Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kochane wiecie co :( BOJE SIE ZE PORONIE ;(( w brzuchu troche mnie kluje :((( i dzis skurcz dostalam :( to 5 tydzien :( ciagle odpoczywam nic nie dzwigam :((( mieszkam w Szkocji tu pierwsze badania w 13 tyg dopiero :(( wiem postanowilam jutro rano jechac do prywatnego ginekolga :( musze znalesc jakiegos w Glasgow :(((( najwyzej moj nie pojdzie do pracy... :( trudno... i tak z tej pracy odchodzi bo ma nowa od 23 kwietnia.. boje sie :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja nie do końca zawsze wierze w te testy przecież mogą się mylić ale warto mimo to próbować nic nie szkodzi przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko nie nudzisz , po tu tu jesteśmy by sobie doradzać, :) mi mąż na allegro zamówił jakieś testy owulacyjne , przesyłka polecona to może jutro będa , mam nadzieje że pomogą , choć niemam pojęcia jakie to testy czy paskowe czy płytkowe , nie znam sie na tym , jak dojdą to wam powiem, teacherko ja zaufam testom a co mi szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 nie martw się będzie ok :) moja ciocia też jest w 5tygodniu ciąży i też ma takie kłócia i jej gin powiedziała, że na początku to normalne bo wszystko się zmienia :) ale mimo to lepiej iść o lekarza wtedy będziesz pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miax nic ci sie nie stanie będzie wszystko dobrze , czekaj na wizyte , może to macica sie rozszerza naciska np na jelita czy inne narządy i pobolewa kłuje ? cio ? dzidzia rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 nie martw się będzie ok :) moja ciocia też jest w 5tygodniu ciąży i też ma takie kłócia i jej gin powiedziała, że na początku to normalne bo wszystko się zmienia :) ale mimo to lepiej iść o lekarza wtedy będziesz pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 nie martw się będzie ok :) moja ciocia też jest w 5tygodniu ciąży i też ma takie kłócia i jej gin powiedziała, że na początku to normalne bo wszystko się zmienia :) ale mimo to lepiej iść o lekarza wtedy będziesz pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wiem ze za bardzo sie stresuje no ale to moja pierwsza ciaza :( bardzo chce tego dziecka :( staram sie jak moge.. leze, biore vitaminy :( odpoczywam sobie nic nie dzwigam nie pale nie pije :((( kurde znam dziewczyny ktore w ciazy na balety chodza i zdrowe dzieci rodza :(( a mnie te klucie niepokoi :( moja siostra i przyjaciolka rozkazuja mi wrecz do prywaciarza jechac ! poprostu sie martwia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 wiem rozumiem też bym się martwiła jak masz być spokojniejsza to jedź do tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko ja tez zastanawiam sie z tymi testami, wiesz ja mialam wynik prawie pozytywny tzn w tescie jest ze jak jedna kreska to neg. a jak dwie to poz. tylko ze one byly prawie takie same, jedna byla ciemna i druga minimalnie jasniejsza. niby14 dzien ale ja nigdy w zyciu nie mialam reg. cyklow. teraz zaluje ze temp. nie mierzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax nie martw się bo to jest normalne ja na początku też od czasu do czasu odczuwałam kłucie i pobolewanie w podbrzuszu tym bardziej, że to dopiero 5 tydz. macica się rozszerza i takie kłucie możesz czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 będzie ok :) nie ma co się martwić to jeszcze wcześnie i to normalne :) przecież wszystko się w tobie zmienia rozszerza i stąd te kłócia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 będzie ok :) nie ma co się martwić to jeszcze wcześnie i to normalne :) przecież wszystko się w tobie zmienia rozszerza i stąd te kłócia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdaje sobie z tego sprawe ze moja cialo powoli bedzie sie zmieniac i bede czula jakies klucia itd... ale bede spokojniejsza jak pojade do tego ginekologa :( musze znalesc jakiegos prywatnego.. cholera glasgow najwieksze miasto w szkocji a nawet polskiego ginekologa nie maja ! nie moge znalesc ;/ to w Dundee w o wiele mniejszym miescie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra - tzn. mi wyszły dwie kreski ale testowa jaśniejsza....i najbardziej mnie niepokoi, że nie wiem o co chodzi: w piątek były prawie takie same, w sobote pokazała się jedna tylko, wczoraj nie robiłam a dzisiaj testowa jasniejsza. jak robiłam miesiąc temu to tak "książkowo" wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...to może miałas juz owu? przed piątkiem? sama nie wiem. a jakiej firmy masz te testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 no tak bywa byś musiała iść do obojetnie jakiego może lepsi są tam lekarze niż polacy jak umiesz język to idź do obojetnie jakiego byle żeby się dowiedzieć i być pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka nie panikuj. Jak mialas owulke to juz za pozno na panike trzeba czekac, a jesli nie to nie zaszkodzi sie kochac :) chyba nie robicie "tego" tylko w plodne zeby poczac.... moze dla przyjemnosci tez??? Ja jestem mega zmeczona. Posprzatalam dzis pol nowego mieszkania... i jeszcze obecne. A teraz jestem mega glodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od producenta tych testów. na jednych jest tak, ze jak sa dwie kreski niewazne jakiego koloru to test pozytywny a na niektórych ze test jest pozytywny tylko gdy jedna jest ciemniejsza od drugiej. ja w poprzednim cyklu nie mialam sluzu, a owulacje mialam( tak pokazał test) a potem po 14 dniach mialam@ ale wtedy ta jedna kreska byla duzo ciemniejsza od tej kontrolnej. w tym cyklu mam innej firmy test i obie kreski mialam prawie takie same i innych objawow owulacji brak. Jezeli uzywasz testow jednego producenta to moze zalezy o ktorej godz. je robilas, albo czy pilas wczesniej duzo płynów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik o liste obecnosci mi chodzilo :D a tak wogule to chcialabym wywolac dziewczynki naszezeby tez podpisaly liste bo sie cos nie odzywaja w wiec marta napisz co u ciebie pewnie zjeta jestes urzadzaniem domku ale znajdz dla nas chwilke i naisz ;) kruszynka gdzie sie podziewasz? wiktoria ty tez sie pokaz nam tu :) silka ?🌼 nasze brzuchatki czrnulka , maya slasica, ulna, bigusiia, ema, ewus co tam u was kochane ak wasze brzuszki :) 🌼 dla pozostalych kobietek czyli bezika ulegalki nika , kania, kamilka tygrys, petra, jestam pewna 🌼 👄 pozdrowionka kochane i nie zapominac listy codziennie podpisac :D (listy obecnosci);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 mnie możesz też dopisac :) Miax3 ten filmik genialny czasami się zastanawiam jak to jest czy to boli itp bo jak niektóre dzieci tak mocno kopią to masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×