w Krak na ul Królewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, widze ze dlugo tu nikt nie pisal ale ja musze powiedziec ze przez portal badoo spotkalam milosc zycia, mieszkamy ze soba i jestesmy szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksiara1111
Podobnie jak powyżej, najwyraźniej jestem w mniejszości, jednak musze przyznać że choć moja "przygoda" z tym portalem była krótka bo zaledwie tygodniowa i nieplanowana, w tym czasie szczęśliwym trafem poznałam swojego obecnego partnera. Jesteśmy razem juz prawie 3 lata i obecnie spodziewamy się dzieciaczka :) Jednak muszę przyznac że zdecydowana wiekszośc facetów która przez ten czas zagadywała do mnie to były buraki szukajace przygody. Znam jeszcze 2 pary, które poznały się przez internet i obie sa juz od paru lat szczęśliwymi małzeństwami, tak więc osobiście uważam ze warto próbować szczęścia, ale oczywiście z głowa na karku bo oszustów i psycholi jest mnóstwo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssusuuususuusuus
witam , mojego obecnego męża poznałam na portalu Badoo- oboje dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały002
Yokas: dokładnie Ciebie rozumiem! Kiedyś byłem na innym portalu, też darmowym, spotkałem się z kilkoma dziewczynami i tak jak w Twoim przypadku, żadna nie wyglądała tak jak na zdjęciu. Ja nie rozumiem, czy one sobie myślą, że to ich kłamstwo nie wyjdzie na jaw? Czy może liczą, że wcześniejszą gadką tak urobią faceta, że ten później nie będzie zwracał uwagi na wygląd? Mi nawet nie chodzi o to, że źle wyglądały, a ja szukam jakiejś piękności, tylko o sam fakt oszukiwania. Jeśli od samego początku kłamie, to czemu miałbym wierzyć, że w przyszłości tego nie będzie robić? Twój pomysł ze skanem dowodu jest dobry, ale już coś takiego jest. Nie wiem czy kojarzysz, ale na mydwoje jest coś takiego, jak certyfikat wiarygodnego profilu. Przesyłając przez specjalny formularz skan dowodu osobistego do ich administratorów, po potwierdzeniu podstawowych informacji, otrzymujesz taki certyfikat. I właśnie, tak jak piszesz, ja także uważam, że jak ktoś szuka na poważnie, to dla niego nie będzie problemu, żeby załatwić sobie taki certyfikat, bo przecież niczego nie potrzebuje ukrywać. Natomiast babka (czy równie dobrze facet), która chce ukryć wiek, wygląd czy coś jeszcze, nie załatwi sobie takiego certyfikatu. Na tej podstawie wiem do kogo mam pisać, z kim zaczynać znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo ściśle łączy sie z facebookiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśkaaaa
Hej. Kilka miesięcy temu spotkałam na Badoo miłość mojego życia. Założyłam konto z ciekawości. Chciałam sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi. Po tygodniu odezwał się mój obecny chłopak. Na początku miałam obawy co do pierwszego spotkania. Ale okazał się być tym samym facetem, którego poznałam na Badoo. No i w dodatku okazało się, że mieszka ok 25 km ode mnie. Jest mi z nim idealnie. Dogadujemy się pod każdym względem. :) Ogólnie byłam dosyć sceptycznie nastawiona nawiązywania znajomości przez internet. No ale zmieniłam zdanie. Po pierwszym spotkaniu usunęliśmy nasze profile na tym portalu, bo stwierdziliśmy, że już go nie potrzebujemy ;) Niby śmieszne-znaleźć życiową miłość na portalu randkowym, no ale cóż... Nie jesteśmy pierwszą parą. Znam kilka innych par-znajomych. Teraz jak ktoś szuka miłości, nowej znajomości proponuję im właśnie Badoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaas
Badoo polecam. Różni tutaj ludzie, jak wszędzie, ale ogólnie trafiłam na większość fajnych ludzi. Z kilkoma się spotkałam i wcale się nie rozczarowałam. Byli normalni (to można było wyczuć po pisaniu z nimi). Trafiają się też wyjątki, które pytają o rozmiar biustu, albo tacy co 'bajerują', ale i w realu na takich się trafia wiec sieć nie jest wyjątkiem. Wszystko zależy kto czego szuka. osobiście uważam, że Ci co szukają seksu i piszą o tym bez ogródek na swoim profilu są w porządku. Nie każdy szuka związku na całe życie. Gorzej jak piszą, że szukają miłości a z rozmowy wynika coś innego. Ci są żałośni. Niektórzy też zwyczajnie chcą popisać by zabić czas. Mi udało się poznać na badoo kilka fajnych ludzi i w rzeczywistości wiem, że ciężko byłoby na nich się natknąć ;) a Internet to ułatwia. Poznałam tez chłopaka z którym byłam przez dłuższy czas, nie jesteśmy już razem ale tak już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaaa23
