Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

he kobitki🖐️ mix wielkie Gratki nie opowiadaj n teksty pomaranczy to ich bardziej denerwuje a twoja odpowiedzia sie bardzo ekscytuja to juz sa take swinie ;/ ulegalka nie mow ze opuszczasz bo pewnie i tak wrocisz chocby o to zeby pczytac co u dziwczyn slychac a ty jak masz ochote to zrob sobie mla przerwe ale my o tobie bediemy pamietco naszej kochanej zalozycielce:) buziaczek dla ciebie skarbie 👄 beik slonce jak tam widze ze ostro npalilas sie n te ziolka m nadziieje ze pomoga , a powiedz dlj monitorujez cykle? maya u ciebie niedlugo polmetek fajnie ze brzusio rosnie :) krzewuszka przynajmniej @ przyszla w terminie jakis plus z tego wszytskiego :) jak tam reszta dziewczynek ?🌼 dla wsystkich a ja wam powiem ze bylam na tej wystawie ciala ludzkiego troche budzi to w mnie sceptyczne uczucia bo powiem wam ze wystawa sklada sie z prawdziwego ciala kudzkieo tylko bardzo dobrze zabalsamowanego wszyskie organy sa pokazane i opisane przekrojone ciala ludzkie na czesci i na polowe tak ze mozesz zobczyc jak asze cialo wyglada w srodku i z narzadami tak samo caly uklad rorodczy kobiety i mezczyzny ukla krwionosny tak samo az trudno w to uwierzyc ze to wszytko jest prawdziwe anie ze sztucznego tworzywa no i widzialam embriony czlowieka w 4, 6, 8 tygodniu ciazy a i w 12 tygodniu nie prawobodobne al i przykre widzilm tez zablsamowane lozysko jak wwyglada po ciazy blizniaczej i jak po normalnej ciazy cos niesamowitego chociaz mam takie cos ze to straszne ale wszyscy ci ludzie podpisali na to zgode za zycia ze chca zby ich cialami zrobic naukowy eksperyment i tak samo z embrionami kobiety zgodily sie na usuniecie ciazy z tym ze uzyjja ich embriony do badan naukowych okrone to jest ale wychodzisz z tamtat mondrzejsza bo niby o wzystko wiemy z lekcji biologi a jednak trudno jest to sobie wyobrazic wiec po tkiej wystawie jestes bardziej swwidoma swojego ciala i jak ono wyglada cos nisamowitego . ale sie rozpislm sorki pewnie nie zechce wam sie tego czytac :P pozdrowionka dla wszstkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04................łódzki ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU malpka24.......pauza..........24.........27.04................................ kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012............śląskie/bes kid Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Miax3............?.........20.........?........... ......?..........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie bo moze przeoczylam jakis post marta opuscil forum bo nie ma jej w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj małpeczko :) na początku staranek monitorowałam ale miałam gina nieprzyjemnego więc zrezygnowałam , tera użyłam 5 testów owulacyjnych w sumie 1 pokazał prawie równe krechy ale z tego co wiem to powinna być mocniejsza jedna :( więc pokładam nadzieje w ziółkach :) a jak ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika tez zniknela ? kochane dopiszcie sie nika ty do brzuchatek bo tabelka jest zmieniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet dobrze wsumie to bez zmian w maju powrot do gry lekrz mowil zeby zrobic jeden miesiac przerwy po poronieniu ale ja odloze na dwa bo ciagle organizm dochodzi do siebie ..........zastanaiam sie tylko czy moge pic zelatyne to znaczy galaretke bo wycztala ze wzmacnia paznokcie bo po zelu jaki robilam w grudniu strasznie sie popsuly lamia sie rozdwajaja i wogle zaluje z zrobila tipsy sarsznie sie zniszczyly moje paznokcie juz nigdy wiecej nie zrobie tylko ze terz musze doproadzic moje do porzadku ale ciezko jest:(.......wycztalam ze przez iesiac picia galaretki pznokcie sie wzmacniaja chcilbym sprobowac bo jak to nie pomoze to zmowie galacet on tez ma w skladzie zelatyne ..........zastanawiam sie czy za duzo tych tabletek nie bede brala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......29...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzki ulęgałka...............7.........29.........15.04...... . ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU malpka24.......pauza..........24.........27.04........... ..................... kszewuszka.....4...........33..........11.05............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkar packie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.......29........31.03.2012............śląskie/bes kid Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Miax3............?.........20.........?........... ......?..........Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik zmienione a myslalas nad tym zeby zmienic lekarza , ja jak bylam u mojego to poiedzial ze kobieto ktore przyjmuja jakies leki typu dupka lub clo bromegan itp zleca monitoring. moz kotek poszukj jakiegos lekarza....... alboe rzez net mozesz kupic elektoniczy domowy monitoring tyko jest troche drogi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati wystawa bardzo ciekwa ale moj byl dwa lata temu na niej to bylo duzo wiecej bo teraz musieli usunac troche rzeczy bo ponoc byly duze protesty i tak np wszystkie tygodnie ciazy byly pokazane a teraz tylko wysczegolnione bylo 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki małpko :) jak troche popije ziółka to zrobie sobie monitoring ale właśnie chyba u innego gina :) z tymi galaretkami to uważaj bo one mają dużo chemii i barwników chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' zabolaly CIE slowa co ! '' twoje ? zartujesz chyba sobie ;D jakbym miala sie przejmowac takimi osobami jak ty to juz dawno bym lysa chodzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 ja też kiedyś miałam okazję jechać no ale jakoś się nie odważyłam :) a co do tipsów to musisz odczekac jakiś miesiąc ja jak zrobiłam to potem piłam przez jakiś czas odżywkę na regenerację paznokci bo wielka masakra była doprowadziłam je dopiero po miesiącu do stanu jak przed a to z tymi galaretkami to nie za bardzo moja kosmetyczka mi odradzała bo podobno jak sie tego za dużo piję płytka paznokcia zmienia kolor i nie wygląda to estetycznie przez te barwniki ja piłam przez tydzien tą odżywkę a potem czekałam tylko aż zrobią się ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chba zamowie ten galacet troche drogi bo 21 saszetek kosztuje 50 zl a kuracja trwa 9 tygodni ale co tam ak ma pomoc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' Jesteś w 5 tygodniu ciąży Przyjmuje się, że ciąża trwa 9 miesięcy kalendarzowych (inaczej 10 miesięcy księżycowych każdy po 28 dni), czyli 280 dni. Za jej początek bierze się pierwszy dzień ostatniej miesiączki - jest to tzw. reguła Naegelego. Obliczony za pomocą tej reguły czas trwania ciąży to wiek ciążowy - i nim będzie się posługiwał lekarz, prowadząc Twoją kartę ciąży. Wiek zapłodnieniowy - czyli liczony od momentu, gdy rzeczywiście doszło do poczęcia - jest co najmniej dwa tygodnie krótszy. Gdy więc lekarz mówi o 10 tygodniu ciąży, to znaczy, że do zapłodnienia doszło 8 tygodni temu. W rzeczywistości ciąża trwa więc nie 280 dni, lecz 266 od momentu poczęcia. Należy pamiętać, że termin porodu wyznaczony dzięki regule Naegelego jest jedynie orientacyjny. Poród może bowiem odbyć się dwa tygodnie wcześniej lub dwa tygodnie później od wyznaczonego w ten sposób terminu. Jedynie pięć procent kobiet rodzi dokładnie w wyznaczonym terminie. Więcej na temat Twojego dziecka jak i zmian w Twoim ciele w 5 tygodniu ciąży dowiesz się z naszego kalendarza ciąży, w którym opisujemy ciążę tydzień po tygodniu. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ja juz je zdjelam w styczniu wiec 3 miesiace walcze zeby je z regenerowac juz sama niewiem czego mam probowac ;( a jaka odzywke pilas jak mozesz mi polecic prosze bo mi sie plakac chce jak patrze na moje paznokcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka Ty masz synka ze stycznia ? kurde no ja wlasnie chcialam pierwsze dziecko ze stycznia bo ja jestem ze stycznia :D ae jednak urodze w grudniu chyba ;/ a najbardziej to nie chcialam zeby moje dziecko z grudnia bylo ;/ glupio tak ostatni miesiac O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix dobrze kambinujesz ciaza trwa 266 dni, od daty ostatniej miesiaczki odejmujesz trzy miesiace plus siedem dni plus rok czyli w twoim przypadku to 18marca2012-3miesiace+7+rok=26grudzien2012 wiekszosc lekarz posluguje sie ta metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czy to normalne ze w ciazy chce sie ciagle jesc? nigdy tak nie mialam a znow jestem glodna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Witam Chciałabym się pochwalić ,że jestem w ciąży:) Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpko jeszcze brakowalo zebym urodzila w swieta :D mi wyszlo 25 grudzien a tobie 26 hehe :D zawsze chcialam w styczniu no ale ciul tam wazne zeby dzidzia zdrowa byla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miala termin na 24 grudnia a urodzila 22 grudnia i cale swita w szpitalu ;( ale pamietaj dwa tygodnie roznicy wiec jest nadzieja ze bedzie ze stycznia;) witam nowa kolezanke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 wiesz co mi koleżanka kupiła w niemczech rok temu więc szczerze mówiąc nie pamietam już co to za nazwa była napisze do niej i jak coś to ci napisze powinno w polsce też być około 60zł ta odżywka kosztowała tam było z około 12 saszetek ale naprawde dobra była ja piłam ją tydzień i było widać znaczną różnice nie tak jak na początku przed ale było lepiej wiadomo trochę to trwało żeby wyglądały jak przed bo ja też nie mogłam na nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×