Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jeszcze tego brakowało!

Dyskopatia szyjna

Polecane posty

Gość gość
Ja uważam, że w terapii kręgosłupa równie istotną rolę co ruch, odgrywa jakościowy wypoczynek. Ważnym jego elementem jest miejsce, w którym śpimy - nie może to być składana sofa, wersalka czy inny wynalazek. Kiedy ma się problemy z kręgosłupem lub chce się ich uniknąć w przyszłości, należy wręcz sypiać na dobrej jakości materacu. W naszej pracowni testowaliśmy przeróżne materiały i najlepiej sprawdza się pianka wykorzystywana do produkcji materaców Viscotherapy Art Medic. Te właśnie materace i poduszki ortopedyczne polecamy naszym pacjentom -są one, jak wspomniałem - bardzo ważną częścią terapii kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynaa222
U mnie niestety rehabilitacja ani żadne tego typu zabiegi nie przyniosły jakichś oszałamiających rezultatów, więc z tego po prostu zrezygnowałam. Zaczęłam szukać innych metod leczenia i znalazłam ofertę poradni leczenia bólu. Stosują nowoczesne metody, dzięki którym ból znika raz na zawsze. Próbował ktoś czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evree
Farmakologia to u niewiele pomoże chyba, może jeśli to stany zapalne to na to. Ale lepsze zabiegi na ciało, ja to wiem z doświadczenia i nawet często zapalenia znikają. http://akupunkturapokrywka.pl/ Wszystkim się zajmują, pytają, całym ciałem, bo to może być problem jakiś większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKłodzka
Grażyna - tak, ja próbowałam. Leczyłam się w takiej poradni w Centrum Medycznym Carolina w Warszawie. U mnie leczenie polegało przede wszystkim na ostrzykiwaniu bolącego odcinka kręgosłupa. Muszę Ci powiedzieć, że naprawdę warto – od 4 miesięcy jestem wolna od bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynaa222
Super! Cieszę się, że leczenie się udało i bardzo Ci zazdroszczę. Rozwiałaś moje wątpliwości – trzeba będzie się umówić na wizytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka20347
Około 40 roku życia stwierdziłem, że cos dzieje sie z moimi kręgami szyjnymi. Kiedy ruszałem głową słyszałem, jak trą o siebie. Nie było to bolesne, ale nieprzyjemne. moja żona wprowadziła do diety Nasionka konopne i olej konopny bogaty w Omega 3. Mniej więcej po 3 miesiącach skrzypienie w karku ustapiło i od dwóch lat go nie słyszę. Wiec polecam każdemu kto ma problem ze stawami i kośćmi produkty kupiłem w Poznaniu na ul Ratajczaka 33 w Konopnej farmacji teraz zamawiamy produkty przez ich strone www.konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od razu jak zauważyłem że coś się dzieje z moim kręgosłupem to poleciałem do gabinetu rehabilitacji. W RehaPro pan Piotr mi doradził elektroterapię, która rzeczywiście pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×