Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......4...............29..........27.04...do lnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04...łó dzkie Ulęgałka.............7...............29..........15.04. ..lubelskie Silka33...............2 lata..........33.............?.....LU Kszewuszka........4................33..........14.05...Ś ląsk Kania86.............4................25...........05.05.. .podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... wielkopolska Patra24.............1................25..............?... ...pomorskie Jestem pewna29...5...............29...............?.....śląskie Natii_00.............6...............22............01.04. ..wielkopolska Teacherka23.......5................23............02.05... wielkopolska Misia2889...........4................23............27.04. ..wielkopolska Małpka24..........pauza............24............27.04.. .......?........ marta2387......1,5 roku...........25.............................Śląsk BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka.......1................21............04.10.12... .?.......Anglia Maya10.........5................28............09.10.12... .?......Ireland Słasica..........1................28............03.10.12 ....?......Mazury Ulna.............3.................28............02.11.12 ....?.....małopolska Biegaczka......2.................?..............24.11.12. ...?......Polska Emachines......2.................29............20.10.12 ....syn....Śląsk Ewuś.............4.................28................?.. .......?.......śląskie Miax3............1..................20............25.12.1 2...?......Szkocja Kamilka@........2.................29................?.... ......?.....dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka fajne było to co napisałas :) aż się sama do siebie uśmiechnełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......4...............29..........27.04...dolnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04...łódzkie Ulęgałka.............8...............29..........20.05. ..lubelskie Silka33...............2 lata..........33.............?......LU Kszewuszka........4................33..........14.05...Śląsk Kania86.............4................25...........05.05...podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04...wielkopolska Patra24.............1................25..............?......pomorskie Jestem pewna29...5...............29...............?......śląskie Natii_00.............6...............22............01.04...wielkopolska Teacherka23.......5................23............02.05.. wielkopolska Misia2889...........4................23............27.04...wielkopolska Małpka24..........pauza............24............27.04.. .......?........ marta2387......1,5 roku...........25................?.............Śląsk BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......Płeć...Miejscowość Czrnulka.......1................21............04.10.12... .?.......Anglia Maya10.........5................28............09.10.12... .?......Ireland Słasica..........1................28............03.10.12 ....?......Mazury Ulna.............3.................28............02.11.12 ....?.....małopolska Biegaczka......2.................?..............24.11.12. ...?......Polska Emachines......2.................29............20.10.12 ....syn....Śląsk Ewuś.............4.................28................?.. .......?.......śląskie Miax3............1..................20............25.12.1 2...?......Szkocja Kamilka@........2.................29................?.........?.....dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musiałam wykorzystać ostatnią szansę w tym cyklu:D Przynajmniej wiem,że zrobiłam wszystko i nie będę miała wyrzutów sumienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kruszynka to dobrze,że wykorzystaliście szanse w tym cyklu:):) Mąż zadowolony:) Nika mocno ciemny Ci wyszedł kolorek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kruszynka:D teraz to się musi udać!! :) ale fajnie:) U mnie no przytulanko było, ale test dzisiaj jest taki sam jak wczoraj więc jeszcze owu nie było pewnie...dzisiaj plemniki już nie za mocne. Ale wczoraj z 20 min. to świecy robiłam :D i nie wstawałam już w ogóle, tylko rano wyleciało wszystko (może coś zostało gdzieś tam w środku....) Dzisiaj tez działamy ale plemniki już nie te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!:) WIELKIE GRATULACJE BIEGUSIA!Max,jestem pewna!:)zdrówka dla Was WSZYSTKIE BRZUCHATKI i maluszków,niech zdrowo rosną:) Mnie tez,nie było od piatku,a ostatnie 3 dni umierałam normalnie!@ oprzyszła po 2 tyg.spóznienia...strasznie obfita i po pracy tylko w łózeczku leżałam,normalnie masakra:( im dłuzej mi sieopóznia tym bardziej cierpie...także tak jak Ty ULĘGAŁECZKO mw.nastepny termin 20 maja,jak by mogła któras z Was zmienic mi w tabelce?PLIISS:)Jutro do endokrynologa idę po dalsze hormony i liste na badania tsh itd...i znów to samo..:(...no,ale badzmy optymistkami iMAŁPECZKO TRZYMAM KCIUKI by wredota@ nie przylazła! WSZYSTKIM STARACZKOM KOCHANYM ZYCZĘ CIERPLIWOŚCI!Także oby był szczęśliwy ten 2013 dla NAS:)Pozdrawiam cieplutko, wszystkie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpaka24
