Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syla66

Transfer24 - watpliwosci

Polecane posty

Gość krecik-83
Nowi klienci mogą wysłać przez Transfer24 pierwszy przelew do 100 GBP zupełnie za darmo. Strona internetowa: http://transfer24.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSHDLA
warto z global money transfer maja punkty w mleczku - tylko 1,5 f za przelew a pieniadze na 2 dzien probowalam ostatnio I polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @UP
jakie maja oplaty? wymagaja dokumentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka67
Niskie opłaty i przelewy w czasie kilku godzin to jest dobra oferta z której chętnie korzystam i polecam to wszystkim, którzy chcą wysłać pieniądze do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wysylalam pieniadze przez transfer24 i dotarly na nastepny dzien, super sprawa i mała oplata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pih
Wprowadzili ostatnio zmiany w cenniku.... Przelew do 50 gbp kosztuje teraz 0,95 gbp, czyli znaczna obniżka... Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacicha333
a ja sie zgadzam z wypowiedzia Karoliny. ze ta firma to nie zawsze dziala chyba jak trzeba. wczoraj po raz pierwszy skorzystalam z transfer24 i juz nigdy tego nie zrobie. wyslalam pieniadzei i dzisiaj dzwonilam do odbiorcy w polsce i nic na jego konto nie wplynelo, czyli transfer24 nie zawsze wywiazuja sie ze swoich obietnic wzgledem klienta. szkoda, ze Karolina nie pociagnela tego watku dalej i nie napisala jaki final miala cala zaistniala sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zychu
agacicha333 wzięłaś od uwagę to, że przelew będzie w 24h w przypadku dni powszednich? Jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja, żeby przelew szedł dłużej niż 1 dzień, więc jestem zdziwiony Twoją wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że Agacicha i karolinaa to nie ta sama osoba czyli konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale bym sie nie zdziwila jakby bylo tak jak piszesz, ze konkurencja celowo wprowadza w blad, bo ja jakos nigdy nie mialam problemu z przelewami w Transfer24, pieniazki zawsze sa na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paiulina
Witam. Ja z mezem korzystam juz wiele razy i nigdy nie mialam problemu... Zawsze kwota ktora ma dojsc dochodzi, czekamy tylko jak wysylamy w weekend ale to wiadomo... Dzisiaj wyslalam pieniadze okolo 15 dzisiaj o 18 doszly na konto... Duuuuuuuuuzo tanszy niz western union i mniej problemow, nie musi nikt odbierac pieniadze prosto na konto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_lonka
Hej, czy w przelewie przez transfer24 ma znaczenie czy place karta debetowa czy kredytowa? Bardzo prosze o szybka odp kogos kto jest pewien na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i_lonka nie ma to znaczenia, ponieważ w Transfer24 można przelewać pieniądze debetową lub kredytową kartą VISA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem wyslalam 5 dni temu 40f i do tej pory kasy nie ma. Darujcie sobie ludzie komentarze z ta konkurencja... chcecie zeby dawac opinie a pozniej komentujecie bez sensu. Wie ktos jak moge odzyskac pieniadze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i chce dodac ze tez nigdy nie mialam problemu a z transferu korzystam okolo roku a tu taki psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wysłałaś 25. (piątek), pieniądze powinny być 28. (poniedziałek), ponieważ był weekend. na twoim miejscu napisałbym do nich na facebooku lub przez strone http://www.transfer24.eu i jak najszybciej wyjaśnił sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierałam spośród wielu firm i okazuje się, że w transfer24 płacę najmniej 0.95f, a co istotne nigdy nie miałam problemów. Pieniążki są w Polsce jeszcze tego samego dnia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diza123
Hej ! Ja przelewam od 2 lat średnio raz w miesiącu i powiem Ci że to zależy o której się wyśle przelew. Jak wysyłam pieniądze rano to jeszcze tego samego dnia są one na koncie w pl jednak jak wysyłam po południu to na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwa obsluga i niska prowizja nie ma sie czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie jestem zadowolona z nich od 2 lat przelew w Polsce w ten sam dzień, ale problem jest z moim mężem który nie ma karty visa tylko mastercard i z tego co próbowaliśmy to on nie może wysłać dlatego korzysta z mojej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynowaklondon
Wysyłałem pieniądze przez t 24 do Polski przez pół roku. Pewnego dnia okradli mnie na 409 f. Pieniądze zamiast trafić do mojej żony trafiły na konto mBanku gdzie t 24 ma również swoje konto . Moja żona ma konto w banku spółdzielczym. Transfer robiąc przelew do mojej żony podał jej imię i nazwisko adres wykreśli, a numer konta wpisał z mbanku a ich system tego nie zweryfikował. Dzwoniłem kilka razy do firmy , a tam nie ma nikogo kto byłby zainteresowany wyjaśnieniem kradzieży . Sprawa jest na policji szef transferu odpowiada na na pytania tak jakby usilnie potrzebował pomocy medycznej. Ta firma to farsa nie dajcie się omamić początkami pozytywnej współpracy. Jeszcze raz ostrzegam. A ja niebawem po przyjeździe do kraju mam zamiar odwiedzić szlachetnego szef w jego siedzibie w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transfer24
