Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syla66

Transfer24 - watpliwosci

Polecane posty

Gość gość
wiecie jak zwiekszyc limit wysylanych kwot? da sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez rejestracji możesz wysłać 1000 funtów dziennie oraz 2000 miesięcznie w sumie. Jak chcesz wysyłać do 8000 miesięcznie to musisz uwierzytelnić kartę obciążając rachunek losową kwotą (kilka funtów) która od razu jest zwracana a ma to na celu potwierdzenie twojej tożsamości. Nic skąplikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem stałym klientem polecam zawsze na czas pieniążki po dobrym kursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transfer24 wypada stosunkowo drogo... na stronie www.tanieprzelewy.com jest tabelka z porównaniem firm zajmujących się przelewami do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwisu Transfer24 nie znam i nie korzystalam. Natomiast ja używam serwisu Intransfer24, pieniądze dochodzą na czas, nie miałam sytuacji, w której musiałabym się martwić i czekać na pieniądze na rachunku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak wysylasz przez intransfer? Przeciez pieniadze trzeba wplacic na ich konto w polsce przelewem... Jak piszesz posty za kase to najpierw dowiedz sie wiecej o firmie. Zlotowki bym im nie powierzyl gdyz dzialaja niezgodnie z prawem - w polsce na takie uslugi wymagana jest licencja KNF!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://transfer24.eu najlepsze przelewy korzystam od 4 lat tanio i zawsze na czas bezpieczeństwo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.tanieprzelewy.com - przejrzysta tabelka z porównaniem wspomnianych wcześniej firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można korzystać bez obaw pieniążki są zawsze na czas polecam Transfer24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z www.easysend.pl i bardzo sobie chwalę. Pieniądze zawsze w maks 24h na koncie. Bardzo dobry kurs. Do tego 1 i co 10 przelew za free :DDD Najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za free, to dajesz doopy frajerze buheheheeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewniejsze? dlaczego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfig788
muska to spamer. Olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry ile zaplace za przelew 40 funtow na konto w mbank i kiedy beda na tym koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy tej kwocie 0,59p jak wyślesz do południa to pieniądze są tego samego dnia na koncie złotówkowym ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie http://tanieprzelewy.com/ znajdziecie porównanie 18 firm oferujących przelewy międzynarodowe. Recenzje, opinie użytkowników, przejrzystą tabelę z porównaniem kursów, opłat, czasu transferu, informacje, wykresy, kalkulatory - wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM TANIE PRZELEWY NA POLSKIE KONTO BANKOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamandor
witam, jaką kartę bankową trzeba mieć do wysłania przelewu ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiLwwa
visa lub mastercard... wystarczy sprawdzic na stronce nie badz taki leniwy ze inni musza cie wyreczac... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartUK
Korzystam od lat przeważnie wysyłam do Millenium Bank i pieniądze są w ten sam dzień lub na drugi dzień raz było w poniedziałek ale pieniądze wysłałem w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na transferze24 przy przelewie do 50euro masz opłatę 0,59 euro dotyczy przelewu z niemiec w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jaki jest limit przelewow? ile maksymalnie mozna wyslac do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasena
ze strony: Ze względów bezpieczeństwa po rejestracji możesz maksymalnie wysłać 1000 GBP/EUR (10000 NOK) dziennie i/lub 2000 GBP/EUR (20000 NOK) miesięcznie. Możesz zwiększyć limity transakcji do 8000 GBP/EUR (80000 NOK) miesięcznie uwierzytelniając kartę czyli udowadniając, że karta należy do Ciebie i masz dostęp do rachunku karty. Uwierzytelnienie jest bezpłatne i polega na chwilowym obciążeniu rachunku karty losową kwotą nie większą niż 9,99 GBP/EUR/NOK (kwota ta jest automatycznie zwracana). Uwierzytelnienie można w każdej chwili wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir_ka_ba_s
Wątpliwośći są nieuzasadnione :P Nie pobierają opłat za rejestracje itd. Tylko prowizje za przelew taka jak na stronie . ja korzystam już od wieeelu lat i dla mnie to pewna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szybki i korzystny przelew a na dodatek pierwszy przelew za darmo + bonus 10£ na dowolny rachunek bankowy tylko dzięki temu linkowi : http://trgo.co/pl/r/yyY2Fa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja89

co zrobic zeby wyslac przez transfer24 przelew za darmo? nigdy nie korzystalam z takich firm zawsze robilam przelew przez bank tylko to podobno sie nie oplaca bo bank duzo zabiera pieniazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekin
Dnia 16.10.2019 o 23:43, Gość anastazja89 napisał:

co zrobic zeby wyslac przez transfer24 przelew za darmo? nigdy nie korzystalam z takich firm zawsze robilam przelew przez bank tylko to podobno sie nie oplaca bo bank duzo zabiera pieniazkow

Pierwszy przelew masz za darmo, więc to jeszcze lepsza okazja do sprawdzenia. Później już według cennika i faktycznie jest zdecydowanie taniej niż w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom

Wysyłam przez nich przelewy od kilku lat bez obaw wszystko będzie oki

w zasadzie co miesiąc muszę coś opłacić w PL zero opoznien i nie wymagali ode mnie skanow dokumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×