Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 zuzugulka

09 - 01 - 12r. - odchudzam si臋.

Polecane posty

Go艣膰 czfurka.
mjluska-kurcze ale malutko zjadlas.ja to bym byla glodna..... poza tym zjadlam wlasnie 100kcal w postaci czekolady :p 馃槶 no ale 100kcalto wcale nie tak zle , co nie? nudzi mi sie dzisiaj bardzo w pracy. zostaly mi jeszcze 2 godziny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczynki, ja juz po obiadku tak jak mowilam o 15...pol torebki dzikiego ryzu z2 cienkimi plastrami pieczonej chudej szynki i soroweczka z kalarepy z jabkiem...pycha..... wieczorem aquaaerobik :))) dopijam 1 buteke wody i zaraz zmusze sie na kolejna :) a jak u was... cwiczycie ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
czfurka ja tak jadam od 9 dni i wcale nie czuj臋 si臋 g艂odna. w r臋cz przeciwnie czuj臋 si臋 bardzo lekko. jadam wy艂膮cznie niskokaloryczne produkty do tego patrze na zawarto艣膰 cukru t艂uszczu i w臋glowodan贸w bo wa偶臋 stanowczo za du偶o :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rashamba
witam wszystkich je艣li mog臋 sie przyl膮czy膰 te偶 sie odchudzam ciut wcze艣niej ale s艂abo mi idzie ,jestem na dukanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaj witaj, jasne ze mozesz! nasz watek jakos i tak nie tetni zyciem, ale coz. u mnie standardowo 5.30 - razowy z poledwica i jajkiem kawa do pracy sereke wiejski i jab艂ko.;p wracam po 15, dzis ciezki ale ostatni dzien w tym tygodniu, jutro bedzie leniuszkowanie. ;p a w weekend szko艂a, dziewczyny ska jestescie?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej Ja te偶 ju偶 po 艣niadanku- jem je w pracy, bo w domu przed wyj艣ciem jeszcze nie jestem g艂odna. Jestem z Poznania. Odezw臋 si臋 p贸藕niej, bo teraz za du偶o ludzi kr臋ci mi si臋 za plecami i zerkaj膮 mi w monitor...to troch臋 niezr臋czne w pracy:p a teraz bior臋 si臋 do roboty. Kolejny posi艂ek o 10:30

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja juz po sniadanku, wlasnie zjadlam drugie...100 gram szynki z indyka, powiem szczerze ze zabardzo to sie nie najadlam, ale nic innego nie wzielam, na 12 przewidzialam grefruta...poje sie woda...musze pochlona do 16 ta nieszczesna butelczyne, tak sobie obiecalam :) musze sie wam pochwalic ze w sobote wyjezdzam na ferie zimowe, zakupilam sobie zabiegi na cialo, mam ndzieje ze poprawia troszke elstycznosc mojej skory, bo to wazne przy utracie wagi, dodatkowo wzielam sobie dietke....zobaczymy, podobno morskie powietrze sprzyja apetytowi....bede sie trzymac dzielnie :) podrawiam goraco

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
witam kobietki :) zaczynam 10-ty dzie艅 diety. czuje si臋 super i oby tak dalej :) dzi艣 planuj臋 kupi膰 hula hop i do艂膮czy膰 do codziennych 膰wicze艅. odezw臋 si臋 wieczorkiem :) trzymajcie si臋 dzielnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czfurka.
Hej Dziewczynki! Ja wczorja dalam plame..... 馃槶 zjadlam ok.70g chipsow!!!!!!!! 馃槶 wieczorem !!! zaraz po moim omleciku. kurcze a mialam jesc nie wiecej niz 1000kcal......... w sumie wczoraj owsianka-230kcal obiad-350kcal czekoalda-120kcal omlet-200kcal chipsy-350kcal w sumie 1250kcal......... ale za to wkoncu zaczelam ta zumbe, pocwiczylam 30min. przy czym to byla nauka podstawowych krokow wiec ttuylko troszke sie zmachalam,ale bylo calkiem fajnie :-) dzisiaj zrobie sobie cala godzinke. i ZERO slodyczy!!! na razie popijam kawke w pracy.........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
jej siedz臋 i czytam i nie wiem jak ja to robi臋... od 10-ciu dni nie zjad艂am nic s艂odkiego chocia偶 mam w domu mn贸stwo s艂odyczy bo synek uwielbia i do tego m膮偶 rzuca palenie wiec je za dw贸ch :) a ja nic! a偶 si臋 dziw臋 sama sobie bo po prostu kocham s艂odycze. patrze jak oni jedz膮 i....nic!!! mo偶e to dzi臋ki tabletkom kt贸re bior臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czfurka.
no a ja oczywscie nie mailam ochoty na slodycze az nie zaczelam sie odchudzac :) :P w tamty tyg. nie zjadlam nic slodkiego a teraz 3 dni grzesze 馃槨

