Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

natii to tak jak Ja:) Bezik moja koleżanka ma 176 i przed ciąża warzyła 50 kg(prawie anoreksja) i zaszła za pierwszym razem wiec to nie jest powiedziane że to ma coś wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kochałam się 2 i 3 dni po okresie to mogło dojść do zapłodnienia bo nie mam regularnych @ czytałam dużo tego no ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie znalazłam bo niektóre tak właśnie zaszły więc nie wiem ;/ ale mogły plemniki też przeżyć do dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii Ja właśnie po @ zaszłam:) Ja też mam nieregularne:( jak sie ma nieregularne to trudno z ta owulacją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja wezmę od was :P bo ja nie mogę przytyć :) mam nadzieję, że mi się udało też teraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam dziewczyny będę za godzinkę bo chrześniak przyjechał :) przynajmiej się nim naciesze jak nie mogę swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati tez mam kolezanke taka ktora je strasznie duzo nawet fast foody i ciagle chuda niedowage ma ;/ nie moze przytyc w ogole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 u mnie okej :) jestem w 5 tyg ciazy :) dowiedzialam sie wczoraj :) a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja nati ale chuda jestes:* to moja kolezanka ma 160 i wazy 44 i mowia ze to chudzielec a co dopiero Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax każda kobieta jest inna i przy krótkich cyklach i długich jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże bo dni płodne mogą wystąpić zaraz po miesiączce.Wszystko zależy od fazy lutealnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jakąś faze najchętniej to bym tera wszystkie ziółka na raz wszamała , może wtedy mój układ hormonalny by sie obudził ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu posmęcę... :( myślicie, że bardziej ufać testom czy swoim przeczuciom, które mówią mi, że mam owulację???? ale mam problemy...;| sory za zanudzanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×