Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

tygrys co ma być to będzie a nie potrzebnie się zadręczasz tą myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale sie rozpisalyscie:) Miax jak się czujesz? ?czujesz jakieś kłócia? nie wiem czemu ale mam wrazenie ze bedziesz miała chłopca :) tygrys a ile trwała ostatnia @ ? teoretycznie mozna zajsc jak się kocha zaraz po i kilka dni po. A jak myslicie jak test owu wychodzi pozytywny to kochac sie tego samego dnia czy lepiej nastepnego? czy i tego i tego? podobno codziennie to nie najlepiej bo plemniki słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra24 ostatnia @ trwała 5 dni kochałam się od razu po okresie i przez 4 kolejne dni z wytryskiem w środku Nika89 wiem tylko chciałabym już być w ciąży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie kochaliscie się w 9 dniu cyklu więc wszystko jest możliwe :) ale wiesz nie nastawiaj się. w koncu nam wszystkim sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia mam siostrzenca Szymonka :) ma 10 lat bardzo zdolny chlopczyk :) zna wszystkie piosenki Lady Gagi :D po angielsku :D i slicznie rysuje i tanczy :* moj malutki madrala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryss jaką przerwę?Weź przestań... Wy macie się starać jak najczęściej a nie przerwy robić:) Być może u Was problem w tym,że rzadko się widujecie i nie trafiacie w odpowiedni moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 ja w rodzinie mam też taką małą mądrale :) kurde taka mała pociecha ma 6 lat nie całe ale dosłownie czasami aż humor potrafi naprawić :) wystarczy że coś powie albo się zaśmieje to już radość i uśmiech na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990 może masz rację chociaż ja już nie mam siły co spóźnia mi się okres to pełna nadziei i nadchodzi rozczarowanie nie wiem ile wytrzymam jeszcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryss nie chcę Cię urazić,ale nie możesz za każdym razem tak bardzo się nakręcać...chodzi mi o to,że nie staracie się przez cały cykl i musisz mieć świadomość tego,że może się nie udać,bo po prostu nie kochaliście się w odpowiednim czasie.Tak jak teraz...ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie ten cykl.Bo sex był do 9 dc.A Ty cały czas katujesz się myślami Kochana:* Nie chcę żebyś mnie źle zrozumiała.Wiem,że wiele dziewczyn zachodzi po okresie,ale to się często nie zdarza:( Wreszcie zostaniesz mamą,ale nie możesz tak podchodzić do tego:):* Napisałaś,że jak dostaniesz @ to robisz przerwę,a tak naprawdę to Wy musicie dopiero zacząć porządne starania:*Mam nadzieję,że nie jesteś na mnie zła Kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka masz dużo racji. najważniejsze to sie nie stresować. nerwy w niczym nie pomagaja tylko utrudniają sprawe. wiem ze latwo sie pisze ale tak naprawde to nasza samoocena i nastroj maja wplyw na prace naszych organizmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny myślicie ze stresy takie ogólne też mają wpływ? bo ja od kilku miesięcy żyje w stresie i napięciu,jak tak pomyślę to ostatni rok był okropny pod tym względem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax Mój Szymek ma 4 latka a potrafi liczyć do 20:):)Kochany urwisek:):) Tygryss jaka przerwa przestań:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu zdycham , babeczki to chyba rozstruj rzołądka, gniecie mnie nad pępkiem to rzołądek i mam 37 st poce sie strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje ale to nie jest dla mnie łatwe bo poprostu ostatnio też nie zaciekawie się dzieje w moim związku jeszcze ta sprawa z ta ciaza to naprawde mnie przytłacza wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka23 Ty od kilku miesiecy zyjesz w sresie a ja na glodzie haha :D bo ciagle bym jadla :D taki mam apetyt :D a moje kochanie mi nie pozwala np w nocy jesc jak sie budze bo to nie zdrowo :D wredota moja :(( hahah :D musi wiedziec ze teraz bede za 2 jadla :D za siebie i dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×