hej kobietki 🖐️ nika ale z ciebie ranny ptaszek :) biegusia no wkoncu sie odedzwalas zawsze codziennie pierwasza sprawdzala obecnoc a teraz ciebie trzeba wywolywac ;p dobrze ze ci apetyt dopisuje:) mix to no mila niespodzianke mieliscie w ambasadzie czyli do polski juz gotowi jestescie, a z mieszkankiem trzymam kciuki zebyscie jak najszybciej cos znalezli&&&&&& no i ciaze dobrze obliczylas :p ulegalka 🌼 kruszynka no to wyczulas momen niezle ale sie usmialam fajnie to opisalas ;D ale przynajmniej twoj zadowolony byl teraz nic tylko czekac na dobre wiesci trzymam kciukasy &&&&& ;) misia 🌼 techerka widze ze ty tez ostro dzialasz ;) reszta dziewczynek ❤️ 🌼 a u nie dzisiaj spokoj tylko lekko piersi bola, gadalam dzis z kolezanka 3 mc temu urodzila dziecko i bardzo slabo sie czula mimo tego ze nie karmi piersia i okazalo sie ze ma tarczyce ;( martwi sie kochana ze juz w druga ciaze szybko nie zajdzie ;/ pozdrawiam was wszystkie dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......4...............29..........27.04.......do lnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04.......łó dzkie Ulęgałka................8...............29..........20.05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05........Ś ląsk Kania86................4................25...........05.05.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04.......wielkopolska Patra24.................1...............25..............?. .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?..........śląskie Natii_00.................6...............22..........01.04........wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05.........wielkopolska Misia2889.............4...............23..........27.04.........wielkopolska Małpka24..........pauza...........24............27.04......ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?.........Śląsk BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......Płeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12... .?........Ireland Słasica.............1...............28............03.10.12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11.12 ....?.......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?............?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?.... .......?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia
czesc dziewczyny, mam cykle 25-26 dniowe tzn. jeden cykl trwa 25dni, kolejny 26, nastepny znowu 25 i tak na przemian. u mnie to normalne, mam tak od dawna i ciagle jest na przemian. 25-26-25-26itd ostatnio powinien trwac 26 a trwal 29 ( 26 marca czyli w dwudziestym dziewiatym dniu cyklu dostalam okres) i przez to ciezko mi ustalic dokladna date kolejnej miesiaczki a to wazne poniewaz chce zrobic test ciazowy. 7 kwietnia kochalam sie z chlopakiem i to byl 13 dzien cyklu wiec mniej wiecej w tym czasie powinna byc owulacja. chce zrobic test w dniu oczekiwanej miesiaczki wiec musze obliczyc dokladny termin tej spodziewanej @. i tu wlasnie problem: obliczajac date spodziewanej miesiaczki mam patrzec na dlugosc cyklu jaki mam zazwyczaj czy tak jak bylo ostatnim razem ze sie zdarzyl cykl o dlugosci 29dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) co tam? kurcze od 3dni boli mnie podbrzusze i zmeczona ciagle jestem i ten ból głowy masakra za tydzień robię test może tym razem się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia oblicz termin miesiaczki mnie wiecej w ktorym dniu policz 25-26 dni i zrob test jak wyjdzie pozytywny super jak nie to sie nie zalamuj tylko poczekaj pare dni bo nie zawsze tets w dniu spodziewanej misiaczki wychodzi pozytywnie czasmi trezba poczekac jaz hormon hcg w moczu wzrosnie wiec czy zrobisz tes w dniu czy pare dni po nie ma tutaj wielkiego znaczenia , zycze powodzenia nati oby tym razem sie udalo kochana trzymam kciukasy &&&&&;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale mi się mózg lasuje:D Siedzę od rana przy angielskim,buu... Jutro mam ważny egzamin. Nie będzie mnie przez cały weekend,bo mam zjazd:)Więc zajrzę dopiero w poniedziałek:)Dobrze,że już jestem po dniach płodnych,bo 3 dni nie będzie mnie w domu:)I dlatego tak mi zależało żeby tego mojego jeszcze wykorzystać haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobie 27 kwietnia test ale przy moich nieregularnych i po tym jak mi z pierwszą ciąża test wyszedł pozytywny dopiero w 6 tyg to nawet jak wyjdzie w dniu spodziewanej @ negatywny to nie bede sie załamywać bo zawsze nadzieja jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka pewnie posiedz z nami troche ci mozg odpocznie to pozniej lepiej bedzie ci nauka wchodzila. pewnie dobrze ze wykorzytslas swojego to teraz mozesz myslec o egzaminie a nie o plemniczkach i jajeczkach bo bys jeszcze napisala po angilesku o prosesie zaplodnienia przez pomylke ;D misia zdrowe podejscie tk trzymac nadzieja umier ostatania :) ide troszke pocwiczyc ale bede do was zagladac co chwilke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj bylam na usg narzadów rodnych,jajniki mam ok,wszystko w porzadku.lekarz powiedzial ,zebym powtorzyla badanie w 15dc ,zobaczy czy pecherzyk pekł.jak narazie mam dwa dominujace pecherzyki w jednym i drugim jajniku,hahaha moze jakbym zaskoczyla to jest szansa na blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja co chwilkę robię sobie przerwę:) Godzinę temu ćwiczyłam,teraz kawka i kafe:) Chyba w nocy będę siedziała przy książkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka to w nocy będziesz siedzieć:):)Ja to sie ucze zawsze na egzaminy w łóżku jak mój synuś śpi:):)Jakoś wtedy lepiej nauka mi wchodzi do głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990 nie wiem czy moge sie dopisac:) za malo sie udzielam ,ale czytam was prawie codziennie.Jakos to czytanie was dodaje mi sil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×