Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syla66

Transfer24 - watpliwosci

Polecane posty

Gość gość
wlasnie przed chwila skorzystalam w uslugi Transfer 24. Przelew w NOK: Ciekawe kiedy pieniadze dojda na konto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynowaklondon
Wydruki ma policja. A otrzymałem je od pracownika pana firmy. Pan się nie wzbogaci ja pewnie nie zbiednieję jednak tu chodzi o zasady, których Panu brak, czyjaś własność jest świętością samą w sobie. To są moje pieniądze i w..a od nich. A ludzie muszą się o tym dowiedzieć to mój obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transfer24
Ponownie proszę o pokazanie tych potwierdzeń. Otrzymał Pan je mailem wiec może je Pan skopiować. Nie ma Pan żadnych wydruków bo mieć Pan nie może, proszę przestać kłamać i nas bezpodstawnie oczerniać. Udostępnił Pan komuś swoje wszystkie wrażliwe dane więc ktoś Pana okradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynowaklondon
Ja Pana nie obrażam, opisuję tylko zaistniałą sytuację i Pana reakcję na moją próbę odzyskania ciężko zarobionych pieniędzy. Skoro ja dostałem potwierdzenia przelewów drogą elektroniczną z Pana firmy czyli Transfer24 to taką korespondencję pewnie posiadacie ( przechowujecie ) jako firma zajmująca się transferem pieniędzy w celu władnego bezpieczeństwa i wyjaśniania ewentualnych pomyłek. Pan ciągle nie może zrozumieć i zachowuje się jak zranione zwierzę - bez obrazy. Ja straciłem moje pieniądze i opisuję to ku przestrodze potencjalnych klientów ale to oni sami ocenią czy odpowiada im hazard i przepychanki. Ciągle czekam na konstruktywne i odpowiedzialne posunięcia z Pana strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matteo55
A ja wyslalem pieniadze na mandat i jak narazie nie wiem czemu nie pobralo mi kasy z mego konta moze cos sie zawiesilo hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam czasami i dopiero po kilku dniach pobiera mi z konta mimo że kasa już doszła na inne konto,ale jak masz w systemie Transfer24 autoryzowany lub zaksięgowany przy przelewie to wszystko jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtansze przelewy 0,69 funta nigdzie nie ma taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Polacy w Blackpool
mimo, ze nie na temat to chcialabym napisac o firmie, przez ktora ja wysylam pieniadze do Polski - www.grosik.com za przelew place £1 lub £4 jak wysylam wieksza kwote pieniadze mam po godzinie na koncie w pko sprawdzcie tez sobie kurs bo jest on duuuzo wyzszy od transfer24 (z ktorymi tez mialam zle doswiadczenie mimo ze zachecili mnie ladna stronka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehhehe konkurencja nie śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z Transfer24 od bardzo dawna. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialem na poczatku watpliwosci bo nigdy nie korzystalem z takich systemow ale od 5 miesiecy wysylam regularnie i pieniadze mam zawsze w tym samym dniu od wyslania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
transfer 24 ma baaardzo slaby kurs chyba ze wszystkich przelewajacych firm transfer I tonio maja najgorszy kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj wysyłając małe kwoty wychodzi taniej niż u konkurencji pomimo nieco niższego kursu. Patrz na opłatę w Transfer24 masz tylko 0.69 funta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzkY1
Jerzy nwm czemu tak piszesz... korzystam z transferu24 od ponad roku i nigdy nie mialem zadnego problemu z przelewami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam przelew w transfer24. i nikomu nie polecam .Koszty sa zupelnie inne niż faktycznie pisze na ich stronie stronie,jest duzo ukrytych kosztów co latwo zauwazyc robiac tam przelew!!Przestrzegam wszystkich którzy przelewaja pieniadze do Polski przed ta firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan spamerze oczerniac nas na forach. Sledzimy i dokumentujemy twoje posty, znajdziemy ciebie i twojego zleceniodawce. A wtedy gwarantuje ze sprawa trafi do sadu. Ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Transfer24 ma strasznie zaniżony kurs. Na daną chwilę polecam - TRANSFERWISE - KURS MAJĄ RZECZYWISTY, NAJWYŻSZY ZE WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH NA RYNKU! pieniądze na koncie w polsce na drugi dzień. Rejestrując się przez ten link: https://transferwise.com/u/68efb macie pierwszy przelew za darmo! Drugą firmą która ma również podobny kurs jest transfergo - link do darmowego przelewu: https://my.transfergo.com/pl/r/fSeGWh. reszty firm pośredniczących na ten moment nie ma sensu brać pod uwagę, bo mają strasznie zaniżone kursy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z Transfer24 od ponad roku. Kurs to nie wszystko. Przelewam małe kwoty 20-100 funtów np. za cyfrę+, parę złotych dla siostry itp. Przy takich kwotach tranfer24 jest bezkonkurencyjny. Co z tego ze ma o kilka groszy gorszy kurs skoro opłaty ma najniższe. Do tego nie wymagają dokumentów, maja super prosty system a przelew dochodzi tego samego dnia. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniezek
hehe ktoś krytykuje żeby tylko polecić swojego refa:) transfer24 najlepszy do płacenia za polskie rachunki z uk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak dzisiaj wyślę przelew tak koło 19 to o której będzie w Polsce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj niedziela, więc jutro (poniedziałek) koło południa powinny być w Polsce na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysyłam przez EasySend - www.easysend.pl. Możesz wypróbować bez opłat, a potem tylko 2 funty niezależnie od tego ile przesyłasz. Mają bardzo dobry kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj rano wysłałam pieniążki w Transfer24 i w południe już były na koncie bo dostałam cynk od siostry że kasa już jest, a za przelew zapłaciłam 69p niesamowite!!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transfer24 to bardzo fajna stronka szybki przelew i nie trzeba wysyłać dokumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu napisałabym do tarocistki aby rozwiać swoje wątpliwosci. Polecam Ci moją Sofii. Korzystam z jej usług systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Udziela mądrych rad rozświetlając sytuację. Podaje Ci na nia namiary. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam polecam pieniadze w ten sam dzien bardzo dobry kontakt z bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam o co chodzi z tym certyfikatem knf? co to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567889
Chodzi o to, że jest to legalnie działająca firma, która ma zezwolenie na świadczenie usług płatniczych w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×