Szanowny Panie, z Pana konta zostal zlecony przelew, ktory wykonalismy. Tak jak napisalismy Panu w mailu: 1. udostepnil Pan komus login i haslo do konta, mimo ze ma Pan obowiazek zachowac je w tajemnicy, 2. aby zmienic maila na koncie nalezy potwierdzic zmiane klikajac na link w Pana mailu, czyli ktos mial dostep rowniez do Pana emaila, 3. aby wykonac przelew zawsze trzeba podac dane karty platniczej, wiec ktos mial rowniez dostep do Pana karty. NIe otrzyma Pan zwrotu pieniedzy gdyz ma Pan obowiazek zachowac te dane w tajemnicy. Sprawca to osoba z Pana otoczenia. Jesli przelew zostanie zwrocony na nasze konto zostanie Pan o tym poinformowany. Dziwny jest Pana zarzut ze przelew jest wyslany do mBanku, nie jestesmy wlascicielem konta na ktore zostal wyslany przelew. Dobrze ze zglosil Pan sprawe na policje. Oczywiscie jak bedzie Pan w Polsce zapraszamy do naszego biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagryf
heh.. niezłe jaja.. a tyle się pisze o trzymaniu haseł w tajemnicy, nieużywaniu autouzupełniania przy stronach wrażliwych;-) zawsze mam beke jak ludzie wstawiają zdjęcia swoich kart do neta, przecież wszystko tam jest widoczne!!:-) pozdro dla myślących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia353
@zagryf: To jest trochę przerażające jak łatwo można komuś pobrać pieniądze z karty ! Moja córa kupiła sobie bilet na koncert bez mojej zgody przy użyciu karty. Wykorzystała to, że byłam w piwnicy, wzięła ją z portfela i zapłaciła przepisując dane znajdujące się na niej. Wszystko jest widoczne w historii transakcji, nie wiem co ona sobie myślała - że tego nie zauważę ? No to się zdziwiła. Szlaban na miesiąc nauczył ją, że tak się nie robi - to zwykła kradzież ! Bank nie chciał żadnego potwierdzenia kodem SMS, wystarczyło przepiać dane z karty i już - parodia ! Od tego czasu uważam na kartę jeszcze bardziej, wole nie myśleć co by to było gdybym ją zgubiła poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzylondon
Dziwna to jest firma Transfer24 która wysyła pieniądze klienta na numer konta M Banku a w dokumencie potwierdzającym przelew pisze, że był to Bank Spółdzielczy. Żadnej weryfikacji, totalne olanie klienta i ciągłe zbywanie. Jeszcze raz ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Chyba, że pieniądze, które ciężko zarabiacie w UK są wam zbędne. A i jeszcze jedno, jedyna odpowiedz właściciela to tak, że to ktoś z otoczenia klienta dokonał kradzieży. Opiszę jeszcze przebieg operacji ku przestrodze. Po zalogowaniu na stronę T24 ukazał się komunikat opisujący kłopoty z transferem pieniędzy wynikający z problemów banków angielskich jednak zaleca się próbę dokonania przelewu. Zgodnie z sugestią podjąłem próbę transferu wszystko przebiegało normalnie aż do chwili połączenia się z moim bankiem po wpisaniu numerów karty i zatwierdzeniu wyświetlił się komunikat o nieudanej transakcji. Wylogowałem się ze strony T24, pomyślałem, że ponowię próbę później, jednak później już nie mogłem się zalogować, ciągłe komunikaty o błędnym loginie i haśle nie pozwalały wejść na stronę. Bo jak się później okazało ktoś inny logował się na moim profilu i usilnie próbował przelewać pieniądze z mojego konta. Tylko dzięki mojemu bankowi w UK któremu ciągłe próby dokonania przelewu z mojego konta wydały się podejrzane powiadomił mnie i zmienił zabezpieczenia mojego konta. Sami widzicie jakie zabezpieczenia ma T24. Ktoś bardzo łatwo wkrada się na ich stronę lub nie musi się wkradać i skubie klientów. A prezes T24 ma to w głębokim poważaniu. Nie zależy mu na klientach. Polskie cwaniactwo przenosi na wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transfer24
Szanowny Panie, po pierwsze, wymyslil Pan sobie ze na potwierdzeniu jest napisane ze przelew jest do Banku Spoldzielczego a nr konta jest w mBanku. Takie potwierdzenia generowane sa automatycznie przez system na podstawie numeru rachunku i nie ma mozliwosci aby zaistniala taka sytuacja. Prosze umiescic to potwierdzenie gdzies na serwerze i podac link do niego - prosze je pokazac. Po drugie komunikat dotyczy problemow z odmowa autoryzacji karty przez Lloyds TSB i nie ma nic wspolnego z Pana spawa, sugeruje przeczytac ze zrozumieniem. Po trzecie, nasze zabezpieczenia sa dobre, jest Pan jedynym takim przypadkiem na ponad 50 tysiecy uzytkownikow. Powtarzam, ze aby zmienic haslo trzeba miec dostep do konta email, a zeby wyslac przelew za kazdym razem trzeba podac dane karty w tym kod CVV. Czyli udostepnil Pan komus wszystkie swoje wrazliwe dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynowaklondon
Pan jak zwykle nie wie o czy pisze. Po pierwsze to nie bank Lloyd s dokonał przelewu tylko zupełnie inny angielski bank. Mam wrażenie że Pan nie wie co się w Pana firmie dzieje , a jeżeli szef nie interesuje się własną firmą to klienci są okradani. Ktoś włamuje się na waszą stronę okrada klientów , a wy ciągle macie wspaniałe poczucie humoru. Taki macie system który sam zmienia dane odbiorcy. Mam wydruki z tą transakcją na których wyraźnie jest napisane na jakie konto wysłaliście moje pieniądze i jaki to bank. Nr konta jest z MBANKU a nazwa banku to Bank Spółdzielczy. To jest dopiero profesjonalizm, to nie system to Ludzie w Pana firmie popełniają pomyłki przez które okradani są klienci. Ostrzegam klientów tej firmy przed totalnym brakiem profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transfer24
Prosze pokazać te wydruki. Niech ludzie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek8
Wszyscy sa winni, tylko on jest bez winy. Pewnie zdarza mu sie to caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×