Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia no jasne że nam wyjdzie:) musi tak być przecież mamy już małych brzdąców. Misia a Ty kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam duphaston i jakiś inny lek do czerwca zeszłego roku i od tamtej pory dostaje ale mam dluższe te cykle.Różnie to u Mnie bywa:( miałm ostatnia@ 27 marca czyli pewnie dostane 27 albo 29 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka a Ty robiłaś test ciążowy sikany tak? to może dla pewności zrób sobie betahcg z krwi? bo skoro czasem wychodzi test sikany dopiero w 6 tyg. to nie wiadomo. a kiedy robiłas test owulacyjny i wyszedł pozytywny? z tego co pamiętam to calkiem niedawno. ja robiłam owulacyjny i równo po 14 dniach miałam @ więc może poczekaj aż od ostatniego pozytywnego testu owu będzie jakies 20 dni i wtedy zatestuj- oczywiście jezeli do tego czasu nie będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra 25 dc ostatni robiłam owulacyjny i był pozytywny, dzisiaj zrobiłam ciążowy i negatywny. Kochana poczekam jeszcze i zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze... ja mam "świetną" sytuację, mam dziś 14 dzień cyklu a nic nie wskazuje na owulację. nie wiem nawet jak mam te testy robić owulacyjne. żadnego śluzu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... no też tak myślałam i jak myslisz robić codzienne? w sumie mam ich niezły zapas to co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka ostatni stosunek byl 1 grudnia ? ;oo zartujesz? ;oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze stycznia:) misia jasne ,że ta tylko ja nie potrafię ale dziewczyny inne wiedzę ,więc im powiem tylko podaj dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam siostrzenca Szymonke hehe :))) Mikolaj ladne imie :D jeszcze z grudnia pasuje do Swietego Mikolaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka no juz sie zdziwilam hehehe ze prawie 5 miesiecy nie uprawialas seksu :D ciekawe kiedy sie pokocham z moim :PP ostatni raz kochalismy sie 1 albo 2 kwietnia. Wiem ze 1 kwietnia owulacje mialam i chyba dzien po sie jeszcze kochalismy :) a do zaplodnienia doszlo 31 marca z obliczen :D czyli pezed owulacja moze byc dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......29...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzki ulęgałka...............7.........29.........15.04...... . ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU malpka24.......pauza..........24.........27.04........... ..................... kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012............śląskie/bes kid misia2889............4..........?..........27.04.12.............wielkopolska Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Miax3............?.........20.........?........... ......?..........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......29...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzki ulęgałka...............7.........29.........15.04...... . ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU malpka24.......pauza..........24.........27.04........... ..................... kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012............śląskie/bes kid misia2889............4..........23.........27.04.12...... .......wielkopolska Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Miax3............?.........20.........?........... ......?..........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak odnośnie płci to wiem też że naukowcy odkryli że nasza dieta ma wpływ na płeć. :) moja jest bardziej chłopięca :) chociaż mi to obojętne, oby już było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak naprawę od marca. miałam jedną owulację i się nie udało, teraz czekam na kolejną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×