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
zjad艂am na 艣niadanie 1,5 banana. ile mog艂y mie膰 kcal?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czfurka.
dla mnie banan ma 90kcal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
tak te偶 znalaz艂am na necie 偶e ma ok 89. wi臋c 艣niadanie zaliczone :) o 12 trzeba zje艣膰 2 a o 15 obiadek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
sikoreczka bior臋 aplefit od pocz膮tku diety. jestem zadowolona cho膰 opinie s膮 r贸偶ne ale wiadomo ka偶dy ma inny organizm :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
i waga spada! wczoraj rano 85,9 dzis po 艣niadaniu 85,3 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja nie 艂ykam tabletek, a pij臋 za to ocet jab艂kowy. Te偶 dzia艂a na s艂odycze :) ma te偶 wiele innych zalet, poczytajcie sobie w necie. Niestety dla niekt贸rych smak jest nie do przej艣cia, ale ja ju偶 przywyk艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
w tych tabletkach jest w艂a艣nie ocet jab艂kowy wi臋c nie musz臋 go pi膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czfurka.
ja pilam ocet jab. przez 2 tyg. na czczo ,ale dluzej nie dalam rady. niestety na mnie nie dzialal i zle sie po tymczulam. pilam z woda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czfurka.
ja dzisiaj musialam miec pozny obiad bo musilam czekac na kolege z pracy i bylam taka glodna ze zamaista zjesc moje WW spaghetti na ktore w sumie nie mialam ochoty poszlam po ten ryz z kurczakiem. tylko kurze nie wiem ile to ma kalorii ale mysle,ze zjem jeszcze jablko i ewentulanie omlet wieczorem no i zumba,wiec chyba nie bedzie tak zle ,co nie ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
ach ja w艂a艣nie zjad艂am podwieczorek czyli jab艂uszko :) dzi艣 bardzo nisko kalorycznie zako艅cz臋 dzie艅 :) aha i oczywi艣cie 膰wiczenia :) kupi艂am nowa skakank臋 z licznikiem wi臋c b臋d臋 mog艂a kontrolowa膰 ilo艣膰 podskok贸w :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaaaam, waga dzis mi po sniadaniu pokaza艂a 58;p kanapki z razowego, serek wiejski, jab艂ko, aktivia, duuuzo czerwnoej herbatyyy ros贸艂, a teraz z mym mezulkiem lodyy;/ i coca cole light

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja zawsze przskoki licze sobie w pamieci;p a dzis tylko hula hop i zero juz jedzenia... cos od skakania wczorajszego przeskoczylo mi w 艂ydce.... zamiast skakanki by艂y 2 spacerki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czfurka.
Hej u mnie wczoraj nareszcie-SUKCEs! nic slodkiego. i godzinka zumby (znaczy nauki podstawowych krokow) -zmachaalm sie-musze przyznac. teraz pije wode i kawe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mjluska89
hej co艣 tu cisza taka... kiedy si臋 dziewuszki wa偶ymy???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja zwa偶臋 si臋 dopiero w po艂owie przysz艂ego tygodnia. Przede mn膮 weekend i impreza- postaram si臋 nie je艣膰 czips贸w i sa艂atki, ale nie wiem jak to wyjdzie..no i alkohol, ale nie licz臋 go do spo偶ytych kalorii ;) po weekendzie 2-3 dni przyk艂adnego jedzenia i dopiero wtedy wejd臋 na wag臋. Na razie nie czuj臋 偶adnej r贸偶nicy w moim ciele, ale to dopiero pi膮ty dzie艅, wi臋c nie wymagam cud贸w. Trzymajcie si臋 dzielnie podczas weekendu! Wtedy jest niestety najwi臋cej pokus

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×