Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczyny :) Nati - ja też mam problemy z testem owulacyjnym. Tylko, że w inna stronę :( Jestem niemal pewna, że owulacja była w najbliższych dniach, albo jest teraz jakoś.... A test pokazał taką słabiutką kreskę - czyli negatywny. W piątek jak robiłam to były prawie podobne (ale to nie mega bordowe jak kiedyś) a od soboty już pustka. Jestem pewna, że owulacja była :( Co jest dziewczyny????? Pobolewa mnie brzuch, jajnik, śluz na maxa....dzisiaj miałam takie niteczki krwi w śluzie. To chyba właśnie znak że jest owulacja, co???? Test negatywny :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - będe piła zioła ale już jak dostanę @ to od początku cyklu sobie zaczne. (Nie lubię jesć ani pić czegoś co nie tak wygląda, pachnie i smakuje:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help me dziewuszki :( testy kupiłam w aptece, 25zł - 5szt. więc wiarygodne....co ze mną...? nie mam owulacji :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde rano takie ladne sloneczko bylo bez chmurek a teraz to juz chmurki sa :(( i slonce powoli zachodzi :((( a wychodze z moim na spacer nad morze poddychac swiezym powietrzem... no coz lece bede potem kochane :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i nie nati tylko PATRA ..... Na szybko czytałam posty, dopiero z pracy wróciłam....nie ogarniam dzisiaj za bardzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 masz rację uzależnia to forum kurde :) kurcze pewnie nie zaszłam w tą ciążę :( chociaż się ostatnio dziwnie czuję ale wątpię w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu by się pomylił....miesiąc temu idealnie mi wszystko pokazywało... :( ciekawe czy coś się udało tym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diewuszki 🖐️ nie wiem juz ktora pytal o wytawe ale ja mieszkam w irlndi wiec wytawa jest w dublinie :) uegalk a nie owilam ci ze npewno wrocisz ja tez tak mialam bo z was fajnne dziewczynki;) a tobe kochana sie ne przesun okres dltego ze dupka zczels pozniej brac a nie tak jak ci lekarz mowil ? nika sakbie tu nawet na dwie godz nie mozna odejsc bo dziewczynki sie rozkrecaja super ;) a ty skarbie ja sie czujesz mix co tam u ciebie? biegusia jak sie czujsz ? maya ulna , czarnullka co tam u was ? beezik gdzie jestes liste codz podpisac ;p jak tam twoje zaparcia ? u mnie wszytsko oki fajnie weekend spedzilam troche wypoczelam oderwalam mysli i jakos tak sie leko czuje ze tk powiem ;) pozdrowionk dla was kochane 👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde już nie wiem co mam myśleć czy ze mną coś nie tak, że nie mogę zajść w tą ciążę :( może ma wpływ to, że jestem szczupła no nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może co oznaczają takie niteczki krwi w śluzie? Miała któraś z Was kiedyś? Tzn. domyślam się, że owulacja, ale dokładnie...przed po w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka23 no mam niedowagę ale nie jestem na nic chora mam szybką przemianę materii tak lekarz mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koleżanka, drobniutka bardzo...i też miała problemy z zajściem (z 2 lata) zmusiła sie i przybrała na wadze i jest właśnie w ciąży ) nie wiem czy to od tego, ona wierzy, że tak. Ale nie ma reguły. Ja też nie wiem czemu mi się nie udało do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie zastanawiam się ostatnio czy to ma jakiś wpływ czy nie bo masakra. jem bardzo dużo ale i tak przytyc nie moge ;/ lekarz powiedział, że z wiekiem powoli będzie wychodzic to wszystko ale no nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jak jeszcze dużo to ok :) bo wiesz niektóre się głodzą... ile się staracie i ile masz lat? pewnie pisałaś ale już nie mam siły szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się od października mam 22lata :) nie głodzę się poprostu jem dużo bo dobijaja mnie te teksty wszystkich na temat mojej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh kurcze zawsze mi się wydawało, że jakieś problemy z zajściem w ciąże to mogą mieć trochę starsze i dojrzalsze kobitki. A co chwilę słyszę, że dziewczyny przed 30 i tak łatwo sie nie udaję. Przecież my powinnyśmy w 1. cyklu zajść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh kurcze zawsze mi się wydawało, że jakieś problemy z zajściem w ciąże to mogą mieć trochę starsze i dojrzalsze kobitki. A co chwilę słyszę, że dziewczyny przed 30 i tak łatwo sie nie udaję. Przecież my powinnyśmy w 1. cyklu zajść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie już czasami naprawdę nie mam siły na to bo już bym chciała a nie mogę :( kochałam się od razu po @ słyszałam, że właśnie dużo dziewczyn tak zaszło ale ja czekam, aż minie 14 dni i zrobię test może się udało bo ostatnio fatalnie się czuję i temp w pochwie mam podwyższoną ;/ ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak małpko dziewczyny tak skrobią że kilka stron wychodzi do czytania :) a ja nie narzekam Ci powiem :) odpukać ale dobrze się czuję, plamienia minęły już po jakiś 4 dniach brania tabletek więc jestem spokojna ale biorę jeszcze luteinę 2x1, słodkiego nie jem w ogóle bo na samą myśl mnie skręca ale kwaśne, słone i mięsko to takkk :D zmęczenie mnie troszkę męczy ale daje radę oby dzidziuś tylko zdrowo rósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moich zaparć dziś mi sie udało załatwić i jak zwykle z krwią , hemoroidy mam jak nic , moja wina to przez jedzenie tłuste i słodkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii zajdziesz napewno znam dużo szczupłych dziewczyn i maja dzieci nie zawsze to ma coś wspólnego z zajściem w ciąże.:):) A Ty jesteś z Poznania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×