mam konto na badoo od maja 2013roku mam za sobą 4 spotkania. Tak jak w realnym życiu pełno różnych dobrych i złych ludzi. niestety nie spotkałam jeszcze tej właściwej osoby, konta nie usunęłam choć kilka razy mnie kusiło. Wszystkim zarejestrowanym na takich portalach życzę dużo miłości bo miłość nadaje życiu sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuśkaaaa gochaaas Mikaaa23 Panowie z agencji reklamowych musicie się lepiej postarać, bo od razu widać, że to sponsorowane opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe na badoo siedzą prostacy, dzifkarze i dziwęcje a reklamy bombastyczne :) normalni ludzie nie szukają parnerów na badoo najgorszy portal z najgorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deede
Poznalam CUDOWNEGO męża na Badoo. Oczywiście są tam także psychole, frustraci i zakolmpleksieni faceci z przerostem ego. Jak zresztą wszędzie dookoła nas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka trzeba byc desperatka zeby szukac faceta na portalach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuubub
Uważam że na tym poratalu konto zakładaja kobiety gotowe na miłosno- erotyczne wyznania po godzinie rozmowy. Typu: Wypiesciłabym Cie, mam na Ciebie ochote" jak Gabriela P. 24 lata Kraków. Niby studentka a taki chłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BADOO? to taki szajs ze rety dla szmat i nołlajfów na glowe trzeba upasc zeby szukac tam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray_of_the_sun
Ja byłam na badoo przez ok. 2 miesiące. Znalazłam tam swoje szczęście - Szymona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo czy inne tego typu portale randkowe nie są dla desperatów ale dla zagonionych ludzi którzy nie mają czasu lub okazji poznawać innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprina
Może nawet nie do końca dla zaginionych ludzi, bardziej dla osób, które nie mają czasu na poznawanie nowych osób, lub nie mają możliwości. Nie mówię może o portalach typu badoo, bo one moim zdaniem są portalami społecznościowymi, gdzie można sobie po prostu w wolnym czasie pogadać z innymi osobami. Niektórzy mówią, że można tam poznać partnera czy partnerkę, mnie to dziwi, to tak samo, jakby np. na facebooku szukać kogoś do związku. Moim zdaniem nie po to są takie portale. W tym celu już wolałabym założyć konto np. na mydwoje, czyli portalu matrymonialnym i tam poznać miłość mojego życia. Ale nie twierdzę, że portale społecznościowe są złe. Sama korzystam z facebooka, tylko wydaje mi się, że trzeba z nich korzystać w taki sposób, do czego są one stworzone. Dlatego na facebooku rozmawiam ze swoimi znajomymi, a na mydwoje szukam kandydata na partnera:) I myślę, że to jest dobry podział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na badoo dzięki "reklamie" znajomej która powiedziała mi że jest to super portal do poznania kogoś i nie spodobało mi się, wyczułam że większość osób szuka tylko zabawy, zresztą panowie bardzo źle wyglądali na zdjęciach, są ludzie którzy poznają miłość życia przez internet, moje dwie koleżanki poznały tak mężów z którymi są szczęśliwe, jedna poznała na sympatii a druga na jakimś forum ale to chyba trzeba mieć szczęście, ja trafiałam tylko erotomanów, więc już nie szukam nikogo w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacruma
Może nawet nie do końca dla zaginionych ludzi, bardziej dla osób, które nie mają czasu na poznawanie nowych osób, lub nie mają możliwości. Nie mówię może o portalach typu badoo, bo one moim zdaniem są portalami społecznościowymi, gdzie można sobie po prostu w wolnym czasie pogadać z innymi osobami. Niektórzy mówią, że można tam poznać partnera czy partnerkę, mnie to dziwi, to tak samo, jakby np. na facebooku szukać kogoś do związku. Moim zdaniem nie po to są takie portale. W tym celu już wolałabym założyć konto np. na mydwoje, czyli portalu matrymonialnym i tam poznać miłość mojego życia. Ale nie twierdzę, że portale społecznościowe są złe. Sama korzystam z facebooka, tylko wydaje mi się, że trzeba z nich korzystać w taki sposób, do czego są one stworzone. Dlatego na facebooku rozmawiam ze swoimi znajomymi, a na mydwoje szukam kandydata na partnera:) I myślę, że to jest dobry podział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam może 2-3 pary z takich portali a tak naprawdę to kropla w morzu rozczarować takmi randkami. Szkoda na to czasu. Jak kobieta jest ładna i wstawia tam zdjęcie to od razu można założyć a) szuka sponsoringu b)jest samotną matką c)szuka księcia z bajki i nie może spotkać go w realu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×